Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile daje Wasz pracodawca na święta?

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 18:42

Pracuje w jednej z Białostockich firm. Dostaliśmy od 2tys do 3tys zł brutto na święta. Zastanawiam się jak to wygląda u innych czy mój pracodawca dał dosyć sporo czy to norma. Dzięki za odpowiedzi.

#2 ~normal~

~normal~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 19:09

Raczej norma.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 20:03

Podobnie

#4 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 21:15

Umnie podobnie ale to firma budowlana więc zyski ostatnie lata potężne.

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 21:24

No to niezle firmy. Umnie szefowa ci.a kupuje jakieś bryloczki za 20zl. Zyski ma ogromne bo ma swoją przychodnie. Samochody po 300tys. Spoko to jej kasa i bisnes ale płaci miesięcznie minimalna krajowa i ma w du..e ciągła rotacje ludzi.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 23:23

No to niezle firmy. Umnie szefowa ci.a kupuje jakieś bryloczki za 20zl. Zyski ma ogromne bo ma swoją przychodnie. Samochody po 300tys. Spoko to jej kasa i bisnes ale płaci miesięcznie minimalna krajowa i ma w du..e ciągła rotacje ludzi.

myślisz że ty na jej miejscu byłabyś lepsza , sama bys tak robiła i innych w kakaowy oku mialla także nie oceniaj , jak napisałaś jej kasa wiec nie twój problem

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 03:54

myślisz że ty na jej miejscu byłabyś lepsza , sama bys tak robiła i innych w kakaowy oku mialla także nie oceniaj , jak napisałaś jej kasa wiec nie twój problem

nie mierz wszystkich swoją miarą, nie gdybaj, bo gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 06:35

Te wieksze dodatkowe pieniadze na swieta to w budowlance. Wiem bo maz tez podobnie dostaje. Ja pracuje w innym sektorze i dostajemy 50 zl

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 10:04

Poczta - 0 zł

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 15:52

nie mierz wszystkich swoją miarą, nie gdybaj, bo gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była

wez się do roboty cebulaku a nie obrabiasz komus tyłek , ktoś zrobił interes zarobił to co boli jedyne co możesz to popluć na niego na forum

#11 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 22:22

Ja mam swoją firmę i odkąd przychody mam duże to pracownicy zarabiają średnia krajowa. Wydajność znacząco się poprawiła i widać chęć do pracy. Tylko złodzieje zarabiający dużo płaca marne grosze bo nie szanują ludzi. Nie tedy droga a Białystok małe miasto co wiąże się później z problemem znalezienia dobrego pracownika.Moja branża troszeczke powiązana z budowlana bo systemy alarmowe :) na święta po 1350zl brutto

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 00:51

Ile daje Wasz pracodawca na święta?

Moim pracodawcą jest budżet państwa i na święta dostałem podwyżki cen w sklepach

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 08:37

hahhaha prosty temat a biznesmany i bizneswomam się zleciały i wypisują herezje jakie to ich firmy są super, niestety ludzie się na to nie nabiorą, 2-3 tys brutto ,średnia krajowa ,a następny 1350 zł ,na każdym kroku widać te prostactwo i cebulactwo wielkich biznesmanów białostockich, każdy kto pracuje u takiego g.oja wie jak jest naprawdę, robisz na 4 stanowiskach a pensja 2500 brutto, na szczęście nie mam już z wami nic do czynienia białostockie bizneswoman i biznesmany 

i mam nadzieję,że już tak zostanie,a wy się dalej przechwalajcie tymi waszymi zjeba.nymi firemkami nic nie wartymi.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 12:35

hahhaha prosty temat a biznesmany i bizneswomam się zleciały i wypisują herezje jakie to ich firmy są super, niestety ludzie się na to nie nabiorą, 2-3 tys brutto ,średnia krajowa ,a następny 1350 zł ,na każdym kroku widać te prostactwo i cebulactwo wielkich biznesmanów białostockich, każdy kto pracuje u takiego g.oja wie jak jest naprawdę, robisz na 4 stanowiskach a pensja 2500 brutto, na szczęście nie mam już z wami nic do czynienia białostockie bizneswoman i biznesmany 

i mam nadzieję,że już tak zostanie,a wy się dalej przechwalajcie tymi waszymi zjeba.nymi firemkami nic nie wartymi.

Dokladnie

#15 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 15:00

Pracuję u księdza na parafii.
Dostałam 5.5 tysiąca na święta.
Ksiądz jest bardzo zadowolony z moich usług.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 17:50

Ja mam swoją firmę i odkąd przychody mam duże to pracownicy zarabiają średnia krajowa. Wydajność znacząco się poprawiła i widać chęć do pracy. Tylko złodzieje zarabiający dużo płaca marne grosze bo nie szanują ludzi. Nie tedy droga a Białystok małe miasto co wiąże się później z problemem znalezienia dobrego pracownika.Moja branża troszeczke powiązana z budowlana bo systemy alarmowe :) na święta po 1350zl brutto

tak srednia krajowa chyba w rublach

#17 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 19:54

Poczta - 0 zł

Państwowa nic nie powinna dostawać bo i tak mają lepiej niż u prywaciarza.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 21:09

Państwowa nic nie powinna dostawać bo i tak mają lepiej niż u prywaciarza.

są wolne miejsca . możesz się zatrudnić.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 22:48

zapłać odpowiednio i znajdziesz pracownika. Ludzi jest pełno, tylko pieniędzy na odpowiednie wynagrodzenia brakuje

#20 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 07:53

są wolne miejsca . możesz się zatrudnić.

Mów gdzie odrazu idę. Mówię tylko na wstępie, że niemam znajomości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych