Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile dać księdzu po kolędzie :: zobacz komentowany artykuł

145 odpowiedzi w tym temacie

#141 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 628 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 08:30

można kartą już płacić, czyżby nie bali się już fiskusa ?

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 09:37

Póki co największa kara jaka może spotkać księdza to przeniesienie ja drugą parafię. Wasz święty Jan Paweł Drugi doprowadził kościół do takiej patologii.

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 06:52

Póki co największa kara jaka może spotkać księdza to przeniesienie ja drugą parafię. Wasz święty Jan Paweł Drugi doprowadził kościół do takiej patologii.

to od początku organizacja patologiczne była i jest w której szeregach zboczeńcy, ku..., złodzieje, mordercy i inna patologia zawsze znaczny procent składu osobowego

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 18:04

Mi kasy nikt nie daje,a żebractwo jest zabronione.

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 23:09

Ja księdza przyjmuję i daję na ofiarę, kwoty są różne od 50 do 150 zł zależnie od sytuacji. 

Dzielę się tym co mam ponieważ rodzice tak mnie nauczyli a tata mawiał że "tylko dziady nic nie dają, bo nic nie mają "

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:38

Nie potrafiliście przyjąć księdza w czasie trwania kolędy, ulegając medialnej, zaplanowanej, nierozumnej, szkodliwej akcji niszczenia i deformowania wizerunku Kościoła, autorytetu księdza, wartości, które przyniosła człowiekowi, rodzinie i Polsce cywilizacja chrześcijańska" - pisze na wstępie listu proboszcz kościoła w Żyrardowie. "Bóg widzi wasze racje, wasze wybory, motywy działania. Nie chcę z wami dyskutować, niech mi wolno jednak będzie zaproponować wam modlitwę do św. Archanioła Michała na każdy dzień"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych