Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile dać księdzu po kolędzie :: zobacz komentowany artykuł

138 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:22

Ja go co roku witam na podwórku...dodomu nie ma wstępu..małe dzieci chrońmy od czarnych zboczeńców.w tym roku spuszczam psy i niech z nim sie rozliczają ;)

#82 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:53

To oni go pogryzą hahahahaha

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:22

Ja go co roku witam na podwórku...dodomu nie ma wstępu..małe dzieci chrońmy od czarnych zboczeńców.w tym roku spuszczam psy i niech z nim sie rozliczają ;)

Nie masz nawet psów sama szczekasz tak jak one temu myślisz że są prawdziwe biedactwo..

#84 ~Czarna zaraza~

~Czarna zaraza~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:32

Pieski mu amputacje zrobią hehe

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:04

Pieski mu amputacje zrobią hehe

Ci już amputowali "mózg"

#86 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:11

Idźcie ludzie do kościoła, ksiądz was na ofiarę wola. I nie skapcie na ofiarę bo ksiądz auto ma za stare. Przyprowadzic swoje dzieci kapłan chętnie je przeleci. Przystawi się też do żony, poczujesz się wyróżniony. Dzieciak twój już obmacany. Dumnys ty źes wybrany. Wśród owieczek wśród baranów ciemnogrod wszystkich stanów! Podlasie Podlasie!

#87 ~Czarnuchy~

~Czarnuchy~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:25

-Przepraszam,mam pytanie..czy wpuszcza pan księdza po kolędzie?-w żadnym wypadku..-a dlaczego?-pedofili,zboczeńców!!

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:35

Puszczać to możesz bąki i popuszczac kroka dla ksiedziula

#89 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:39

Polarez, dnia 31 Gru 2018 

A jak ktoś umrze to gdzie idzie rodzina? do sąsiada żeby pochował?Gdzie??? Może do mieszania albo Zenka Martyniuka

Się ciało wywozi do krematorium i prochy rozsypuje. Bez płacenia co łaska ale nie mniej niż tysiąc bo za skórkę rodzina weźmie! 

Nie można czegoś takiego zrobić w Polsce, jest to zabronione prawnie. Jest natomiast coś takiego jak pochówek komunalny, nie jest do tego potrzebny żaden ksiądz. Można oczywiście zwłoki skremować i wstawić do kolumbarium, całkowicie legalnie.

#90 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:34

U nas ten knot nie ma wstępu.Ochlajtusowi złamanego grosza nie dam.jedyne co moze dostać to kopa na rozpęd

#91 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 14:17

Jedyne co może dostać to rzut kałem w jego strone

ale po twarzy odrazu?hehehe

#92 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 16:53

Ja ksiedzu daje 10 sekund....później spuszczam psy i z nim się rozliczają:)

#93 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 01:03

Trzeba być kompletnym idiotą, żeby po przeczytaniu takiego listu przyjąć tego księdza do domu i jeszcze pokornie zastosować się do jego "prośby"...
20 lat i wymrze to najgorsze pokolenie dające największe wpływy dla tych oszustów...

#94 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 08:26

Czarne zboczeńce nic wiecej.u mnie jak co roku nie ma wstępu ten stolec na podwórko

#95 ~Stop Żebrakom w kiecy~

~Stop Żebrakom w kiecy~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 08:45

Art. 58. żebranie w miejscu publicznym 
Dz.U.2018.0.618 t.j. - Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń 
§ 1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, 
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany. 
§ 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy, 
podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 11:47

Ja ksiedzu daje 10 sekund....później spuszczam psy i z nim się rozliczają:)

Nie masz psa jedynym nieszczepionym zwierzęciem jesteś ty czarny Krecie..

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 15:05

Ja nie widzę powodu żeby robić wielkie hallo. Ksiądz uczciwie napisał że chce parking dla mieszkańców a nie sobie. Więc w czym problem???? Jeśli nie masz to nie dawaj i już. Ale żeby lecieć od razu do porannego z wielkim newsem....

no właśnie - po co się ateiści i nieuczęszczający do kościoła wypowiadają? Ja tam co roku robię przelew z darowizną na konto parafii, i potem od podatku mogę odpisać

#98 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:04

Te zboczeńce w czarnych sukienkach muszą jakoś na siebie zarobić,ale nie możemy się poddawać i trzeba ich tępić.

#99 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 18:21

Jak mam mu dawać chajs to lepiej dla swojego dzieciaka dam.błoto dla mnie ma większą wartość niż ten osobnik.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:01

Jak mam mu dawać chajs to lepiej dla swojego dzieciaka dam.błoto dla mnie ma większą wartość niż ten osobnik.

Z twojego wpisu wynika że twoje dziecko to błoto? Lol...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych