Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile dać księdzu po kolędzie :: zobacz komentowany artykuł

134 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:19

Co za brednie!!! Ludzie ogarnijcie się... banda idiotów i nierobów siedzi i wypisuje głupoty na szmatławym porannym.. jak trzeba to dam a jak ktoś nie daje to i nich się od... nie wypowiada a Poranny tak szybko wykasował życzenia świąteczne jak składali biskupi i katoliccy i prawosławni ... ruski brukowiec

Brednsie to sam piszesz przestań tak księdzu wchodzić w pupe bo nie będzie dał rady chodzić oj cienko byś piszczal jak by ci ksiundz dziecko zmacal pasożyty których powinno się oskarbowac jak każdy inny zawód.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:23

Do Szanownego Administratora.
Jest mi bardzo przykro, że moja wypowiedź jako osoby myślącej inaczej, mającej inne odczucia została wykasowana.
Zapewniam Państwa, że większość osób wie jak należy przygotować się do kolędy. Wie też w jakiej wysokości może złożyć dobrowolną ofiarę kolędową.Tego uczyli nas Rodzice i Dziadkowie. My też pielęgnujemy tę piękną tradycję.
Warto odwiedziny kolędowe przeżyć w duchu radości bożonarodzeniowej, w duchu modlitwy, serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Naprawdę warto.
Dlaczego więc na forum tyle wulgarności, brutalności i prowokacji ? </p></p>

Bo jak się daje księdzu rzopu po cichaczu i się siedzi w pierwszej ławce widząc innych a siebie nie i odnosząc wszystkie ploty dla ksiedzula to wpisując tutaj takie odczucia to nie po katolicku. Musisz się z tego wyspowiadac. PS. Skoro z ciebie taki przykładny człowiek jestem ciekaw czy żyjesz wedle 10 przykazań skoro już tu je lamiesz zła myśl słowo... A uczynki?

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:36

Skarbówka poluje na Polaków za paragon za zapałki, wzywa nowożeńców ile i za co dostali kasy do łapki i w kopertę.Baby ze skarbówki czają się aby za wymianę żarówki w samochodzie po godzinach dopieprzyć mechanikowi mandat 500 zł.

Jak klecha chodzi z parobkiem i tacą po kościele,żebra po kolędzie -paragonu nie wystawia.

Co robi Sarbówka i je siły zbrojne-baby?

Z tego co mi wiadomo to ksiądz podobno płaci do US jakiś ryczałt od chyba od ilości parafian. Tak więc co więcej nazbiera to jego. 

#64 ~jam~

~jam~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 20:42

a co to jest kolęda?

#65 ~Gawnowiesz~

~Gawnowiesz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:02

Z tego co mi wiadomo to ksiądz podobno płaci do US jakiś ryczałt od chyba od ilości parafian. Tak więc co więcej nazbiera to jego.

Pitu Pitu podobno... Nic takiego nie płacili i nie płacą ich jakąś część kasy trafia do diecezji na utrzymanie kleryków i ich naukę

#66 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:31

Im bardziej plujecie, wyjecie, obrzucacie Kościół, kapłanów i wiernych wyzwiskami tym jestem spokojniejszy i utwierdzam się, że jestem po właściwej stronie! Z Bogiem i powrotu do rozumu życzę! 

#67 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:32

Taaaaa chce wybudować większy parking za nasze pieniądze a później zrobi płatny parking i tez będzie trzepał kasiore nich idzie do banku

#68 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:33

Taaaaa chce wybudować większy parking za nasze pieniądze a później zrobi płatny parking i tez będzie trzepał kasiore nich idzie do banku

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:32

Brednsie to sam piszesz przestań tak księdzu wchodzić w pupe bo nie będzie dał rady chodzić oj cienko byś piszczal jak by ci ksiundz dziecko zmacal pasożyty których powinno się oskarbowac jak każdy inny zawód.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:38

Człowieku zastanów się o czym piszesz a najlepiej weź się do jakiejś pożytecznej pracy dla dobra twojego i innych !!!

#71 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:16

Ani złotówki nie dostanie.Od 15 lat zamykam brame na zamek i ten osobnik nie ma wstępu na podwórko.

#72 ~Padre~

~Padre~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 00:13

Do Szanownego Administratora.

Jest mi bardzo przykro, że moja wypowiedź jako osoby myślącej inaczej, mającej inne odczucia została wykasowana.

Zapewniam Państwa, że większość osób wie jak należy przygotować się do kolędy. Wie też w jakiej wysokości może złożyć dobrowolną ofiarę kolędową.Tego uczyli nas Rodzice i Dziadkowie. My też pielęgnujemy tę piękną tradycję.

Warto odwiedziny kolędowe przeżyć w duchu radości bożonarodzeniowej, w duchu modlitwy, serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Naprawdę warto.

Dlaczego więc na forum tyle wulgarności, brutalności i prowokacji ? 

Bo to się najlepiej sprzedaje - jatka, krew, wybacz - rzygowiny. Poziom tej gazetki drastycznie pikuje w kierunku szamba. Po co się wyżywać - jak ktoś nie chce, to niech nie przyjmuje księdza, baciuszki czy rabina, jak chce, to niech ugości i ofiarę złoży. Pamiętaj - 90% tych forumowych ujadaczy w momencie, gdy życiowe wieko mocniej przyciśnie, poleci w te pędy dawać na mszę, o modlitwę prosić; jak I komunia dziecka, to w pierwszej ławce będzie siedział... Obłuda i fałsz. Miej swoje przekonania i nie wchodź w polemikę z matołami - to jak mówić do ściany. Pozdrawiam!

#73 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 551 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 06:19

10zł.

#74 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 10:54

Jedyne co może dostać to rzut kałem w jego strone

#75 ~Hue hue~

~Hue hue~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 13:45

Jedyne co może dostać to rzut kałem w jego strone

Drogi Mirku zwolennicy księdzunia zapewne szybko by zlizaly kal z jego sutanny i oblizaly palce więc może tak kamieniami?

#76 ~Polarez~

~Polarez~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:02

A jak ktoś umrze to gdzie idzie rodzina? do sąsiada żeby pochował?Gdzie??? Może do mieszania albo Zenka Martyniuka

#77 ~Brańsk~

~Brańsk~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:07

W żadnym wypadku.pedofili,zboczeńców...brame zamykam na zamek i dziada nie wpuszczam

#78 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:15

a moze wdowi grosz po kolendzie

#79 ~Hue hue~

~Hue hue~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:19

A jak ktoś umrze to gdzie idzie rodzina? do sąsiada żeby pochował?Gdzie??? Może do mieszania albo Zenka Martyniuka

Się ciało wywozi do krematorium i prochy rozsypuje. Bez płacenia co łaska ale nie mniej niż tysiąc bo za skórkę rodzina weźmie!

#80 ~Hue hue~

~Hue hue~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:20

W żadnym wypadku.pedofili,zboczeńców...brame zamykam na zamek i dziada nie wpuszczam

Popieram i jeszcze złej woda przed brama żeby się wywrocil w tych zamszowych bucikach i złamał nozke

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych