Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile dać księdzu po kolędzie :: zobacz komentowany artykuł

134 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Prawdziwy Ksiądz~

~Prawdziwy Ksiądz~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:10

Do roboty niech się wezmą zobeczńcy. Ja tej elity społeczeństwa nie wpuszczam nawet do domu. Możemy się pomodlić sami wspólnie z rodziną. Mi żaden pachołek w transferze modlitwy do Boga pomagać nie musi. Pe**ły , zboczeńcy i cały ten ich świat w czym żyją, z kim przebywają to jedna Wielka patologia o której co raz więcej się słyszy jakie krzywdy są wyrządzane dzieciom itp. Między sobą możecie się tam tłuc, pie**zyć ile chcecie, ale zostawcie te dzieci. Czemu żaden księżulek nie wykastruje się skoro gdy ma "powołanie"? Po co im genitalia? Nie ma szans aby normalny facet wytrzymał bez "seksu" dłużej niż pare tygodni. Jak oni to robią.... możecie sie tylko domyślać a w między czasie cierpią też dzieci.
Ksìądz to dobra fucha jest dla leniwych, bezwzględnych oszustów, pragnących życia swobodnego itp. Kaska zawsze bedzie, ludzie bedą zawsze szanować takie osoby bo to jednak ksiądz(do czasu co raz bardziej sie to zmienia) i w ogóle beztroskie życie. Bez rodziny i dzieci a tak naprawdę otoczeni biednymi dziećmi którymi manipulują i później wykorzystują. Zmieniam wątek.. jak można iść do spowiedzi do nich mówìć swoje prywatne sprawy, coś co jest tylko nasze i taki gostek sobie czerpie beke bo wysłucha Was. Transferuje grzechy do Boga i jest wszystko git. Ludzie opamiętajcie się. To jest tylko psychika ludzka, że pójdziecie sie wypowiadać i jest Wam lżej itp... To jest wszysyko w podświadomości, że ruszyliście sie z domu, że klęczeliście w konfesjonale i zwierzyliście sie z grzechów. Wracacie do domu staracie sie nie grzeszyć a za chwile jest to samo i trzeba powtórzyć etap spowiedzi itp.. to jest zamknięte koło a instytucja kościoła to tylko dobre życie dla księży i czysta kasa.

#22 ~Antyżyd Polak~

~Antyżyd Polak~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:33

Do roboty niech się wezmą zobeczńcy. Ja tej elity społeczeństwa nie wpuszczam nawet do domu. Możemy się pomodlić sami wspólnie z rodziną. Mi żaden pachołek w transferze modlitwy do Boga pomagać nie musi. Pe**ły , zboczeńcy i cały ten ich świat w czym żyją, z kim przebywają to jedna Wielka patologia o której co raz więcej się słyszy jakie krzywdy są wyrządzane dzieciom itp. Między sobą możecie się tam tłuc, pie**zyć ile chcecie, ale zostawcie te dzieci. Czemu żaden księżulek nie wykastruje się skoro gdy ma "powołanie"? Po co im genitalia? Nie ma szans aby normalny facet wytrzymał bez "seksu" dłużej niż pare tygodni. Jak oni to robią.... możecie sie tylko domyślać a w między czasie cierpią też dzieci.
Ksìądz to dobra fucha jest dla leniwych, bezwzględnych oszustów, pragnących życia swobodnego itp. Kaska zawsze bedzie, ludzie bedą zawsze szanować takie osoby bo to jednak ksiądz(do czasu co raz bardziej sie to zmienia) i w ogóle beztroskie życie. Bez rodziny i dzieci a tak naprawdę otoczeni biednymi dziećmi którymi manipulują i później wykorzystują. Zmieniam wątek.. jak można iść do spowiedzi do nich mówìć swoje prywatne sprawy, coś co jest tylko nasze i taki gostek sobie czerpie beke bo wysłucha Was. Transferuje grzechy do Boga i jest wszystko git. Ludzie opamiętajcie się. To jest tylko psychika ludzka, że pójdziecie sie wypowiadać i jest Wam lżej itp... To jest wszysyko w podświadomości, że ruszyliście sie z domu, że klęczeliście w konfesjonale i zwierzyliście sie z grzechów. Wracacie do domu staracie sie nie grzeszyć a za chwile jest to samo i trzeba powtórzyć etap spowiedzi itp.. to jest zamknięte koło a instytucja kościoła to tylko dobre życie dla księży i czysta kasa.

masz rację albo jeszcze w kościele uderzasz w serce 3 razy moja wina moja wina moja wina ... i jesteś dalej w kajdanach bez prawdziwego pięknego świata i masz do siebie żal i gniew za nic poczucie winy. 

#23 ~tak pytam tylko~

~tak pytam tylko~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:38

masz rację albo jeszcze w kościele uderzasz w serce 3 razy moja wina moja wina moja wina ... i jesteś dalej w kajdanach bez prawdziwego pięknego świata i masz do siebie żal i gniew za nic poczucie winy. 

adasiu podlasiu znowu spamujesz?Mało ci jeszcze wyroków?

#24 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:45

Naczytałes sie leninowskiej propagandy i przymierzasz to do Katolickiej Polski. Leninówka w Rosji juz nie istnieje, bo władza rosyjska aktywnie WSPIERA cerkiew.

Wywodami wyszedłes na durnia.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 13:12

Po jaką cholerę mieszasz cerkiew ? Pop ma żonę i dzieci więc wieksze wydatki a ksiądz na co kurestwa wydaje

Cerkiew myślisz, że święta jest...?
I pop "kurestwa" nie uprawia?

#26 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 13:27

Całe miasto żyje wielkimi podwyżkami wieczystego użytkowania a Poranny cicho sza.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 13:37

Do "obsługi" podstaw mu siostrę,córkę i żonę jeśli się nada.Po co klecha ma dalej szukać.Da ci za to "wieczne rozgrzeszenie".

O czym ty piszesz mozg Ci sie zlasowal Chce to daje mam z czego i puki bede mial dam

#28 ~RYŻY TUX~

~RYŻY TUX~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 13:46

LEWACKI POje.any POrtalu piszecie  aby tylko JĄTRZYĆ.

#29 ~starszy wyborowy~

~starszy wyborowy~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 13:48

Temat zastępczy. Lepiej napiszcie PO co takie podwyżki wieczystej dzierżawy. W Białym co 3 lata inflacja to 60% . Cynicznie zwalają winę na wynajętych wyceniaczy, Problem że nam place i emerytury o 20% rocznie nie rosną. Księżom też 

#30 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 14:02

Może lepiej piszcie komentarze o swoich papach.

#31 ~Podlasianin~

~Podlasianin~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 14:22

Ja nie daje nic. Już dość manipulacji, pijaństwa i kurestwa z moich pieniędzy.

#32 ~Co tak skromnie~

~Co tak skromnie~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 14:25

Może lepiej piszcie komentarze o swoich papach.

Jak o papach to i o rebe dewiantach.

#33 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 552 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 15:51

Ksiadz to aktor.

#34 ~kościelny~

~kościelny~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 15:59

jedynie co jemu należy dać to kawał dużej kości i psa spuścić. 

#35 ~syn~

~syn~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 16:02

Jak o papach to i o rebe dewiantach.

1. Nie ma co kogo obrażać: pop, to może twój ojciec, ale nie ksiądz prawosławny.  To, że tak w książkach piszą jeszcze o niczym nie świadczy.

2. Rzymkatom się nie dziwię, tak nauczyli, tak mają. Prawosławni powinni nie otwierać drzwi przed baciuchami. Baciuszki ordynarnie naśladują księży kat.,- chodzą po chatach nie wiadomo po co i zbierają chajs. (chodzenie po domach "po kolędzie" nie znajduje żadnego uzasadnienia w nauce, historii i tradycji kościoła prawosławnego). Baciuszki, to może w cerkwi organy zainstalujecie i perkusję wstawicie koło ołtarza, skoro tak naśladujecie rzymkatolików?

#36 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 16:19

Jakże trudne jest dzisiaj bycie kapłanem. Przy takim ataku na kapłaństwo jakie mamy obecnie jest obawa, że wielu wręcz nie uniesie takiego upokorzenia.

#37 ~kler wspólnik zydostwa~

~kler wspólnik zydostwa~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 16:26

Ale zdoła unieść jeno kobieta takie nasienie...

#38 ~fert~

~fert~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 16:42

Nie bede im zalowal i dam ile bede mial.Po swietach z przejedzenia boli mnie brzuch wiec w tym roku beda mieli do woli,az sie klapa nie domknie.

#39 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 17:48

A ja zawsze daje ksiedzu.....3 sekundy potem spuszczam psy

#40 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 17:56

Jakim trzeba być dzbanem żeby wpuszczać do domu obcego faceta i jeszcze dawać mu za to kasę.
Stop pedofilom w koloratkach!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych