Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile dać księdzu po kolędzie :: zobacz komentowany artykuł

129 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 09:25

Drzwi mego mieszkania od lat się nie otworzyły przed żadnym z tych zbierających. I tak pozostanie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 09:31

Opisalibyście co się w cerkwi dzieje i jak tam doją.

#3 ~Mag~

~Mag~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 09:35

Ja nie widzę powodu żeby robić wielkie hallo. Ksiądz uczciwie napisał że chce parking dla mieszkańców a nie sobie. Więc w czym problem???? Jeśli nie masz to nie dawaj i już. Ale żeby lecieć od razu do porannego z wielkim newsem....

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 09:56

Pan ksiądz to się chyba z ujem na rozum zamienił, coraz bardziej bezczelni się sukienkowi robią.

#5 ~golenie strzyżenie owiec~

~golenie strzyżenie owiec~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 10:25

Pamiętaj naiwny/naiwna- twoja kasa z żebrów idzie też na mieszkanie/dom dla kochanki/konkubiny katabasa i jej dzieci.Dla młodszych ogrów - burdel zwany po katolicku agencja towarzyska.

Katabas prowadzi podwójną księgowość ale KAS tym się nie zajmuje woli łupić mechanika za wymianę żarówki bez paragonu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 10:47

Ja do kościoła chodzę  i kolędę przyjmuje i dla księdza daje W tamtym roku koleda i potrzeby kosciola  to tysiac  Przykladowo   na rozne ubezpieczeni okolo 6tys

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:23

To jak Komornicy tylko dla KASY jeszcze kiedyś dałem to Bezczelnie zaglądał w kopertę CHAM 

#8 ~Sherif~

~Sherif~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:23

Po jaką cholerę mieszasz cerkiew ? Pop ma żonę i dzieci więc wieksze wydatki a ksiądz na co kurestwa wydaje

#9 Kosmitka #1

Kosmitka #1

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:25

Jeden z nich napisał do naszej redakcji, że jest oburzony wysokością datków, o które "pokornie prosi proboszcz". 

Szkoda, że Kurier nie napisał, ile zdaniem oburzonego parafianina powinna wynosić kolęda.

#10 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:26

Ja do kościoła chodzę  i kolędę przyjmuje i dla księdza daje W tamtym roku koleda i potrzeby kosciola  to tysiac  Przykladowo   na rozne ubezpieczeni okolo 6tys

Dajesz i płacisz powinno być odwrotnie hehehe

#11 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:26

A może państwo watykańskie samo by dbało o swoje grunty i budynki a nie tylko kasę ściskać.

#12 ~adam białystok~

~adam białystok~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:27

a może po prostu  zrobic kanapki na droge ? te pasożyty czy dasz 20 czy 50 i tak za drzwiami zapomną o was  

#13 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:27

A jak z karteczkami można ponieść odpowiedzialność bo jest RODO musi mieć zgodę na piśmie ,żeby coś takiego robić bo to słono może Kosztować

#14 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:31

Ja dla  tej czarnej zorganizowanej grupy nic nie dam chyba że kopa na rozpęd.Pazerne chamstwo zaraz będzie za kasą biegać.W naszej miejscowości zmarł samotny człowiek bez rodziny ,to ten czarny zaśpiewał 1000 zyli za pochówek.Ot i cała prawda o księżach

#15 ~Sherif~

~Sherif~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:35

Możesz dać mu nawet 60 tyś nic mnie nie zdziwi tylu oszołomów daje na perwersje dla księdza a potem lamentuje że emerytura za mała i na leki nie ma

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:41

Do "obsługi" podstaw mu siostrę,córkę i żonę jeśli się nada.Po co klecha ma dalej szukać.Da ci za to "wieczne rozgrzeszenie".

#17 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:42

Prawdziwemu Księdzu powinno wystarczyć BÓG ZAPŁAĆ .Ciekaw jestem czy są jeszcze tacy?Urząd Skarbowy myśli nad kontrolami ?Czy tylko mechanika za żarówkę potrafią uwalić?Kiedy ksiądz wystawi chociaż raz rachunek ale nie sumienia ten do US

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:55

Nie ma,jak byli to już zrzucili kiecę,albo zostali zamordowani.

#19 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:09

A jak tam doją? i gdzie najbardziej?

#20 ~Prawdziwy Ksiądz~

~Prawdziwy Ksiądz~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 12:10

Do roboty niech się wezmą zobeczńcy. Ja tej elity społeczeństwa nie wpuszczam nawet do domu. Możemy się pomodlić sami wspólnie z rodziną. Mi żaden pachołek w transferze modlitwy do Boga pomagać nie musi. Pe**ły , zboczeńcy i cały ten ich świat w czym żyją, z kim przebywają to jedna Wielka patologia o której co raz więcej się słyszy jakie krzywdy są wyrządzane dzieciom itp. Między sobą możecie się tam tłuc, pie**zyć ile chcecie, ale zostawcie te dzieci. Czemu żaden księżulek nie wykastruje się skoro gdy ma "powołanie"? Po co im genitalia? Nie ma szans aby normalny facet wytrzymał bez "seksu" dłużej niż pare tygodni. Jak oni to robią.... możecie sie tylko domyślać a w między czasie cierpią też dzieci.
Ksìądz to dobra fucha jest dla leniwych, bezwzględnych oszustów, pragnących życia swobodnego itp. Kaska zawsze bedzie, ludzie bedą zawsze szanować takie osoby bo to jednak ksiądz(do czasu co raz bardziej sie to zmienia) i w ogóle beztroskie życie. Bez rodziny i dzieci a tak naprawdę otoczeni biednymi dziećmi którymi manipulują i później wykorzystują. Zmieniam wątek.. jak można iść do spowiedzi do nich mówìć swoje prywatne sprawy, coś co jest tylko nasze i taki gostek sobie czerpie beke bo wysłucha Was. Transferuje grzechy do Boga i jest wszystko git. Ludzie opamiętajcie się. To jest tylko psychika ludzka, że pójdziecie sie wypowiadać i jest Wam lżej itp... To jest wszysyko w podświadomości, że ruszyliście sie z domu, że klęczeliście w konfesjonale i zwierzyliście sie z grzechów. Wracacie do domu staracie sie nie grzeszyć a za chwile jest to samo i trzeba powtórzyć etap spowiedzi itp.. to jest zamknięte koło a instytucja kościoła to tylko dobre życie dla księży i czysta kasa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych