Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

201 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 16:45

A przy okazji pokazówka władzy w Zabłudowie . Co najmniej 5 radiowozów , i kilkunastu policjantów w białych czapkach z alkomatami od samego rana kontroluje przy szkole wszystkich jadących do i z Hajnówki . Nie mam nic przeciwko kontrolom trzeźwości , nigdy nie jechałem i nie pojadę po pijaku , ale skala poraża , i nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem . 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:00

Na pewno masz rację, ale nie możno dopuścić do mordobicia u nas w województwie do którego dąży  "totalna opozycja".

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:04

Opozycja dzieli Polakow teraz wzieli sie za katolikow i prawoslawnych  mysle ze Polacy nie dadza sei sproqwokowac.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:04

Opozycja dzieli Polakow teraz wzieli sie za katolikow i prawoslawnych  mysle ze Polacy nie dadza sei sproqwokowac.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:09

Naziole to opozycja? Chyba do rozumu.

#6 ~dsesd~

~dsesd~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:10

same palanty sie pozbierali i morderców chwala

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:29

Sami mieszkancy Hajnowki widze :P lyse puste lby z lomzynskiego sie zjechaly i chwala morderce kobiet i dzieci

#8 ~Telesfor Bombor~

~Telesfor Bombor~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:33

Bury

idą poklepać Romka Breivika
Heroda znowu głaskać będą

okręcą emocji drutem to miasto

na szyi miasta zacisną pętlą

a obok chaty, co jego pamięta
wrzask ludzki siedzi pod wodą zamknięty

śmierć stoi w słoikach w sieni
złamany krzyż półwiekiem zrośnięty

z ludzkiego mięsa chciałeś gotować
karmić nim orła w złotej koronie

jeśli jest piekło to ty w nim jesteś
goniony dotykiem dziecięcej dłoni

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:44

Na pewno masz rację, ale nie możno dopuścić do mordobicia u nas w województwie do którego dąży  "totalna opozycja".

Naziole są od Kukiza. To taka opozycja jak ZSL do PZPR, robią to czego nie wypada PISowi.

#10 ~zxcfsd~

~zxcfsd~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:47

narodowcy to nie opozycja. brak Ci znajomosci polityki

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:56

a co na to K O D ?.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:59

To jest straszne jak Polak Polakow wilkiem, jak faszysci niszcza zgode ktora przez tyle lat byla miedzy katolikami i prawoslawnymi. Plakac sie chce

#13 ja nie wiem co ja uważam

ja nie wiem co ja uważam

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 26 luty 2017 - 18:00

Żałosne głąby, nie korzystały z subwencji oświatowej - nadrabiają drenowaniem kasy pomocy społecznej.

#14 ~joko~

~joko~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 18:01

ŻAL I MY ZA TO ZAPŁACIMY... PODATNICY...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 18:03

Więcej dziennikarzy wokół nich biega niż tych skinoli tam w środku krzyczy. No i te przyśpiewki niby patriotyczne na nutę kibolską, żal, żal, żal. Chodzą czegoś po mieście, sami nawet nie wiedzą gdzie a pod tablicę pamięci żołnierzy wyklętych nikt nawet nie zajrzał, żeby choć jakiegoś kwiatka zanieśli, to najlepiej świadczy o prawdziwych intencjach tego marszu.

Pozdrawiam

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 18:14

3 HASŁA W KÓŁKO NA  TO STAĆ TYCH PROSTAKÓW.

bURY- ZBRODNIARZ

CHWAŁA PRAWDZIWYM ŻOŁENRZOM WYKLĘTYM

#17 ~ty~

~ty~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 18:15

Jeden gej wymyślił święto, a inne geje biorą w nim udział

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 18:17

PROSTACKA ZBIERANINA. BRAWO HAJNÓWKA. MAM NADZIEJĘ ŻE ŚWIATŁO NA ULICACH WYŁĄCZONE- NIECH SOBIE CHODZĄ.

ICH ULICE NASZE KAMIENICE!!!!

#19 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 18:18

Nie biorą udziału w tym marszu ludzie którzy pamiętają jacy to "szlachetni" byli ci wyklęci, same łyse tępe pały

#20 ~Modlitwa żołnierzy NZS~

~Modlitwa żołnierzy NZS~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 18:27

Przysięga Narodowych Sił Zbrojnych

"Ja walkę o Wielką Polskę uważam za najważniejszy cel mego życia. Mając szczerą i nieprzymuszoną wolę służyć Ojczyźnie, aż do ostatniej kropli krwi - wstępuję do Narodowych Sił Zbrojnych. Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu w Trójcy Świętej Jedynemu, że wiernie będę walczył o niepodległość Polski.
Rozkazów wszystkich mych przełożonych będę słuchał i posłusznie będę je wykonywał. Tajemnic organizacyjnych będę wiernie strzegł.
W pełni świadomości celu pierwej śmierć poniosę aniżeli zdradzę. Tak mi dopomóż Bóg i święta Syna Jego Męko i Ty Królowo Korony Polskiej."

Modlitwa żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych

"Panie Boże Wszechmogący - daj nam siły i moc wytrwania w walce o Polskę, której poświęcamy nasze życie.

Niech z krwi niewinnie przelanej braci naszych, pomordowanych w lochach gestapo i czeki, niech z łez naszych matek i sióstr, wyrzuconych z odwiecznych swych siedzib, niech z mogił żołnierzy naszych, poległych na polach całego świata - powstanie Wielka Polska.

O Mario Królowo Korony Polskiej - błogosław naszej pracy i naszemu orężowi. O spraw Miłościwa Pani - Patronko naszych rycerzy, by wkrótce u stóp Jasnej Góry i Ostrej Bramy zatrzepotały polskie sztandary z Orłem Białym i Twym wizerunkiem."

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych