Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

hydepark w Łapach

143 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gieniu Wędrowycz

Gieniu Wędrowycz

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 20:19

hola, hola moi drodzy proszę nie mylić watków. Wynocha mi stąd z tymi przepychankami. Są chyba ze 3 inne wątki polityczno-gospodarcze na tym forum. Do widzienia !!!
My tu teraz roztrząsamy sprawę syropu lipowego.
Przosze o przepis na tę miksturę i opinie o stosowaniu - WŁASNE nie zasłyszane.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 20:29

hola, hola moi drodzy proszę nie mylić watków. Wynocha mi stąd z tymi przepychankami. Są chyba ze 3 inne wątki polityczno-gospodarcze na tym forum. Do widzienia !!!

Załóż swoje forum, to bedziesz wtedy innych sobie wyganiał i kasował.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 21:55

1 łyżka optymizmu pospolitego
1 łyżka spontaniczności zwyczajnej
2 łyżeczki humoru(czyt.śmiechu)
kropla tańca
3 krople dobrej muzyki(którą lubisz)
Wskazania:przygnębienie, apatia,chandra, niezadowolenie. Zmieszać dokładnie wszystkie składniki .Do użycia następnego dnia po zachodzie księżyca(wtedy nabiera niezwykłej mocy).
Zastosowanie:kiedy jesteś markotny usiądżże pod lipą i odpocznij sobie delektując się powyższą miksturą abyś osiągnął odmienne stany świadomości(czyt. pozytywne).UWAGA! łatwo przedawkować.
PS
korzystam z tejże receptury od lat...polecam gorąco ! pozdro :)))

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 22:06

jeden z przepisów na syrop z kwiatów lipy
http://cukierniczekr...iekawostki.html
lub z kwiatów czarnego bzu
http://stokolorowkuc...arnego-bzu.html

#45 Gieniu Wędrowycz

Gieniu Wędrowycz

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 08:35

Pierwszy przepis jest wspaniały. Brak mi co prawda jednego składnika (ale spróbuję go znaleźć).
Ten z drugiego postu też jest ciekawy. Po kwiaty pojadę do znajomej lipy, na wioskę sporo od nas i inszej cywilizacji oddalonej.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 08:54

Pierwszy przepis jest wspaniały. Brak mi co prawda jednego składnika (ale spróbuję go znaleźć).
Ten z drugiego postu też jest ciekawy. Po kwiaty pojadę do znajomej lipy, na wioskę sporo od nas i inszej cywilizacji oddalonej.

A właśnie gdzie w okolicy Łap, ale nie przy drogach rosną lipy? Może znasz jakieś miejsca, podpowiedz Wędrowyczu.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 09:04

A właśnie gdzie w okolicy Łap, ale nie przy drogach rosną lipy? Może znasz jakieś miejsca, podpowiedz Wędrowyczu.

W łapach nawet lipy nie rosną....

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 11:50

Nie bądż ,,Gieniu'' taki nerwowy , ważny jest syrop , jak i tabloit , z tym ,że syrp nic nas nie będzie kosztował , a tabloit .............tak . Syrop będzie prawdopodobnie pochodził z surowca spoza Łap , a ,,ten na grubej nodze''jest w samym środku miasta , czy chcemy , czy nie .
Życzę smacznego i zdrowego syropku , bo jestem ,,za''.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 20:55

Komu podpadł gen. Petelicki?

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 20:57

Kto załatwił generała?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 22:20

Przyjemnie się Ciebie czyta. :)
Z kwiatów lipy możesz zrobić wprawdzie nie perfumy, ale aromatyczny syrop. Dzięki temu najwspanialszy zapach natury zamkniesz i zachowasz na długo w słoiczku. Ma on oczywiście właściwości lecznicze. Pozdrawiam.

taaak.zapach lipy w naturze jest tak ulotny.....aż nierealny, cieszmy się więc nadchodzącym latem, kiedy wszystko kwitnie wokół.Życzę bardziej pozytywnych wibracji na tym forum ;)

#52 Gieniu Wędrowycz

Gieniu Wędrowycz

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 08:04

No nie wiem, czy sobie tu podyskutujemy dalej. Ja mam swój ulubiony watek i wolałbym się jego trzymać.
Zobaczymy.
A na razie rzyczę wszystkim miłego tygodnia.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 08:22

Jeśli pozwolisz..uzupełnię#43:
By osiągnąć niezwykłość umysłu recepturę moją należałoby wzbogacić kryształkiem marzeń zwyczajnych, niezwyczajnych(jak kto woli) rozpuszczonym w kropli porannej rosy otulonej ciepłem promienia słońca...wiatru i...zapachem lipy.
DS ...ale to wersja luksusowa dla bardziej wtajemniczonych, pozdrawiam ciepło :)

#54 Gieniu Wędrowycz

Gieniu Wędrowycz

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:56

Och wspaniale. Stopnie wtajemniczenia mam zaliczone, a że luksusem nie pogardzę, to ten dodatek na pewno sporządzę. W zbieraniu porannej rozsy też mam nie małe doświadczenie.
A tym tym czasem nowy piękny dzień nam wstał.

#55 ~Zefirek~

~Zefirek~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 07:30

Wpisy nt syropu lipowego są jak najbardziej w powyższym temacie-to jedyna chyba pozytywna myśl zawierająca intencję wzajemnej integracji,poczucia wspólnego dobra..W atmosferze ciągłej krytyki,niezadowolenia,czasem wręcz agresji słownej przydałby się nam wszystkim taki cudowny napój...zgody .Pozdrawiam wszystkich słonecznie dzisiejszego dnia ;)

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 08:49

Fakt że zaczyna się już chyba kampania, trochę wcześnie. Może to świadczyć o zbliżającym się przesileniu i wcześniejszych wyborach. Aktualny burmistrz nie ma szans ale poprzedni też nie. Jako mieszkańcy powinniśmy chyba szukać innego wyjścia a to w aktualnej sytuacji nie będzie łatwe. Układy i układziki są bardzo mocne. Pewnie burmistrzowie powystawiają swoich figurantów i miasto nadal będzie tonąć. A co do festynu to był udany.

#57 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 10:40

To jedna wielka kicha, a nie watek. Moderator powrzucał tu wszystko byle jak bez ładu i składu, powycinał posty w watkach, tak, że ani tu, ani tam, gdzie były nie ma to ciągłości, sensu, ani porządku. Ot takie powyrywane z kontekstu wpisy.
Ani to czytać, ani na to odpowiadać.
Po usuwaniu wpisów i wątków nieprzychylnych władzy, nadszedł czas na kolejne zniechęcanie ludzi do pisania.
Jak to forum tak bardzo sie nie podoba, to zamknijcie je w chorobę i już

#58 ~bezrobotny, bez perspektyw~

~bezrobotny, bez perspektyw~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 18:28

- Polska jest dziś postrzegana jako kraj sukcesu z dynamiczną gospodarką, z powstającą infrastrukturą i przede wszystkim ze wspaniałymi ludźmi. Euro utwierdza ten nasz nowy wizerunek

To cytat z wypowiedzi premiera znaleziony dziś w Onecie.
......... (w miejsce kropek wstaw brzydkie słowo), o jakiej Polsce on mówi? Ja takiej nie znam, nie widzę wokół siebie, nie czuję się jej częścią. Nie mam roboty, nie mam kasy, nie mam perspektyw, nie mam na bilet, żeby stąd wyjechać, nie mam już nawet nadziei..... a od sierpnia nie będę mieć nawet internetu, żeby sobie popisać ...... chyba tylko jedno wyjście przede mną

#59 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 18:53

- Polska jest dziś postrzegana jako kraj sukcesu z dynamiczną gospodarką, z powstającą infrastrukturą i przede wszystkim ze wspaniałymi ludźmi. Euro utwierdza ten nasz nowy wizerunek

To cytat z wypowiedzi premiera znaleziony dziś w Onecie.
......... (w miejsce kropek wstaw brzydkie słowo), o jakiej Polsce on mówi? Ja takiej nie znam, nie widzę wokół siebie, nie czuję się jej częścią. Nie mam roboty, nie mam kasy, nie mam perspektyw, nie mam na bilet, żeby stąd wyjechać, nie mam już nawet nadziei..... a od sierpnia nie będę mieć nawet internetu, żeby sobie popisać ...... chyba tylko jedno wyjście przede mną

Jarosław tego kraju też nie uratuje, on nawet jak wygra to będzie miał inny temat do załatwienia. Więc ku dobremu nijak nie idzie.

#60 ~zen~

~zen~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 09:54

Nie, nie, nie na Jarosława i mu podobnych również nie liczę, oni też już mieli swój czas i jakoś biedaków w tym kraju nie ubyło.
Liczę tylko na siebie. Niech znajdę w końcu pracę (i mi podobni), a ja będę godnie żyć, będę robić zakupy i korzystać z usług, a więc i inni dzięki temu będą funkcjonować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych