Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

hydepark w Łapach

143 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 09:54

CZĘŚĆ VII. Można mieć nadzieję, że Łapiacy nie dadzą się zwieść i dostrzegą co opluwacze sobą reprezentują.. :)

Na ciebie jacuś na pewno się nie nabiorą!!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 11:15

Trzeba było się uczyć historii, księża w Polsce prowadzą szkoły od X wieku, a więc ponad 1000 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No teraz już rozumiem dlaczego przez te 1000 lat jesteśmy zadupiem intelektualnym Europy :lol: :lol: :lol:

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 13:48

No teraz już rozumiem dlaczego przez te 1000 lat jesteśmy zadupiem intelektualnym Europy :lol: :lol: :lol:

Mów za siebie, czyli w liczbie pojedynczej zadupku intelektualny.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 16:15

CZĘŚĆ VII. Można mieć nadzieję, że Łapiacy nie dadzą się zwieść i dostrzegą co opluwacze sobą reprezentują.. :)

Największym opluwaczem a zarzaem oszustem i mitomanem jesteś ty dupku! Ale juz po tobie, nic ci nie pomoże, bo twój blamaż jest wyjatkowo spektakularny i obrzydliwy!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 16:21

Z pewnością tak będzie, więc nie męcz się i nie pisz, bo nikogo nie zwiedziesz.

#26 ~kunegunda~

~kunegunda~
  • Goście

Napisano 11 maj 2012 - 20:33

Nie napiszę niczego o szkole katolickiej , ale do ,,jajca'' i do ,,Gościa'' . Czym wy Panowie się zajmujecie ? O godz. 9 , to prawdziwy facet pracuje i nie ma /nie powinien/ mieć czasu na pisanie bzdur ,a tymczasem dysponujecie zadziwiającą ilością czasu , czyżby ktoś na Was zarabiał ?
Może któryś z Was pracuje ,,na polu naukowym''i ma nienormowany czas pracy ? Zadziwiające
i zastanawiające , ale zacietrzewienia Wam nie brakuje.

#27 ~kunegunda~

~kunegunda~
  • Goście

Napisano 11 maj 2012 - 20:50

Do ,,jajca'' i Gościa'' o godz. 9 to prawdziwy facet pracuje i nie ma czasu na pisanie bzdur , a przynajmiej mieć nie powinien , czy Wy w ogóle gdzieś pracujecie , czy ,,na utrzymanku''?
Zastanawiające i zadziwiające , ale zacietrzewienia obu panom nie brakuje , oj nie.
Taki stan jest dla facetów b. niebezpieczny , można stracić ,,włos na głowie'', tym gorzej , jeśli w młodym wieku ,i po co to komu potrzebne ??
Dobrze radzę............uciszcie się panowie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 20:53

dzień dziecka
http://i.imgur.com/WcmTW.jpg

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 07:51

śmieszne i nieśmieszne zarazem

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 13:11

śmieszne i nieśmieszne zarazem

kompan tego ze zdjęcia w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej rozdaje dzieciom z okazji dnia dziecka prezerwatywy.
http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html
To już się w głowie nie mieści. W jakim kraju my żyjemy, co to w ogóle jest?

#31 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 10:56

Bo kto ma klucz od WC, ten ma władzę.

Z tego wniosek że g.owniany interes to poważny interes :D

#32 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 11:56

Z tego wniosek że g.owniany interes to poważny interes :D

Twoje gówniane wpisy możemy czytać miesiącami, ale już krytyczne wobec twojej durnoty szkalującej katolicyzm są usuwane.
Jak myslisz HIZZY, kim jesteś?

#33 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 12:07

Twoje gówniane wpisy możemy czytać miesiącami, ale już krytyczne wobec twojej durnoty szkalującej katolicyzm są usuwane.
Jak myslisz HIZZY, kim jesteś?

Proszę mi pokazać gdzie ja szkaluję katolicyzm?

#34 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 12:14

Będę usuwał dopóki dopóty nie będziesz drugiego przezywał.

To bądż konsekwentny i usuwaj wpisy, które przezywają jak to określasz, nie tylko drugiego, a całą społeczność.
Mam nadzieję, że zaczniesz wreszcie wyłapywać szkalujące niuanse, które we wpisach takiego np. HIZZEGO wystepują systematycznie, a obrażaja katolików. Ja sie czuję obrażanym, przezywanym przez niego katolikiem a Ty utrudniasz mi bronienie się przed tym agresorem.

#35 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 12:19

To bądż konsekwentny i usuwaj wpisy, które przezywają jak to określasz, nie tylko drugiego, a całą społeczność.
Mam nadzieję, że zaczniesz wreszcie wyłapywać szkalujące niuanse, które we wpisach takiego np. HIZZEGO wystepują systematycznie, a obrażaja katolików. Ja sie czuję obrażanym, przezywanym przez niego katolikiem a Ty utrudniasz mi bronienie się przed tym agresorem.

Systematycznie występują, więc czekam na przykłady. Sam jestem katolikiem, ale nie fanatykiem. Czekam.

#36 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 12:36

Systematycznie występują, więc czekam na przykłady. Sam jestem katolikiem, ale nie fanatykiem. Czekam.

Nie masz sumienia jak pytasz o przykłady.
Z tobą już nie rozmawiam, bo nie mamy takich samych praw na tym forum.
Ty możesz lżyć, ja zaś kiedy obrażony przez ciebie chcę się bronić to nie moge tego uczynic, bo moderator usunie mój wpis.
Chamstwo i antykatolicyzm są tutaj chronione.

#37 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 12:39

Nie masz sumienia jak pytasz o przykłady.
Z tobą już nie rozmawiam, bo nie mamy takich samych praw na tym forum.
Ty możesz lżyć, ja zaś kiedy obrażony przez ciebie chcę się bronić to nie moge tego uczynic, bo moderator usunie mój wpis.
Chamstwo i antykatolicyzm są tutaj chronione.

Łżesz, nawet nie stać cie na to żeby udowodnić swoje brednie. Ja ciebie nie wyzywam, ty mnie zaś owszem. Dlatego wpis usunęli. Dalej z zaciekawieniem czekam na twoje dowody na mój antykatolicyzm.

#38 ~PRAWDZIC~

~PRAWDZIC~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:36

Prawdziwy katolik NIGDY nie jest fanatykiem. W tym właśnie tkwi istota katolicyzmu, czyli miłość , a nie nienawiść bliźniego. Kto nie potrafi tego pojąć - ten nie kocha ani bliźniego , ani tym bardziej - Boga.

#39 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 17:34

Prawdziwy katolik NIGDY nie jest fanatykiem. W tym właśnie tkwi istota katolicyzmu, czyli miłość , a nie nienawiść bliźniego. Kto nie potrafi tego pojąć - ten nie kocha ani bliźniego , ani tym bardziej - Boga.

Zacznij selekcję a przekonasz się ilu prawdziwych ci zostanie. Rozumiem że tych co krzyczą i wyzywają od ruskich, peowców, komunistów tudzież innych nie zaliczasz do prawdziwych. A tych co to robili cyrk na Krakowskich Przedmieściach to do których zaliczysz?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 13:46

Czy sie doczekamy odpowiedzi burmistrza na tym forum skoro ludzie pytaja.Przeciez czyta.I jego familia.Jak nie chce sam odpowiedac niech odpowiada rzecznik.Jedno z pytań to ile kosztował telebim.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych