Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Hybryda z efektem lusterka Neonail

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 12:57

Czy któraś z Was robiła hybrydę, co daje efekt jak lustro? Widziałam na fb neonail takie zdjęcie - wiecie jak to zrobić? 

#2 ~olena~

~olena~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 14:42

Neonail ma dużo filmików instruktażowych na yt - tam zajrzyj! :) Ja się tak uczyłam przedłużać hybrydą base extra paznokcie.

#3 ~camerlien_0931~

~camerlien_0931~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 12:44

ja to robiłam - wygląda super. Po zakończeniu manicure dry topem wcierasz ten pyłek palcem w paznokieć. Trzeba tak jakby polerować go aż uzyska się efekt lusterka. Pędzelkiem oczyszczasz delikatnie paznokieć z tego pyłku którego się nie wtarło i na górę top sunblocker i w lampę :) Efekt super!

#4 ~martucha~

~martucha~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 11:18

widziałam ten chrome u red lipstick monster na kanale - ona super rzeczy z tym robiła! :) najbardziej podobały mi się końcówki zrobione w chrome. na stronie nn to kosztuje 25 zł - wiecie czy na stoiskach stacjonarnych taka sama cena jest? bo teraz maja tydzień darmowej dostawy i nie wiem czy zamawiać czy przejść się na stoisko. :)

#5 ~basix~

~basix~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 10:32

A ktoś ten nowy moonlight effect robił?

#6 ~balbinka~

~balbinka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 12:10

A ktoś ten nowy moonlight effect robił?

Moonlight aplikujesz tak, jak chrome tylko efekt jest inny. Pamiętaj też że to jak ostatecznie wyjdzie manicure zależy od tego jaki kolor dasz pod spód.

#7 ~chinka~

~chinka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 12:27

Dziewczyny widziałam, że Katosu w nowym filmiku pokazuje ten efekt moonlight w połączeniu z chrome. dość ciekawie to wygląda. :)

#8 ~inovska~

~inovska~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 09:18

Wygląda obłędnie! <3 gdzie to kupię?

#9 ~chinka~

~chinka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 13:19

na stronce neonail, albo na ich stoisku jeśli w Twoim mieście jest. :)

#10 ~gagata~

~gagata~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 12:00

Super te pyłki są! Też chcę! :) Na insta widziałam, że fajne robią z tym stylizacje... A który najlepiej wychodzi - moonlight, chrome czy syrenka?

#11 ~ekaia~

~ekaia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 14:15

Mi się podoba pyłek 3D Holo. Fajnie wygląda w zestawieniu z kolorami z kolekcji Galaxy.

#12 nadia44

nadia44

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 12:34

Już raz robilam i efekt jest super

#13 serrr

serrr

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 14:17

bardzo mi się podobają takie paznokcie, ale jak mam je sama to szybko się nudzą :/

#14 ~kaszka~

~kaszka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 16:23

Znacie lakiery Mollon? Ponoć to dobra marka.

#15 ~sigma~

~sigma~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 13:17

A widziałyście sunset od nn? Piękne "kameleony", cudne krycie, ale cena jak na 0,3 g to zdecydowanie za dużo. Zamówiłam sobie w hurtowni inne kameleony i nie mogę doczekać się przesyłki. To tej pory stosowałam tylko syrenkę - uwielbiam ten efekt, jest taki skromny, na jedym czy dwóch paznokciach dodaje takiego pięknego, subtelnego efektu. Teraz czekam na kameleony, ale na zdjęciach jak je oglądam to dla mnie dają efekt "z pazurem". Zależy co kto lubi:) 

sunset effect rzeczywiście cudny! :) jak dla mnie ładniejszy od chrome. A ktoś robił fluo effect NN? jak to wychodzi?

#16 Jeeesica

Jeeesica

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 08 październik 2018 - 08:53

efekt lustra super!!! często sobie robię. aaa z innej beczki, czy któraś z dziewczyn miala uczulenie po lakierze jakiejś konkretnej firmy? mi strasznie łzawią oczy przy malowaniu

#17 magda.madzia

magda.madzia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 październik 2018 - 12:35

A ja jak wcieram ten pyłek z efektem lustra to widać, że zaczyna wychodzić, ale jak już nakładam na to top to jakoś się ten pyłek rozchodzi i wygląda jak zwykły brokat. Co robię źle?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych