Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 bstoczanin

bstoczanin

VIP

• Użytkownicy
  • 534 postów

Napisano 04 wrzesień 2010 - 21:39

Zapewne IQ ma 10 i w portkach też tyle , ale w "mm" więc ma ogromne auto i tyle zajmuje miejsca , trza sie wywyższyć jak nic innego nie ma się do zaoferowania :)

Użytkownik bstoczanin edytował ten post 04 wrzesień 2010 - 21:40

#22 bstoczanin

bstoczanin

VIP

• Użytkownicy
  • 534 postów

Napisano 04 wrzesień 2010 - 21:50

I nie żeby zazdrosny o auto warte w terenie tyle co maluch na plazy jak panowie z MTC to pamietają jak jak wypasionego hummera i land cruisera zima z łąki utopione auta w sniegu wyciągąła stara toya pickup za marne pare tysiączków auta 2 warte w sumie ok 400 000 a potem jeszcze bączki posztrzelała na ów że śniegu :))))))))))))

#23 ~robto~

~robto~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 23:35

Hummer O.K. ale kierujący burak, który parkuje na łące.

#24 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 05:16

Zapewne IQ ma 10 i w portkach też tyle , ale w "mm" więc ma ogromne auto i tyle zajmuje miejsca , trza sie wywyższyć jak nic innego nie ma się do zaoferowania :)

ma na szpanerski samochód to i ma na mandacik.... za szpanera pieniądze wybudujemy....ehemmm...na co idą pieniądze z mandatów??//

#25 ~ćwiara~

~ćwiara~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 05:20

strzała z mtc jagiellonii

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 06:11

Żeby głupota miała skrzydła to mógłbyś latać i nie musiałbyś parkować. Dla ciebie coś większego niż maluch to Star a dla MNIE to samochód w który czuję się z moją RODZINĄ komfortowo. Oczywiście tego nigdy nie będziesz w stanie pojąć siedząc w swoim fordzie escorcie lub czymś podobnym SXL.

Hummer wygodny ? :lol: :lol: Okropny samochód, służący raczej jakimś wyprawom niż wygodzie rodziny. Tyle tylko ,że pojemny i raczej bez problemu(raczej!) pokona większość przeszkód. Tak samo Toyoty Hilux'y i inne tego typu samochody. A w mieście zupełnie beznadziejny.... nawet w takim jak NY :P
P.S. Aha, żeby nie było że zadroszczę burakom to wiem bo miałem.

#27 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 07:50

Większość forumowiczów to idioci.

Tam są 4 miejsca parkingowe. Zajął dwa miejsca środkowe, więc dwa są jeszcze wolne.
Z powodu tego, że to jest duży pojazd macie wrażenie, że nic po bokach się nie zmieści, ale tam jest miejsce na normalne samochody. (do Iron Man, xyz: ja tam jeszcze po bokach zmieściłbym busa, a Ty byś miał nawet w maluchu problem z zaparkowaniem)
I tak z powodu gabarytów zająłby dwa miejsca, więc zrobił to centralnie (może coś z boku wcześniej stało), Poza tym drzwi w takim pojeździe są większe i aby móc wsiąść/wysiąść i Was nie zarysować potrzebuje gościu tego miejsca.

Poza tym na forum widzę pełno frustratów, którzy są tylko odważni na forum. I tylko potrafią zwykle wyzywać od wieśniaków, chamów, mend itp., ale aby ruszyć szarymi komórkami to już problem.

#28 ~Pete~

~Pete~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 07:57

kierowca nie umial zapatkowac poprostu Mieszkam w Chicago i tez mam H2 i wiem jak takim zaparkowac dziwi mnie ze ten sie nie zmiescil Co innego jak masz dlugie auto Escalade ESV albo Suburban H2 nie jest az tak duzy poprostu kierowca do pupy

#29 ~8mila~

~8mila~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:08

co się dziwić-ciężarówka z zaopatrzeniem,a że kierowca bez doświadczenie to i wyszło jak wyszło.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:22

Dla ciebie coś większego niż maluch to Star a dla MNIE to samochód w który czuję się z moją RODZINĄ komfortowo.

Dla mnie duzy to duzy, dla ciebie duzy to taki gdzie rodzina nie czulaby sie komfortowo. Ot i logika durnia.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:32

Zaraz udowodnie ze ty jestes jednym z nich.

Tam są 4 miejsca parkingowe. Zajął dwa miejsca środkowe, więc dwa są jeszcze wolne.

Tam sa ... 2 miejsca. Gdyby byly 4 to jakim cudem mialyby wyjezdzac gdy z boku chodnik a z przodu trawnik?

Z powodu tego, że to jest duży pojazd macie wrażenie, że nic po bokach się nie zmieści, ale tam jest miejsce na normalne samochody.

Jesli sa 2 miejsca, on stanal centralnie to ... jakim cudem po bokach sa nadal 2 miejsca?

I tak z powodu gabarytów zająłby dwa miejsca, więc zrobił to centralnie

Czyli czysty cham, buc, wiesniak i idiota.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:33

(może coś z boku wcześniej stało)

Z boku cos stalo wiec on wcisnal sie tuz obok tego czegos. A na jedno miejsce juz nie potrafil. Sam sobie przeczysz bo wczesniej pisalem o zajmowaniu centralnie.

Poza tym drzwi w takim pojeździe są większe i aby móc wsiąść/wysiąść i Was nie zarysować potrzebuje gościu tego miejsca.

Przeciez piszesz ze z boku moze cos stalo. Wiec mógł wysiasc bez zarysowania. Obawa przez zarysowaniem ma usprawiedliwiac parkowanie na chama?

Poza tym na forum widzę pełno frustratów, którzy są tylko odważni na forum. I tylko potrafią zwykle wyzywać od wieśniaków, chamów, mend itp., ale aby ruszyć szarymi komórkami to już problem.

Chetnie spotkam sie poza forum i tam powiem ci zes wiesniak, cham, menda, frustrat i idiota. Te dwa ostatnie to twoje okreslenia.

#33 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:33

P.S. Aha, żeby nie było że zadroszczę burakom to wiem bo miałem.

I co? musiałeś sprzedać, bo z parkowaniem nie szło? Rejestracja oczywiście BSK? Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :rolleyes: .
Wyobraź sobie (jeśli dasz radę, bo jeśli nie to się nie wysilaj), że jest jeszcze kilka innych, całkiem sporych aut i niekoniecznie Hummer-ów. Np. Chrysler Voyager też jest dosyć spory a komfort jazdy jest naprawdę wysoki. Ja nim sobie daję radę i nie muszę szukać trzypasmowych ulic.
Do pana z Chicago; W USA wszystko jest XXL (nawet miejsca parkingowe) więc zaparkowanie H2 w liniach to nie problem. Problemem jest znalezienie miejsca - nieprawdaż?
Pozdrawiam.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:34

dla MNIE to samochód w który czuję się z moją RODZINĄ komfortowo.

Jak masz gruba d***, spasiona zonke i dzieci prosiaki to i Star-em jezdzisz.

#35 ~ToM~

~ToM~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:45

A wystarczy po prawej wpasować się tyłem, a po lewej wjechać przodem innymi autami i burak sam ma problem później jak wyjechać ;o) Ja zawsze staram się parkować w liniach i tutaj mimo HAM..era też bym zaparkował.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 08:51

Jak masz gruba d***, spasiona zonke i dzieci prosiaki to i Star-em jezdzisz.

Czy piszesz z chlewa i na podstawie własnych doświadczeń i otaczającej rzeczywistości. :rolleyes: .
Zasadniczo nie dyskutuję z idiotami, bo sprowadzą dyskusję do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem.
Ech dałem się sprowokować.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 10:36

Zasadniczo nie dyskutuję z idiotami...

Sam jestes idiota ktory jezdzi Star-em

#38 ~Pete~

~Pete~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 10:58

I co? musiałeś sprzedać, bo z parkowaniem nie szło? Rejestracja oczywiście BSK? Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :rolleyes: .
Wyobraź sobie (jeśli dasz radę, bo jeśli nie to się nie wysilaj), że jest jeszcze kilka innych, całkiem sporych aut i niekoniecznie Hummer-ów. Np. Chrysler Voyager też jest dosyć spory a komfort jazdy jest naprawdę wysoki. Ja nim sobie daję radę i nie muszę szukać trzypasmowych ulic.
Do pana z Chicago; W USA wszystko jest XXL (nawet miejsca parkingowe) więc zaparkowanie H2 w liniach to nie problem. Problemem jest znalezienie miejsca - nieprawdaż?
Pozdrawiam.

H2 ma szerokosc ok 80" masze niejsca parkingowe sa jakies 7.5' czyli ok dwa i trzydziesci cm Nie pamietam jakie sa w polsce a co do znalezienia miejsc to prawda cAsen trzeba isc ze dwa trzy bloki jak sie zaparkuje to w muescie w suburbs jest troche lepiej

#39 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 20:06

Z powodu tego, że to jest duży pojazd macie wrażenie, że nic po bokach się nie zmieści, ale tam jest miejsce na normalne samochody. (do Iron Man, xyz: ja tam jeszcze po bokach zmieściłbym busa, a Ty byś miał nawet w maluchu problem z zaparkowaniem)
I tak z powodu gabarytów zająłby dwa miejsca, więc zrobił to centralnie (może coś z boku wcześniej stało), Poza tym drzwi w takim pojeździe są większe i aby móc wsiąść/wysiąść i Was nie zarysować potrzebuje gościu tego miejsca.

Nie no HENIEK, albo żeś jesi IDIOTA albo żeś ślepy jak kura jak tam są 4 miejsca parkingowe - tyle w tym temacie

#40 mati223

mati223

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 15:32

Mnie osobiście przeraża problem cofanych liczników. Dużo się naczytałem, miedzy innymi tutaj: https://www.prawo-ja...ebieg-samochodu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych