Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 16:12

widocznie robią małe miejsca do parkowania, a samochody coraz wieksze, jakaś menda siedzi w domu i jeździ maluchem to zazdrości,a jak ktoś ma szerszy i dluższy samochód to przeszkadza,przed chwilą mógł obok być jakis samochod ale odjechał,ale takie mendy zrobią zdjęcie i już poranny pokazuje

#2 ~humm~

~humm~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 16:14

zawsze znajdzie się jakiś "milusiński" kto zrobi foteczkę. Ola zazdrościsz, że mam hummera?

#3 ~Iron Man~

~Iron Man~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 16:21

widocznie robią małe miejsca do parkowania, a samochody coraz wieksze, jakaś menda siedzi w domu i jeździ maluchem to zazdrości,a jak ktoś ma szerszy i dluższy samochód to przeszkadza,przed chwilą mógł obok być jakis samochod ale odjechał,ale takie mendy zrobią zdjęcie i już poranny pokazuje

No nie wiem jak tam jakiś jeszcze samochód wstawić obok skoro są to dwa miejsca. Maluch może by się zmieścił. Nie ma co mówić, że ktoś jest mendą, bo myślę, że zdjęcie jest po prostu śmieszne i dlatego ktoś je wrzucił.

#4 ~PORONNY~

~PORONNY~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 16:35

Duża Gazeta poroniony to i
duże tematy
a największy temat to KRZYŻ
nie GWIAZDA DAWIDA, KRZYZ PRAWOSŁAWNY CZY KSIĘZYC ALLACHA

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 16:52

Wyraznie widac ze to wlasnie menda zaparkowala. Fotke zrobil normalny czlowiek.

#6 ~Szefoo~

~Szefoo~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 16:53

znowu ktoś z ucha strzela a nikt nie lubi konfidentów...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 16:53

Można mieć hummera a wieś pozostanie wsią :lol:

#8 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 17:19

Można mieć hummera a wieś pozostanie wsią :lol:

Jak to mówią "chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy" :)
Na Sybiraków przy bloku parkuje dość poprawnie.
Aha, tylko nie piszcie że po jego lewej czy prawej ktoś stał i dlatego tak musiał teraz zaparkować.

#9 ~Redi~

~Redi~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 17:22

Przemek może byś przyjrzał się zdjęciu i zobaczył, żeby kierowca jakby miał więcej umiejętności w kierowaniu takim pojazdem to spokojnie by się zmieścił. Ale kierowcy widocznie zabrakło ich i stanął jak ofiara losy. Poza tym, może właśnie ktoś chciał zaparkować, ale nie mógł, bo przyjedzie taki w Hummerze. Więc się mógł wkurzyć... A może to teraz tak modny nowobogacki egoizm...

#10 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 17:33

No i się rozpętało polskie piekiełko. Niestety parkingi są wytyczane dla rozmiarów S i M. Żeby się zmieścić XL trzeba zająć minimum 1,5 miejsca. Lepiej czasami zająć 2 miejsca niż dać się poobijać. Mam też XL-a i staram się parkować z dala od wszystkich albo na skraju. Czasami "życzliwi" i "inteligentni" z S i M powodują, że muszę wchodzić przez tylną klapę.

#11 ~Jorguś~

~Jorguś~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 17:38

A to jest HUMMER presesow firmy BUDSYSTEM...HEHEH..

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 17:45

No i się rozpętało polskie piekiełko. Niestety parkingi są wytyczane dla rozmiarów S i M. Żeby się zmieścić XL trzeba zająć minimum 1,5 miejsca. Lepiej czasami zająć 2 miejsca niż dać się poobijać. Mam też XL-a i staram się parkować z dala od wszystkich albo na skraju. Czasami "życzliwi" i "inteligentni" z S i M powodują, że muszę wchodzić przez tylną klapę.

Trzeba byc durniem albo masochista zeby kupowac se XL do jazdy po miescie. A pozniej zale i placze ze "miejsce parkingowe za male". Star-a zostawiaj pod stodołą i wsiadz do osobowki.

"Żeby się zmieścić XL trzeba zająć minimum 1,5 miejsca."
Kretyn XL.

#13 ~Pomidorowy~

~Pomidorowy~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 18:02

Też mam dobry samochód i parkuję go podobnie do tego hammera. Ktoś wie co robi , zwyczajnie nie chce mieć powgniatanych przez chamstwo (celowo) boków.

#14 ~Wnikliwy~

~Wnikliwy~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 18:11

Cham chamem na wieki wieków amen.

#15 ~keram~

~keram~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 18:14

No tak Hammer i BMW dwa bratanki... Bez komentarza.

#16 ~gugu~

~gugu~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 18:38

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA 'jakis samochod odjechal' a tu trawnik z jednej i drugiej strony ;)

#17 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 18:49

jak mam okazje to ucze takich kierowcow parkowac, parkuje swoje auto jak najblizej drzwi kierowcy chamsko zaparkowanego auta i gosciu musi wsiadac od strony pasazera, mysle ze daje mu to domyslenia:)

#18 garfield

garfield

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 postów

Napisano 04 wrzesień 2010 - 19:22

Ten nadęty bufon na Sienkiewicza odjeżdżał w tym tygodniu z pod wypożyczalni.
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie przejechał bez skrupułów po 2 trawnikach.
Proszę wszystkich broniących tego sku***ela sobie teraz wyobrazić jak wyglądają trawniki po takich ulewach namoknięte i przejechane takim samochodem.

Wiem że duży może więcej zawiść bo nie mam takiego samochodu itd. Pluć można.

Ale najważniejsza jest kultura której kierowcy Hummera brakuje.

#19 ~citizen~

~citizen~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 20:00

burak pozostanie burakiem... nawet jeśli kupi sobie drogi samochód. Myślał, że jak ma Hummer'a to zyska szacunek ludzi a tu kicha słoma wyłazi z butów i nawet porządny garnitur munie pomaga

#20 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 20:24

Trzeba byc durniem albo masochista zeby kupowac se XL do jazdy po miescie. A pozniej zale i placze ze "miejsce parkingowe za male". Star-a zostawiaj pod stodołą i wsiadz do osobowki.

"Żeby się zmieścić XL trzeba zająć minimum 1,5 miejsca."
Kretyn XL.

Żeby głupota miała skrzydła to mógłbyś latać i nie musiałbyś parkować. Dla ciebie coś większego niż maluch to Star a dla MNIE to samochód w który czuję się z moją RODZINĄ komfortowo. Oczywiście tego nigdy nie będziesz w stanie pojąć siedząc w swoim fordzie escorcie lub czymś podobnym SXL.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych