Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Huczenie, buczenie, rezonans w bloku w Białymstoku

Huczenie buczenie rezonans Białystok

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:36

Ja myślę że dobrze by było popytać po sąsiadach, przecież to pewnie nie tylko u Ciebie słychać, a wspólnie na pewno łatwiej było by znaleźć. 

#22 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 08:54

Blok na skarpie składający się z dwóch bloków, połączonych dwiema kondygnacjami podziemnymi. W każdym bloku - jedna klatka, jedna winda, 5 kondygnacji nadziemnych, 60 mieszkań, 2 kondygnacje podziemne, wentylacja elektryczna. Część mieszkalna chyba z cegła, dół nie wiem. Mieszkam na parterze na wysokości 7m, bezpośrednio pode mną są garaże, naprzeciw mnie, pode mną są pompy: ciepłownicza i druga połączona z wodociągową (głośno chodzi). Wczoraj dowiedziałam się, że ta pompa ciśnieniowa wody jest na dwa bloki. W pobliżu jest rozdzielnia elektryczna, prócz liczników, jest jakaś skrzynka chyba VECTRY, wygląda, że na dwa bloki - bywa, że kable syczą. Zarządca uważa, że jest wszystko w porządku.

#23 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 09:38

Ja myślę że dobrze by było popytać po sąsiadach, przecież to pewnie nie tylko u Ciebie słychać, a wspólnie na pewno łatwiej było by znaleźć. 

Tak rozmawiałam, wcześniej nikt się nie przyznawał. Obecnie wiem, że sąsiedzi z naprzeciwka czuli drgania - wyprowadzili się, a mieszkanie wynajmują starszej Pani. Obok nich słyszą buczenie. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:04

Tak rozmawiałam, wcześniej nikt się nie przyznawał. Obecnie wiem, że sąsiedzi z naprzeciwka czuli drgania - wyprowadzili się, a mieszkanie wynajmują starszej Pani. Obok nich słyszą buczenie.

Ktoś za głośno uprawia sex stąd te buczenie a stukania i drgania to przesuwanie się łóżka przecież to logiczne przy takich igraszkach ale skąd samotna kobieta taka jak ty może to wiedzieć to zmyslasz i tworzysz problem z zazdrości bo sama jesteś biedna żeby coś uzyskać w zyciu

#25 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 13:52

Ktoś za głośno uprawia sex stąd te buczenie a stukania i drgania to przesuwanie się łóżka przecież to logiczne przy takich igraszkach ale skąd samotna kobieta taka jak ty może to wiedzieć to zmyslasz i tworzysz problem z zazdrości bo sama jesteś biedna żeby coś uzyskać w zyciu

To propozycja. Sądzę, że po tygodniu przebywania w moim mieszkaniu i sexu by Ci się odechciało. To wątek huczenie, buczenie, rezonans w bloku. Będę szczęśliwa jeżeli tego nie przechoruję.

#26 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 566 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 16:05

Wez z gazety elektryka elektronika lub nawet dedektywa to trzeba wyjasnic.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 21:09

Blok na skarpie składający się z dwóch bloków, połączonych dwiema kondygnacjami podziemnymi. W każdym bloku - jedna klatka, jedna winda, 5 kondygnacji nadziemnych, 60 mieszkań, 2 kondygnacje podziemne, wentylacja elektryczna. Część mieszkalna chyba z cegła, dół nie wiem. Mieszkam na parterze na wysokości 7m, bezpośrednio pode mną są garaże, naprzeciw mnie, pode mną są pompy: ciepłownicza i druga połączona z wodociągową (głośno chodzi). Wczoraj dowiedziałam się, że ta pompa ciśnieniowa wody jest na dwa bloki. W pobliżu jest rozdzielnia elektryczna, prócz liczników, jest jakaś skrzynka chyba VECTRY, wygląda, że na dwa bloki - bywa, że kable syczą. Zarządca uważa, że jest wszystko w porządku.

Wszystkie przyczyny chyba tu wymieniłaś. Wentylacja elektryczna, na pewno nie jest bezgłośna i może powodować drgania, jeżeli nie jest już nowa. Pompy. Pompy to już na pewno, wcześniej pisałem o tym jak w moich grzejnikach słychać zimą pompy, kiedy jest ciepło jest cicho, z tym że ja mieszkam w wieżowcu i tu muszą być pompy. Pompy wodne też słychać ale tylko kiedy odkręca się krany. Rozdzielnia elektryczna wydaje buczenie, o ile z samej energii nie powinno to być słyszalne na zewnątrz, to jeżeli jest tam transformator to może dawać niemały rezonans i buczenie. 

#28 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:36

Nowy blok, nowa wentylacja (niecałe trzy lata) pompa ciśnieniowa do wody w kranach jeszcze nowsza (niecały rok), może ta skrzynka niewiadomego pochodzenie to nie VECTRY, a transformator - sprawdzę to. Na razie jestem zaskoczona, że konserwacją pompy zajmuje się elektryk, a nie hydraulik. Przynajmniej tak jest w mojej Wspólnocie. Przeglądu i konserwacji dokonał elektryk Spółdzielni/Zarządcy, bez żadnego efektu. Oj detektyw przydałby się, najlepiej znający się na budowlance w każdym zakresie.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:05

To propozycja. Sądzę, że po tygodniu przebywania w moim mieszkaniu i sexu by Ci się odechciało. To wątek huczenie, buczenie, rezonans w bloku. Będę szczęśliwa jeżeli tego nie przechoruję.

Nie bądź żałosna żadna propozycja już wolę samogwalt niż taka samotna histeryczke, która wylewa jakis beznadziejny problem i żali się że zachoruje obcym ludziom

#30 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:19

Nie bądź żałosna żadna propozycja już wolę samogwalt niż taka samotna histeryczke, która wylewa jakis beznadziejny problem i żali się że zachoruje obcym ludziom

Oj detektyw przydałby się, najlepiej znający się na budowlance w każdym zakresie.

#31 ~sexdedektyw~

~sexdedektyw~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 20:02

Tylko Rutkowski.

Nawet w tej drugiej sprawie poradzi - o ile lokatorka , pół wieku młodsza.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 21:40

Nowy blok, nowa wentylacja (niecałe trzy lata) pompa ciśnieniowa do wody w kranach jeszcze nowsza (niecały rok), może ta skrzynka niewiadomego pochodzenie to nie VECTRY, a transformator - sprawdzę to. Na razie jestem zaskoczona, że konserwacją pompy zajmuje się elektryk, a nie hydraulik. Przynajmniej tak jest w mojej Wspólnocie. Przeglądu i konserwacji dokonał elektryk Spółdzielni/Zarządcy, bez żadnego efektu. Oj detektyw przydałby się, najlepiej znający się na budowlance w każdym zakresie.

Ogólnie obstawiam jednak wentylację. Co co jest po za blokiem raczej nie będzie miało wpływu na budynek. Wentylacja będzie przenosić wszelkie wibracje po elementach budynku. Zwłaszcza że mieszkasz na parterze to będziesz to najbardziej odczuwać.

#33 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 08:53

Ogólnie obstawiam jednak wentylację. Co co jest po za blokiem raczej nie będzie miało wpływu na budynek. Wentylacja będzie przenosić wszelkie wibracje po elementach budynku. Zwłaszcza że mieszkasz na parterze to będziesz to najbardziej odczuwać.

Wentylacja elektryczna traktowana jest po macoszemu. Mieszkańcy na razie zwracają uwagę, że coś stuka i właśnie sądzą, że to wentylacja. Deweloper i obecny zarządca (zmieniliśmy w tym roku) tłumaczy, że ona zimą praktycznie nie chodzi i włącza się tylko jak jest większa ilość spalin w garażach, wówczas świeci się panel do garaży. Ciężko tą informację podważyć. Kominy mieszkaniowe są sprawdzane, włącza się nawet jakaś czujka jak ktoś przedobrzy z paleniem papierosów i otwiera klapy dymne (ktoś z ostatniego piętra to zgłasza, ja tego nie rozumiem). Obecnie puka, u niektórych buczy i u mnie oraz nad pompami trzęsie. 

#34 ~Kierowca z tranwaju~

~Kierowca z tranwaju~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:26

Nie wierzę że ona jeszcze chce tu pisać te bzdety... Ludzi na forum się pyta co się dzieje w jej mieszkaniu wyjdź na ulicy i zapytaj się przechodniów. (zanim od CB nie ucieka)

#35 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:45

Nie wierzę że ona jeszcze chce tu pisać te bzdety... Ludzi na forum się pyta co się dzieje w jej mieszkaniu wyjdź na ulicy i zapytaj się przechodniów. (zanim od CB nie ucieka)

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wiem co się dzieje u mnie w mieszkaniu, ale chciałabym znać przyczynę tego i usunąć usterkę. Nie wiem nawet od jakiego majstra mogę zacząć: elektryk, hydraulik, kominiarz, filozof... Do elektryka dzwoniłam, jak mówię, że mi podłoga drży to nawet nie chce się za to brać. Kierowca z tramwaju nie jest mi potrzebny, on trzęsie się cały czas.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:51

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wiem co się dzieje u mnie w mieszkaniu, ale chciałabym znać przyczynę tego i usunąć usterkę. Nie wiem nawet od jakiego majstra mogę zacząć: elektryk, hydraulik, kominiarz, filozof... Do elektryka dzwoniłam, jak mówię, że mi podłoga drży to nawet nie chce się za to brać. Kierowca z tramwaju nie jest mi potrzebny, on trzęsie się cały czas.

I psychiatry próbowałaś??

#37 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:10

Tylko Rutkowski.

Nawet w tej drugiej sprawie poradzi - o ile lokatorka , pół wieku młodsza.

I psychiatry próbowałaś??

Odnośnie lokatorki - wygląda, że szukasz osoby, która się jeszcze nie narodziła. Odnośnie psychiatry, tak różne pomysły już mi poddawano. Psychiatra prosił, żebym przysłała do niego osobę, która mi to podpowiedziała. P.S. to forum huczenie, buczenie, rezonans w bloku.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:02

szukaj bo warto, zacznij od kazdego mechanika dasz 100 zł a zdrowie becenne

#39 ~sexdedektyw~

~sexdedektyw~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:52

Odnośnie lokatorki - wygląda, że szukasz osoby, która się jeszcze nie narodziła. Odnośnie psychiatry, tak różne pomysły już mi poddawano. Psychiatra prosił, żebym przysłała do niego osobę, która mi to podpowiedziała. P.S. to forum huczenie, buczenie, rezonans w bloku.

Od Rutkowskiego.  Widzę , że możesz do niego dzwonić. Powodzenia.

#40 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 19:00

Już jedną jest sławna Pani na yt z Białegostoku jak dzwoni na policje bo ja sąsiad niewidzialnym polem magnetycznym ziębi wybija jej z daleka żeby i strzela gdy idzie ja w kolano z dalekiej odległości więc czyżby to ta sama babka? Czy podobne urojenia?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Huczenie buczenie, rezonans, Białystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych