Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Huczenie, buczenie, rezonans w bloku w Białymstoku

Huczenie buczenie rezonans Białystok

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 16:38

Mieszkam na osiedlu leśna dolina na szasrych szeregów w bloku długim, 3 pietra połaczenie 9 i 11. Od kilku dni cos buczy i huczy w bloku, sprawdzalismy to nie w piwnicy, ale na wyzszych pietrach. Jest to bardzo uciażliwe, to jakieś drgania, huczace, jakaś aparatura, która chodzi cały dzień i noc. Nie wiem jakim celom służy ale nie daje ludziom spokojnie żyć.Jak sie usiadzie to tak jakby cały organizm drgał to jest takie odczucie i niemiłe dla ucha buczenie, jak dzwiek rezonansu. Jak długo to bedzie trwało, bo juz ludzie z tym n ie wytrzymują

#2 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 16:43

Mieszkam na osiedlu leśna dolina na szasrych szeregów w bloku długim, 3 pietra połaczenie 9 i 11. Od kilku dni cos buczy i huczy w bloku, sprawdzalismy to nie w piwnicy, ale na wyzszych pietrach. Jest to bardzo uciażliwe, to jakieś drgania, huczace, jakaś aparatura, która chodzi cały dzień i noc. Nie wiem jakim celom służy ale nie daje ludziom spokojnie żyć.Jak sie usiadzie to tak jakby cały organizm drgał to jest takie odczucie i niemiłe dla ucha buczenie, jak dzwiek rezonansu. Jak długo to bedzie trwało, bo juz ludzie z tym n ie wytrzymują.

U nas jest to samo, czy może wie pan co to może być? Nie było żadnych ogłoszeń, że tak może być a juz to słychać od kilku dni. Niedobrze sie robi od tego buczenia

#3 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 16:44

Jeżeli u kogos w mieszkaniu też słychać takie buczenie prosimy o kon takt na forum. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 07:16

Może ktoś założył kopalnie bitcoinów i huczą serwery?

Dźwięk nasila się nocą bo nocą jest cicho.

#5 ~A może~

~A może~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 14:47

A może te drgania od robót na powstającej głupiej obwodówce?

#6 ~W domach z betonu~

~W domach z betonu~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 14:59

Może jakiś nowy wibrator sąsiadka testuje?

#7 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 15:33

Buczenie i wycie 24 h na dobę to będziecie mieli jak wam Tadzio

z wielką pompą otworzy obwodnice miasta w centrum osiedla.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 17:30

Buczenie i wycie 24 h na dobę to będziecie mieli jak wam Tadzio

z wielką pompą otworzy obwodnice miasta w centrum osiedla.

Dureń.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 18:07

Buczy bo w wodociągach zamontowali nowe, bardziej wydajne pompy. Niestety mają wadę - produkują hałas niskiej częstotliwości, który niesie się po rurach.

#10 ~ciesz sie i módl narodzie~

~ciesz sie i módl narodzie~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 11:06

Buczy bo w wodociągach zamontowali nowe, bardziej wydajne pompy. Niestety mają wadę - produkują hałas niskiej częstotliwości, który niesie się po rurach.

Od 1go czerwca podwyżka i buczenie gratis.

#11 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 14:26

Od 1go czerwca podwyżka i buczenie gratis.

Mieszkam w nowym bloku. Jak się wprowadziłam myślałam, że jest mi zimno i jestem przeziębiona. Kupiłam nowy telewizor, włączałam go praktycznie cały czas jak byłam w domu i niespałam. Stwierdziłam, że drażni mnie dźwięk nowego telewizora. Obecnie wiem, że nie jestem przeziębiona i, że regulacja głosu w telewizorze nic nie pomoże. Po prostu mam w mieszkaniu drgania podłogi i buczenie. Od czego nie wiem - może pompy (kondygnacja niżej) w moim pobliżu, może wentylacja w garażach? Wygląda, że po dwóch latach te objawy nasilają się.

#12 ~wibrator~

~wibrator~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 15:33

Może jakiś nowy wibrator sąsiadka testuje?

Przy niskich częstotliwościach pojawia się buczenie, przy wysokich ,kobieta wpada w rezonans z łóżkiem. Drgania , zgodnie z prawami fizyki , przenoszą się na inne przedmioty i konstrukcją budynku.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 09:39

miałem to samo. radzę się dobrze dowiedzieć kto z sąsiadów sprawił sobie klimatyzator albo inne podobne urządzenie. dalej sprawą powinna się zająć spółdzielnia

#14 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 548 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 17:33

Zgłoś to wspolnocie jak nic nie da to elektryka wez prywatnie.

#15 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 10:35

Zgłoś to wspolnocie jak nic nie da to elektryka wez prywatnie.

Wyłączyłam prąd w mieszkaniu, drgania dalej były. Więc elektryk raczej nie pomoże. Inne zasilanie prądu mają gniazdka telewizyjne i domofon (tego nie wiem jak mogę sprawdzić). Jeżeli ktoś ma klimatyzację, to raczej nie używa przy temperaturze +5; -10 st., dzisiaj w nocy były drgania. Zainteresowały mnie niskie i wysokie częstotliwości. Co to może powodować i kto to może sprawdzić?

#16 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 548 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 15:49

Elektryk, elektronik.

#17 ~Nadwrażliwa~

~Nadwrażliwa~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 09:39

Elektryk, elektronik.

Mieszkam w Suwałkach. Znasz może kogoś, kto zająłby się tym. Dzwoniłam do paru firm zajmujących się elektryką w mieszkaniu. Mówią, że są zajęci/zapracowani lub myślą, że to żart.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 18:51

A może te drgania od robót na powstającej głupiej obwodówce?

Mam nadzieję , że dzzisiaj-po głupiej stłuczce - wracałeś do domu 1,5 godz.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 19:27

Poszukaj sąsiadów co mają sprzęt muzyczny. nastawia na basy i nie wyłącza tylko przycisza .

#20 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 548 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 17:38

Opisz blok ile pieter ile na klatce chat na ktorym mieszkasz i czy ty płyta ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Huczenie buczenie, rezonans, Białystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych