Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

HOTEL DLA PSÓW

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 helenka76

helenka76

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 26 październik 2016 - 22:32

Ja swojego piesa zabieram raczej wszędzie ze sobą lub zostaw go u rodziców. Wiem, że tam zaopiekują się nim idealnie. Nie oddałabym go raczej do hotelu. Ewentualnie przy wyższej konieczności.

#82 ~inna~

~inna~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 11:17

Najlepszy hotel dla mojego kota w Krakowie znalazłam  na uli. Zakręt 3/1, - tu więcej info o nim - kocie-sprawki.pl hotel znajduje się nad gabinetem weterynaryjnym, problemem nie jest więc opieka nad zwierzakami, które potrzebują podawania leków, insuliny  bardzo dobra opieka!

#83 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:16

Takie hotele mają ważny cel jeśli np.  wyjeżdżasz gdzieś i nie masz gdzie zostawić swojego pupila to wtedy, zaprowadzasz go do takiego hotelu i wiesz ze jest w dobrych rękach,  ja też korzystałam z hotelu w krakowie uli. Zakręt 3/1, , byłam bardzo zadowolona.

#84 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 20:37

Nie polecam hotelu " Paszkowscy" w Kątach Wrocławskich. Psiak po tygodniu wrócił z raną na nosie i prawie bez głosu! Poza tym właścicielka hotelu udaje miłą tylko przy oddawaniu zwierzaka, później- masakra! Robi wielkie fochy i nie stosuje się do zapisów swojej własnej umowy! Nie oddawajcie tam swoich psiaków!!!

#85 Aga303

Aga303

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2018 - 12:40

Polecam hotel dla psów Psy u Ani. Oferta dla kotów na posesji obok http://www.psyuani.w...-kota-warszawa/

#86 ~dex~

~dex~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 16:59

Hotel u Dominiki w Krzeszowicach !

Jednym słowem HORROR !

Panie na fleku wyglądające jak z epoki PRL-u i pegieeru !

Psy w odrapanych kojcach z betonową posadzką i jakąś szmatą zamiast legowiska  !

Ale to co zobaczyłem na górze to mi sie włosy zjeżyły na głowie !

Agresywne psy w klatkach 50x50 cm pozamykane , i okropny smród odchodów !

Ludzi zastanowcie sie dobrze czy chcecie aby wasze pupile miały złe wspomnienia i przetrąconą psychike?

Wszystko wygląda jak marne schronisko a nie hotel dla naszych pupili !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych