Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

HOTEL DLA PSÓW

85 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 19:50

Ja też mam złe doświadczenie z hotelami.......Wróciłam wcześniej z urlopu i to co zastałam było starszne. Pies bez wody, długo nie wyprowadzany, w kojcu odchody. Do końca życia soebie nie podaruję tego. Ale za to ostatnio w Krakowie zaczęła działać bardzo fajna firma, mają  opiekunów, i podczas naszej nieobecności zatrudniliśmy kogoś w stylu "niani". Opiekun mieszkał u nas, więc nie stresowaliśmy naszego psiaka przeprowadzką go w inne miejsce. A opiekuna znał dlatego, że dziewczyna nam go też wyprowadza popołudniami gdy my jesteśmy jeszcze w pracy. Polecam !!!! Nazywają się zoopiekunowie

#62 ~zig~

~zig~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 00:55

Ja mogę polecić hotel 4 łapy pod Krakowem. Właścicielka ma świetne podejście do psów, a psy przebywają w specjalnie przygotowanych boksach w domu, więc psa można zostawić nawet w zimie. Do dyspozycji jest również ogromny wybieg. Moja Tessi wyglądała na bardzo zadowoloną jak po nią przyjechałem i z tego co wiem, współpracują również z weterynarzem, więc można bez obaw zostawić psa.

Rowniez moge polecic ten hotel. Mialem sporo obaw jak mialem zostawic suczke w hotelu. Jak ja odbieralem, widac bylo, ze piesek byl zadowolony i wyluzowany. Polecam. Napewno skozystam z tego hotelu w przyszlosci.

#63 ~rufus~

~rufus~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 18:44

Nie ma stronki Gajnełąki nie ma

idjotę widziałem w tym tygodniu w TV kolejny pracownik puścił farbę o przekrętach *************

Użytkownik Moderator edytował ten post 05 październik 2013 - 19:01
zachowuj się

#64 ~liko~

~liko~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 20:56

u nich psy mają lepiej niż niejeden z was w domu.
Otwierają na dniach kolejne schronisko -niedaleko Augustowa.
W każdym powiecie schronisko.
A szef straży dla zwierząt powtarza -tak jak w każdej gminie był posterunek milicji, tak my zrobimy w każdej gminie schronisko.

dlaczego nikt nie zamknie takich przybytków jak stowarzyszenie TEMPL, KALA itp. NIK trąbi o nieścisłościach, nierzetelnym prowadzeniu a firma działa; czy w tym kraju jest jakaś sprawiedliwość a prawdziwi oszuści poniosą karę?

www.nik.gov.pl/.../pobierz,lbi~p_12_193_20121115113812135297589

#65 ~kolek~

~kolek~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 21:01

Czy ktoś wie gdzie trafiają psy, które wyłapuje stowarzyszenie na rzecz niesiena pomocy dla bezdomnych zwierząt TEMPL z Wasilkowa i co się z tymi psami dalej dzieje?

#66 ~Andżelika~

~Andżelika~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:20

Ja zostawiłam kilka razy swojego felusia w hotelu dla psow u dominiki. Hotel w miejscowości Miekinia- niedaleko Krakowa. Duzy ogrod, hotel specjalny dla psow,ciepla i troskliwa opieka i no niezbyt wygórowane ceny jak na takie usługi. Psiak wrócił zadowlony icały i zdrowy. Polecam!

#67 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 10:34

Ja zauważyłam, że teraz już większość hoteli dla zwierząt to fajne miejsca, gdzie pies biega sobie swobodnie, a nie jest zamknięty w klatce!

Fajną bazę hoteli znalazłam na pethome.com, myślę, że wybór jest taki, że łatwo znaleźć coś odpowiedniego dla pupila!

Ja sama tam znalazłam fajną opiekę dla psiaka na wakacje:)

#68 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 08:01

ja polecam hotel kolo nowego tomyśla, patrzac na inne komentarze trochę daleko , ale dla osób udających się nad morze po drodze :) 60 km od poznania ale autostrada szybko jest sie na miejscu. 

jestem bardzo zadowolona z warunkow, opieki, obslugi.

psiaka musialam na sile do samochodu wpychac po pobycie :) widać nie tylko ja jestem zadowolona

psanatorium - maja stronke na fb i ww tez , dla wątpiacych ich profesjonalizmu - warto to zobaczyc 

szczerze polecam :)

#69 sylwester

sylwester

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:27

Ja raczej staram się zostawiać kota u rodziny albo zabierać go ze sobą. Raz zdecydowaliśmy się na hotel i nie za dobrze to zniósł.

#70 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 20:04

Witam, polecam hotelik we Wrocławiu "Lillilalu", wielokrotnie korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Mój pies uwielbia właścicielkę i jest zawsze zadbany jak go odbieram. Prowadzi go bardzo miła, młoda osoba, która jest już chyba lek. wet. Jest czysto, domowo i w porównianiu do innych hoteli cena jest niewygórowana. Polecam.

#71 Expert

Expert

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 14:01

Ogólnie to drogo, 30 doba to rozumiem, ale tydzień to już 200 zł i tu żadnych zniżek więc drogo.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 22:40

ja też szukalam bardzo długo dobrego hotelu i znalazłam Namibo w Niewodnicy .Psiaki kochają właścicielkę,cieszą się na jej widok, zawsze są wybawione,wybiegane,szczęśliwe i wyprzytulane.Serdecznie polecam.

#73 Jakub80

Jakub80

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 18:58

Takie hotele dla psów to bardzo dobre rozwiązanie. Teraz zbliża się sezon urlopowy, wyjazdowy. Lepiej żeby nie zabierać pieska na wakacje. Pupile źle znoszą podróże w upalne dni.

#74 ~sulejwek~

~sulejwek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 23:38

Polecam schronisko w Wasilkowie prowadzone przez Marek Kulesza , Elżbieta Kulesza, Karol Kulesza, Aldona Kulesza. Wczesniej zajedz i sprawdz warunki jakie zapewniają osobnicy Marek Kulesza, Elżbieta Kulesza, Karol Kulesza, Aldona Kulesza.

Poczytaj tez opinie o osobnikach Marek Kulesza, Elzbieta Kulesza, Karol Kulesza, Aldona Kulesza. Zapoznaj sie rowniez z rejestrem skazanych za przestepstwa przeciwko zwierzetom i opieka nad nimi. 

#75 ~stały klient MW~

~stały klient MW~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 20:27

Ja polecam psanatorium, hotel znajduje się na terenach wiejskich, cisza, spokój , dużo terenu do zabawy dla psa. Fachowa opieka. Pełna profeska ;) Polecam - stały klient MW 

#76 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 20:11

Z czystym sumieniem moge polecić hotel Szarikton w Krakowie. Odwiedzamy go już któryś raz z Kajtkiem i jesteśmy zadowoleni. Psiak jest zawsze w dobrym humorze gdy go odbieramy, a obsługa miła. Polecam!!!

#77 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 16:12

Nasza suczka zostala w hotelu u Dominiki na niecale trzy dni. Odebralismy ją z okropną raną na szyji. Dwie osoby stwierdzily ze to od obrozy elektrycznej. Oczywiscie dowodow nie mam jak to sie stalo... no bo jak....

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 07:20

Do Chorwacji trzeba jechać z psem. Nie ma problemu ze znalezieniem kwatery , są też specjalne plaże dla psów. Większość psów lubi podróże samochodem , w szczególności klimatyzowanym.

#79 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 19:50

Dzień dobry,czy może ktoś powiedzieć czy zostawił psa w hotelu " LUPUS" w Otominie koło Gdańska? Czytałam tylko jedną opinię i to niezbyt pozytywną.Zależy mi na czasie po ok.20 sierpnia br. wyjeżdżam i aż mi się serce kraje jak pomyślę o klatkach w których psiaki sa przetrzymywane !

Będe wdzięczna za szybką odpowiedź.

#80 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 10:46

Zawsze zostawiałam swojego goldena u znajomych, bo nie miałam zaufania do hoteli. W tym roku niestety nikt nie mógł się nim zająć i długo szukałam odpowiedniego miejsca aż w końcu trafiłam na Psilandię na ul. Baczyńskiego w Krakowie. Muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Mają tam naprawdę domową atmosferę, widać że opiekunowie kochają zwierzęta i przy następnej okazji na pewno zostawię spajka u nich :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych