Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

HOTEL DLA PSÓW

85 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 10:06

Wyjeżdzam na 7 dni i chciałabym zapewnić swojemu psu opiekę w tym czasie.Potrzebuję opinii na temat pozostawienia go w hotelu.Proszę o opinie.

witam niedawno jak trzy dni temu odalismy nasze pupilka kota do hotelu na osiem dni i z doswiadczenia swojego wiem ze nigdy tego nie zrobie wyzadzilismy wielka krzywde to nie ta szczesliwa koteczka jaka byla jest dzika wystraszona nie potrafi sie bawic jest nie szczesliwa smutna i dostala pchly bardzo cierpi zastanawiamy sie jak dlugo bedzie w tej depresi kiedy to minie zapomnial jaka byla w domu szczesliw nigdy wiecej jeje nie zastawimy w zadnym hotelu siedziala w klatce i tylko plakala podejzewam ze pieski tez tak przezywaja lepiej dac do znajomych lub zeby ktos sie w domu zaopiekowal nie odawajcie do zadnego hotelu zrobicje sobie przyjemnosc natomiast zwierzakowi wielka tragedje i pranie muzgu nigdy tego w zyciu ja juz nie oddam do zadnego hotelu zaplacilam za jej wielka depresje nigdy wiecej hotele tylko tak pieknie wygladaja to wiezjenie nie nie funduj tego co ja zafundowalam swojej kotce porozmawiaj ze znajomymi moze znajdziesz kogos kto ci przypilnuje zwierztko w twoim domciu zwierze czuje sie wtedy spokoine i bepieczne u siebie wszystkim odradzam jakich kolwiek hoteli uwieszcie mi pozdrawiam i nie odawajcie swego pupilka do hoteli przekonalam sie sama co zrobilampirwszy i ostatni raz

#42 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 04 maj 2012 - 17:56

Wyjeżdzam na 7 dni i chciałabym zapewnić swojemu psu opiekę w tym czasie.Potrzebuję opinii na temat pozostawienia go w hotelu.Proszę o opinie.

Gdzie wyjeżdżasz?

#43 ~dogoman~

~dogoman~
  • Goście

Napisano 26 maj 2012 - 21:56

a ile płaciła pani za to więzienie pani ulu i czy dostała pani fakturę albo rachunek? pytam bo zadna osoba która otwiera hotel dla zwierząt nie jest w stanie prowadzić go zgodnie z prawem(opłacać podatki, zusy itp, itd) i jeszcze zniechęcać klientów do ponownych wizyt. powiem szczerze jestem właścicielem hotelu dla zwierząt i nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak wygląda i pachnie(śmierdzi) hotel w którym zwierzęta siedzą ciągle w klatkach. nie wiem jak mogła pani zostawić kotka w takim pseudo hotelu a teraz nażekać na wszystkie inne hotele. w kwestii prawnej mogę panią nawet pozwać o zniesławienie. zniechęca pani innych do pozostawiania zwierząt w miejscach które są specjalnie dla nich stwarzane i w których mają fachową opiekę, natomiast zachęca pani do obarczania innych ludzi odpowiedzialnością i utratą wolnego czasu. najgorsze jest to że to z pani winy ten biedny kotek trafił do takiego pseudo hotelu. bo to pani miała za zadanie sprawdzenie tego miejsca, zapytanie o opinie ludzi którzy już tam byli ze swoimi zwierzątkami. a w szczególności stawiam pani pytanie! czy obejrzała pani ten "pseudo hotel" i tryb jego pracy zanim zostawiła pani tam swoje ukochane zwierzątko? w tych czasach oszustów spotykamy na każdym kroku ale to nie znaczy że wszyscy są źli. w moim hotelu zapraszam klientów na spotkanie przed pozostawieniem u mnie ich ukochanego zwierzątka, oprowadzam po hotelu, wybiegach dla zwierząt a tagże po ścieszkach spacerowych przeznaczonych do spacerowania z naszymi podopiecznymi. i już wtedy pytam się klientów czy może coś im nie odpowiada. a jeszcze nigdy nie zdażyło mi się żeby jakiś klient miał mi coś do zarzucenia tak samo przed jak i po wizycie jego zwierzęcia u nas. kochani internauci nie krytykujcie hoteli dla zwierząt tylko dlatego że raz się na czymś sparzyliście albo słyszeliście żę ktoś się spażył pseudo hoteli jest nawet więcej niż prawdziwych hoteli dla zwierząt. i dlatego proszę was dla dobra waszych zwierzątek najpierw sprawdźcie i zrubcie to pożądnie jaki hotel jest naprawdę i nie oskarżajcie wszystkich o to że są źli i źle traktują zwierzęta tylko dlatego że to hotele dla zwirząt

#44 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 27 maj 2012 - 16:29

Co psy mają robić bez właściciela jeśli nie ma jak się nimi opiekować?

#45 ~urszula~

~urszula~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 10:36

Mój brat zostawiał kotkę w Trypucie 33 i był bardzo zadowolony.Kotkę odbierał szczęśliwą nie było po niej widać oznak stresu ,łasiła się do właścicieli HOTELU więc widać,że zajmowali się nią dobrze.Polecam HOTEL W TRYPUCIE 33

#46 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 15:29

Ja też trzymałam tam swoje koty w weekend majowy i musze przyznac że nowy hotel dla kotów robi wrażenie.Koty mają tam bardzo dobre warunki i opiekę.

#47 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2012 - 21:53

z chęcią zaopiekuję się Państwa pupilami, kocham psy a kynologia to moja pasja:) sama mam 3 psy i nie wyobrażam sobie bez nich życia, spacery, wyjścia do weterynarza, zabawa, ogólna opieka to to co oferuję, proszę dzwonić lub pisać zapraszam:)

#48 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 14:07

NIE POLECAM, mam złe wrażenia, ale jak musisz to na pewno nie informuj o której go odbierzesz, lepiej przyjedź dużo wczesniej a sam sie przekonasz jaka jest opieka. Mój pupil był tam 3 dni, miska z wodą pusta - w takie upały, zamiast sie ze mna witać, to długo oddawał mocz, kilka razy,u nich i potem pod domem, nigdy wczesniej tak nie było / po prostu nie był wyprowadzany

Jestem tego samego zdania -nie był wyprowadzany w dniu odbioru - odbierałem bez zapowiedzi kilka godzin wczesniej - K O S Z M A R CZTRERY KUPY PO PRZYJEŻDZIE I BARDZO DŁUGIE ODDAWANIE MOCZU.

#49 ~Marcin Pulikowski~

~Marcin Pulikowski~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 22:25

Widzę,że polecacie sobie hotele dla zwierząt ze swoich miast.Jakby ktoś szukal miejsca dla swojego psa w okolicach Białegostoku to szczerze polecam hotel w trypuciach.Ja zostawaim tam swoje 2 labradorki od 5 lat i za każdym razem odbieram je zadowolone.Właściciele mają dobre podejście. wygodne jest to ze psa można od razu zaszczepic,odrobaczyc itp bo włascielem jest vet.

#50 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 20:34

"PCHEŁKA" w Swoszowicach (dzielnica Krakowa) to super miejsce dla
psów.Właśnie odebraliśmy naszego ukochanego Draca. Był tam 4 dni;
wrócił szczęśliwy,zadbany,radosny.Jesteśmy naprawdę pod
wrażeniem jaką troskliwą opieką był otoczony.Właścicielka-Pani
Ewelina jest osobą, która w pełni oddaje się pracy.
Gorąco polecamy "PCHEŁKĘ".

Tak jest - popieram! Nasza Figunia (york) była u Pani Eweliny 8 nocy. Po odebraniu jej wróciła smutna do domu, ale tylko ze względu na to, że miała świetną opiekę i szybko się zadomowiła - więc smutek z tęsknoty :) Kiedy poznaliśmy Panią Ewelinę od razu wiedzieliśmy, że dobrze robimy zostawiając naszą Figunię u niej, ponieważ jest to osoba konkretna, rzetelna, znająca się na tym co robi i przy tym wszystkim oddana temu :) Polecam szczerze!

#51 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 17:34

Szukam hotelu dla mojej labradorki.Wyjezdzam na caly lipiec ale juz sie zaczelam rozgladac za hotelem .Czytajac wszystkie wypowiedzi wlos mi sie jezy na glowie i juz sama nie wiem czy hotel w Trypuciach jest dobrym hotelem czy nie? Co robic zostawiac tam psa czy nie?

#52 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 23:47

Masz do wyboru Trypucie, Sochonie i Wasilków. Jedz na miejsce i sama sprawdź warunki.

#53 ~Emilka~

~Emilka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:44

Ja zostawiałam w trypuciach swojego psa pare razy i zawsze było ok.Raz nawet był tam 3tygodnie.Moi znajomi też tam zostawiają swoje psy i z tego co wiem są zadowoleni.W innych hotelach nie byłam to nie wiem.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 22:14

Masz do wyboru Trypucie, Sochonie i Wasilków. Jedz na miejsce i sama sprawdź warunki.

#55 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 07:06

Ja mogę polecić hotel 4 łapy pod Krakowem. Właścicielka ma świetne podejście do psów, a psy przebywają w specjalnie przygotowanych boksach w domu, więc psa można zostawić nawet w zimie. Do dyspozycji jest również ogromny wybieg. Moja Tessi wyglądała na bardzo zadowoloną jak po nią przyjechałem i z tego co wiem, współpracują również z weterynarzem, więc można bez obaw zostawić psa.

#56 ~Claudia~

~Claudia~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 15:54

Ja smiało moge wszystkim polecić hotelpupila.pl z Gdanska/Kowale. Miałam okazje juz parę razy korzystac z ich pomocy. Moje psiaki zawsze chętnie tam zostaja i nie boje sie że cos im sie stanie. Zawsze bałam sie zostawiac pieski z hotelachze wsględu na klatki a mam yorki więc nie koniecznie mi sie to podobało. W hotelu pupila nie ma klatek zwierzaki chodzą po domu maja miejsce do zabaw i co ważne nie ma tam dużych psów tylko same maluchy. Wlaścisciele poświecaja zwierzaczką cały swój czas. Naprawde szczerze polecam.

#57 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 11:07

Ja zawsze korzystam z usług hotelu dla psów w Trypuciach. Właścicielem jest Pan weterynarz i mój pies był tam kilka razy. Jest czysto, opieka 24 h, psy są zadowolone. oczywiście tęsknią ale warunki b. dobre. Polecam.

ja korzystam z Hotelu u Dominiki, za Krzeszowicami. Opieka dla dużych i małych. Mój jamnik jest stary i jest tam juz trzeci raz, opieka tak przyjazna, że mój Filon wraca tam jak do domu.

#58 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 11:11

zapomniałam dodać, ze jest tam spory teren ogrodzony zielony, gdzie psy są wyprowadzane na spacery. A karma dostosowana do wieku i wielkości i rasy. Mój Filon potrzebuje też lekarstw, które regularnie dostaje. POlecam serdecznie. Ola

#59 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 09:14

Też szukałam miejsca dla psiaka na parę dni. Ogólnie boi się nowych miejsc i nowych ludzi ale nie miałam wyjścia. Została na weekend w psich figlach pod Krakowiem i jestem dość zadowolona. Fajne jest to ze mają monitoring i można cała dobę patrzeć na psa w necie więc widziałam co z nią robią :P Wszystko było ok więc mogę polecić

#60 ~RENATA~

~RENATA~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 11:46

Ja mogę polecić hotel 4 łapy pod Krakowem. Właścicielka ma świetne podejście do psów, a psy przebywają w specjalnie przygotowanych boksach w domu, więc psa można zostawić nawet w zimie. Do dyspozycji jest również ogromny wybieg. Moja Tessi wyglądała na bardzo zadowoloną jak po nią przyjechałem i z tego co wiem, współpracują również z weterynarzem, więc można bez obaw zostawić psa.

6XII2012roku zaginą mi pies mieszaniec biało-biszkoptowy typu teriera,uszy klapnięte bieskoptowe,łebek biszkoptowy,zakola na oczach biszkoptowe,na biszkoptowym czole biały znak jak u amstafów,czarne kropki na białym nosie,czarne plamy na podniebieniu w pyszczku psa, grzbiet biszkoptowy wpadający w rudy kolor,wysokie białe łapki,wysokość psa około70cm.waga17-20kG.czip972000000850716,wabi się PEREST,honorowego znalazcę mojego psa lub gdy kto wie gdzie go szukać proszę o kontakt tel.504408003lub o zwrot psa do schroniska w Krakowie,na ul.Rybną,czeka nagroda pieniężna,Uwaga-pies nielubi dzieci, gdyż przez 9lat sam był traktowany jak dziecko przez swoją właścicielkę-może kąsać,obcych osób też nielubi,najlepiej czuje się u siebie,ze swoimi,dlatego bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu psa i o kontakt tel.504408003.pies domu też niebędzie pilnował gdyż jest kanapowcem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych