Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

HOTEL DLA PSÓW

85 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 18:17

schroniska to patologia

#22 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 23:06

To hotel "Gajne Łąki"? Ze strony wynika, że te same osoby zajmują się odławianiem bezpańskich psów. Mam nadzieję, że te bezpańskie są na początku objęte kwarantanną, jakoś odizolowane od hotelikowych, bo nie wiadomo co mogą ze sobą przynieść.

#23 ~Ania-relkamowa~

~Ania-relkamowa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 20:16

http://www.bialystokonline.pl/hotel-dla-psow-gajne-laki,firma,12577,265,09,1.html
Polecam.

Cytat z oferty:
"na Gości czekają kojce o powierzchni 4 m2... w miłej rodzinnej atmosferze"
norma w więzieniach dla ludzi to 6 m2 na osobę - czyli trochę więcej..

#24 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 20:19

Kolejne kłamstwo. Norma dla skazanego to 3 m2.

#25 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 20:20

Tak przy okazji jak już tu jestem.
Przypominam. Moim celem jest zamknięcie Owsiaka tam gdzie jego miejsce.Za zabicie psa.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 07:56

Przypominam. Moim celem jest zamknięcie Owsiaka tam gdzie jego miejsce.Za zabicie psa.

oj mareczku nic ci już nie pozostaje jak tylko oddać sie dobrowolnie w rece lekarzy.. jeszcze może nogi uratują bo głowy już na pewno nie...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 15:28

Bydlaka powiesić na haku przed bramą schroniska przy dojnowskiej.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 15:29

oj mareczku nic ci już nie pozostaje jak tylko oddać sie dobrowolnie w rece lekarzy.. jeszcze może nogi uratują bo głowy już na pewno nie...

pan/a/nią też.

#29 ~B.~

~B.~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 08:58

dlaczego piszesz nieprawdę?http://www.youtube.com/watch?v=BobR-IXyFCA

Nieprawdę? Wystarczy trochę poszukać, nawet na stronie hotelu/linku na niej podanym jest informacja o innej działalności.. Skoro nieprawda to co to tam robi??

#30 ~Czytacz~

~Czytacz~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 23:42

Ciekawy tekst nt. "hotelu"
http://www.scribd.co...504081/Untitled
w Wasilkowie...

#31 ~Mariusz Kulenko~

~Mariusz Kulenko~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 11:12

Co sugerujesz.
Jak wół napisane, że bezpańskie psy odławia Kala F.W.
Hotel zaś prowadzą Gajne Łąki.
Tak trudno zrozumieć?
Podpowiem ci coś w sekrecie. Pilnuj nadal strony bip Radziłowa. Kopara opadnie. Dostali od tamtejszego wójta pól hektara ziemi. Schronisko otwierają.Rusza na dniach. Pierwsze w powiecie grajewskim.
W gminie Nowy Dwór już mają decyzją wójta zezwolenie na schronisko dla psów.Wszędzie ich garną do siebie. Tylko nie w Kozodojewie. Tu Pełkowski Antoni otworzy schronisko.Na 500 psów i 100 kotów.Tak przynajmniej piał Poranny jak zarzynany kogut. Chyba ,że twojego kota we łbie jeszcze doliczy. Wtedy będzie 101.
Bym zapomniał. Zaradny ten wasz burmistrz Pełkowski Antoni. Za przekazanie psa do schroniska w Kolnie płaci 2 400,00 zł.To jest dopiero gospodarność. Ciekawe co zrobi kiedy z dniem 1 stycznia 2012 roku wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt.Wtedy dopiero będzie ubaw. Rodzina Kuleszy będzie opiniować to co niezaradna rada uchwali w sprawie psów.Do 31 marca .Tak stanowi prawo.Chyba, że Pełkowski Antoni stworzy swoje Stowarzyszenie.Już to widzę. Swego psa uśpił :angry: gdyż jaja mu potargał. :lol:

#32 ~ten co wie~

~ten co wie~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 13:17

Został tu poruszony wątek burmistrza Wasilkowa pana Pełkowskiego oraz jego gospodarowania publicznymi pieniędzmi.
Przytoczę tu fakt, który nie jest znany szerszej widowni a i na stronach internetowych informacji na ten temat nie znajdziecie.
W dniu 5 stycznia 2011 roku Urząd Miejski w Wasilkowie zlecił odłowienie bezpańskiego psa który został podrzucony w okolicach" Biedronki" przy ulicy czystej w Wasilkowie. Zlecenie zostało przekazane firmie GROT s.c. Urząd Miasta na ten czas umowy z tą firmą nie miał. Firma za odłowienie psa wystawiła rachunek dla urzędu na kwotę 2,4 tys. złotych.Pies miał trafić do schroniska w Kolnie. taki był podobno warunek stawiany dla tej firmy przez Urząd Miasta a konkretnie kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie pana Augustynowicza. Pies zostaje złapany. Gmina opłaca fakturę dla firmy Grot. Po jakimś czasie jednak wychodzi na jaw, że firma GROT po odłowieniu psa, przekazała go......tu zaczyna już być ciekawie, firmie KALA F.W. Ci zaś mając układy ze Stowarzyszeniem TEMPL działającym od już prawie dwóch lat na terenie gminy Wasilków, przekazują psa dla tego stowarzyszenia. W stowarzyszeniu ludzie zaradni. Jeszcze tego samego dnia dla psa znajdują dom w jednym z gospodarstw we wsi Rybniki. Za pośrednictwo w znalezieniu miejsca dla psa firma GROT przekazuje na rzecz Stowarzyszenia sto złotych na karmę dla psów.
Dlaczego Urząd Miasta i Gminy w Wasilkowie nie zwrócił się w tej sprawie bezpośrednio do stowarzyszenia?
Dlaczego Urząd wyrzucił lekką ręką 2,3 tys. złotych?
Na te pytania niech każdy sobie sam odpowie.

#33 ~Marek Kulesza~

~Marek Kulesza~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 13:24

pozdrowienia od inspektora Wróbla. Coś wspominał o karmie dla psów.Podobno narobiłeś machlojek i za karę z UM wykopali cię do schroniska. Nawet nie wiesz ilu mamy wspólnych znajomych.Mówił, że ty od małego już taki jebniety. Może zdążysz przeczytać zanim znowu skasują post.

#34 ~cogito~

~cogito~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 09:05

W żadnym wypadku w Trypuciach! Nasz pies pozostawiony tam na krótki okres - a opłata wcale niemała - wrócił w bardzo złym stanie . Wyobraźcie sobie, że stracił głos - nie mógł szczekać , z czego morał, że pies pozostawał w zupełnym odosobnieniu , z dala od człowieka i nikt się nim nie zajmował. Domyślam się , że ci " znakomici weterynarze " nie mają do psiaków serca , rzucą jakiś ochłap i pozostawiają zwierzaki same sobie.Kiedy wyjeżdżaliśmy ze łzami w oczach- naprawdę nie mogliśmy psa zabrać ze sobą - pan weterynarz wręcz zniesmaczony był naszymi emocjami, twierdząc ,że psiak będzie tu miał tu jak w raju . Dodam , że po powrocie tak byliśmy oburzeni stanem naszego psiaka, że nosiliśmy się z zamiarem podjęcia jakichś kroków prawnych. Dziś ogromnie żałuję, że tego nie zrobiłam . Może ustrzegłabym innych przed " wielkim sercem do zwierząt" właścicieli tego pseudohotelu dla zwierząt w Trypuciach!

#35 ~B.~

~B.~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 15:36

Niezły interes. Postawić kojce, wrzucić psy, raz dziennie nakarmić i kaska leci, nic nie trzeba robić.

#36 ~Tomek Wypij~

~Tomek Wypij~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 15:53

Nie znam tego hotelu ale ja jak gdzies jade np do wawy zachaczam o miejscowosc Wiktoryn jest tam hotelik Sfora Prezesa. Babka, ktora go prowadzi to behawiorystka wiec zna sie na tym jak podejsc do psa i zawsze jestem zadowolony. Mam jamnika, ktory latwy to nie juest w obsludze, ze tak powiem. probowalem wczesniej kilku innych bo czesto podrozuje ale sytuacje byly podobne do waszych... jak narazie ospukac z nich jestem zadowolony

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 13:16

Ja polecam HOTEL Jamajca w Tuszewie koło LUBAWY powiat iławski. Co prawda przeprowadzają tam teraz remont ale od kwietnia będzie funkcjonował. wiele razy muj Pikuś był w tym hotelu i za każdym razem wręcz nie chciał z tamtąd wyjeżdżać. bardzo dobra opieka, wzorowe warunki. duże wybiegi i dużo spacerów, nawet odebrałam raz pieska dzień prędzej bez informowania o tym. gdy tam dotarłam pikuż akurat był na spacerze po powrocie czekała na niego miska z wodą. polecam w stu procentach

#38 ~burmistrz~

~burmistrz~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 10:15

http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24&id=1719187&strona=11

firma kala w roku 2010 została skazana prawomocnym wyrokiem sądu za niewłaściwe przetrzymywanie psów. to są hycle

#39 ~Anna Małyszko - Białystok~

~Anna Małyszko - Białystok~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 07:38

www.trypucie.za.pl Polecam! Dość daleko od Białegostoku, bo jednak 10km trzeba było przejechać ale z drugiej strony daleko od ruchliwych dróg, więc wyeliminowaliśmy dodatkowy stres dla psa. Cena też nie jest mała ale przy dłuższych pobytach można się dogadać i opieka weterynaryjna w cenie.

#40 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:16

Ja swoje dwa psiaki oddałam do nowego hotelu koło Poznania, psy są wyprowadzane bardzo często, jak przyjechałam był spokojne jak nigdy, tym bardziej że na miejscu był behawiorysta ;). Warunki były świetne, polecam. Jak tylko pomalują budynek i wyrośnie trawa, nie będzie można się doprosić o miejsce. <_<
Tu macie stronkę: www.psanatorium.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych