Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

HOTEL DLA PSÓW

85 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agataw10~

~Agataw10~
  • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 10:55

Wyjeżdzam na 7 dni i chciałabym zapewnić swojemu psu opiekę w tym czasie.Potrzebuję opinii na temat pozostawienia go w hotelu.Proszę o opinie.

#2 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 09:25

Ja zawsze korzystam z usług hotelu dla psów w Trypuciach. Właścicielem jest Pan weterynarz i mój pies był tam kilka razy. Jest czysto, opieka 24 h, psy są zadowolone. oczywiście tęsknią ale warunki b. dobre. Polecam.

#3 ~Agataw10~

~Agataw10~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2009 - 12:06

CYTAT(agnieszka @ 11.03.2009, 09:25) <{POST_SNAPBACK}>
Ja zawsze korzystam z usług hotelu dla psów w Trypuciach. Właścicielem jest Pan weterynarz i mój pies był tam kilka razy. Jest czysto, opieka 24 h, psy są zadowolone. oczywiście tęsknią ale warunki b. dobre. Polecam.

Bardzo dziękuję za odpowiedź .Szkoda że tak późno.Przyda mi się ta opinia na przyszłość.Teraz zostawiłam swoje zwierzaki pod opieką znajomej.Już wróciłam z wyjazdu i myślę że nie było im źle.Jeszcze raz wielkie dzięki.

#4 ~zorba~

~zorba~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 19:10

Wyjeżdzam na 7 dni i chciałabym zapewnić swojemu psu opiekę w tym czasie.Potrzebuję opinii na temat pozostawienia go w hotelu.Proszę o opinie.

NIE POLECAM, mam złe wrażenia, ale jak musisz to na pewno nie informuj o której go odbierzesz, lepiej przyjedź dużo wczesniej a sam sie przekonasz jaka jest opieka. Mój pupil był tam 3 dni, miska z wodą pusta - w takie upały, zamiast sie ze mna witać, to długo oddawał mocz, kilka razy,u nich i potem pod domem, nigdy wczesniej tak nie było / po prostu nie był wyprowadzany

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 19:16

<!--quoteo(post=96091:date=11.03.2009, 09:25:name=agnieszka)--><div class='quotetop'>CYTAT(agnieszka @ 11.03.2009, 09:25) <a href="index.php?act=findpost&pid=96091"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Ja zawsze korzystam z usług hotelu dla psów w Trypuciach. Właścicielem jest Pan weterynarz i mój pies był tam kilka razy. Jest czysto, opieka 24 h, psy są zadowolone. oczywiście tęsknią ale warunki b. dobre. Polecam.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
Bardzo dziękuję za odpowiedź .Szkoda że tak późno.Przyda mi się ta opinia na przyszłość.Teraz zostawiłam swoje zwierzaki pod opieką znajomej.Już wróciłam z wyjazdu i myślę że nie było im źle.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Nie Polecam Dobrze że był u Twoich znajomych
Jest czysto w obejściu, bo zwierzeta sa non stop w klatkach, z małym wybiegiem, jesli pies mieszka w domu, to nie załatwi się tam gdzie mieszka, a nawet trawa nie jest wydeptana, a więc na trawnik przed lecznicą to ich nie wypuszczają, mój po powrocie od nich nie mógł skończyc sikania, tak biedak trzymał, a właściciel Tobie robi łaskę i to on tam jest najważniejszy
NIGDY WIĘCEJ

#6 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 12:35

Nie Polecam Dobrze że był u Twoich znajomych
Jest czysto w obejściu, bo zwierzeta sa non stop w klatkach, z małym wybiegiem, jesli pies mieszka w domu, to nie załatwi się tam gdzie mieszka, a nawet trawa nie jest wydeptana, a więc na trawnik przed lecznicą to ich nie wypuszczają, mój po powrocie od nich nie mógł skończyc sikania, tak biedak trzymał, a właściciel Tobie robi łaskę i to on tam jest najważniejszy
NIGDY WIĘCEJ

#7 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 12:48

NiE POLECAM HOTELU vom Haus Tchorz
Warunki nie są tam dobre.Psy nie są tam wogóle pilnowane,jedzą co znajdą. Ja swoją suczkę odebrałam w stanie agonalnym,że na drugi dzień była poddana operacji.
Ratowałam jej życie.

#8 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 14:12

Jakie są w ogóle hotele dla zwierząt w Białymstoku? Albo może znacie osoby które zajmują się opieką nad zwierzętami podczas nieobecności właściciela?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

#9 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:30

wznawiam watek, bardzo prosze o informacje na temat hoteli w bialymstoku i okolicach, poniewaz chce wyjechac a nie mam co zrobic z moim beaglem,
serdecznie pozdrawiamy :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 08:08

To hotel? W schroniskowych kojcach? Chyba żartujecie!? Psa domowego oddać na urlop do schroniska? Chyba w ramach obozu przetrwania..

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:05

http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24&id=1719187&strona=11

Jeżeli to prowadzi pan K. to nie daj Boże!!!!

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:07

To hotel? W schroniskowych kojcach? Chyba żartujecie!? Psa domowego oddać na urlop do schroniska? Chyba w ramach obozu przetrwania..

Tego obozu może nie przetrwać, jak wiele bezdomnych, które zbierał za kasę gmin i które w magiczny sposób znikały...

#13 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:24

http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24&id=1719187&strona=11

Szczerze polecam.Gość chyba z powodu konkurencji głupie wpisy zamieszcza. :angry:
Cena przystępna. Całodobowa opieka.Opinię można zasięgnąć w lecznicy wet Biały Kieł z Wasilkowa oraz w Stowarzyszeniu AS z Czarnej Białostockiej które mi poleciło ten hotel.Mój amfi po tygodniu pobytu nie chciał do domu wracać. Właściciele mają wspaniałe relacje z psami.Co ważne hotel jest ubezpieczony i zawiera umowy na pobyt psiaków. :)

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 18:31

Szczerze polecam.Gość chyba z powodu konkurencji głupie wpisy zamieszcza. :angry: Cena przystępna. Całodobowa opieka.Opinię można zasięgnąć w lecznicy wet Biały Kieł z Wasilkowa oraz w Stowarzyszeniu AS z Czarnej Białostockiej które mi poleciło ten hotel.Mój amfi po tygodniu pobytu nie chciał do domu wracać. Właściciele mają wspaniałe relacje z psami.Co ważne hotel jest ubezpieczony i zawiera umowy na pobyt psiaków. :)

Powodzenia, ja tam za żadne skarby psa bym nie zostawił... Gdzie się podziało wiele z tych biedaków co wyłapał i zniknęły????? Do tej pory nie wiadomo.
Wiele osób zna tą sprawę :huh:. W dobroć tego gościa to ja nigdy nie uwierzę :angry: Wcale bym się nie zdziwił, jakby się tu na forum ukrył pod jakimś nickiem i kit wciskał, już nie raz tak bywało B).
Rozważny właściciel sam zdecyduje...

#15 Puchacz

Puchacz

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 1110 postów

Napisano 20 maj 2011 - 18:58

Powodzenia, ja tam za żadne skarby psa bym nie zostawił... Gdzie się podziało wiele z tych biedaków co wyłapał i zniknęły????? Do tej pory nie wiadomo.
Wiele osób zna tą sprawę :huh:. W dobroć tego gościa to ja nigdy nie uwierzę :angry: Wcale bym się nie zdziwił, jakby się tu na forum ukrył pod jakimś nickiem i kit wciskał, już nie raz tak bywało B).
Rozważny właściciel sam zdecyduje...

Wiadomo panie Niewiński, wiadomo.
Wiele osób zna tę sprawę za to wiele osób nie wie, że za pomówienia zasiadłeś pan na ławie oskarżonych.
Wiele osób nie wie, że zostałeś skierowany na badania psychiatryczne.
Pisz, pomawiaj dalej. Tylko,że w końcu skończysz tam gdzie zabawki w postaci komputera nie dostaniesz.
Na koniec mała dygresja. Pewnie cię to zaboli , ale cóż -zemsta jest rozkoszą bogów.
Otóż Urząd Miasta w Wasilkowie korzysta już z naszych usług.
Musiało minąć ponad dwa lata zanim zrozumiał włodarz gminy ,że .-to o tobie- go oszukał.
Zostałeś fiucie tylko ze mną, gdyż ja cię już nie opuszczę do twego końca. Do czasu aż spotkasz się z Rufusem.
Riposty nie będzie.

#16 ~AM~

~AM~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 20:16

Hotel "PCHEŁKA" w Swoszowicach (dzielnica Krakowa) to super miejsce dla
psów.Właśnie odebraliśmy naszego ukochanego Draca. Był tam 4 dni;
wrócił szczęśliwy,zadbany,radosny.Jesteśmy naprawdę pod
wrażeniem jaką troskliwą opieką był otoczony.Właścicielka-Pani
Ewelina jest osobą, która w pełni oddaje się pracy.
Gorąco polecamy "PCHEŁKĘ".

#17 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 15:00

nie polecam hotelu lupus w otominie, bardzo nie miła prowadząca, do tego warunki takie sobie, klatki ,zaduch pomieszczenie nie wentylowane , bez otwieranych okien, zwierzęta kiszą się NIE POLECAM

#18 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 17:44

Świetny hotel i super opieka. Mój piesek był tam na 10 dni w te wakacje i jesteśmy bardzo zadowoleni. W zasadzie nie był za bardzo zadowolony gdy zobaczył nas z powrotem. Cena wcale nie jest taka wysoka, płaciliśmy 25zł z pełnym wyżywieniem, a piesek całe dnie spędzał na ogrodzie. Na pewno skorzystamy ponownie.

#19 ~B.~

~B.~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 16:04

To hotel "Gajne Łąki"? Ze strony wynika, że te same osoby zajmują się odławianiem bezpańskich psów. Mam nadzieję, że te bezpańskie są na początku objęte kwarantanną, jakoś odizolowane od hotelikowych, bo nie wiadomo co mogą ze sobą przynieść.

#20 ~wolontariusz~

~wolontariusz~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 18:15

u nich psy mają lepiej niż niejeden z was w domu.
Otwierają na dniach kolejne schronisko -niedaleko Augustowa.
W każdym powiecie schronisko.
A szef straży dla zwierząt powtarza -tak jak w każdej gminie był posterunek milicji, tak my zrobimy w każdej gminie schronisko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych