Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hotel Aristo

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 15:40

Dość często pojawiają się ogłoszenia o zatrudnieniu do tego hotelu, i to na różne stanowiska : pokojowa,na zmywak, recepcjonista, barman itd. Jest tam aż tak zle że ludzie sami rezygnują czy może nie podobają się szefostwu?

#2 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 13:39

Byłam tam ok. pół roku temu na rozmowie na stanowisko recepcjonistki. Rozmowa trwała kilka minut. Warunki pracy jakie mi przedstawiono to umowa zlecenia na początek i jeśli się sprawdzę to wtedy umowa o pracę. Podejrzewam, że nie sprawdził się do tej pory nikt... :) Dlatego jest taka duża rotacja i dość często pojawiają się ogłoszenia. Na okresie próbnym płacą minimum, więc nie opłaca się im nikogo zatrudniać na stałe. Chętnych jest cała masa, bo wiadomo jak jest z pracą w tym mieście. Każdy ma nadzieję, że się sprawdzi i zostanie na stałe dlatego idzie pracować za minimum, a później słyszy "do widzenia" i przychodzi kolejna osoba... :)

#3 ~Nie polecam~

~Nie polecam~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:20

Nie polecam pracy w tym miejscu. Brak szacunku do człowieka jako pracownika, liczą się tylko pieniądze. Właścicielka jest typową Grażyną biznesu, która chce zarobić jak najwięcej kosztem pracowników. Najniższa możliwa stawka ( podczas, gdy ogłoszenie mówi o satysfakcjonujących zarobkach), odpowiedzialność materialna dotycząca dosłownie wszystkiego oraz brak jakiejkolwiek stabilności. Normą jest tam szukanie nowych pracowników i zwalnianie z dnia na dzień obecnych. 

#4 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 20:30

Nie polecam. Praca na noc. Od 7 do 7. I po południu na 14 musisz znowu przyjść. Pracownicy zmęczeni. Zarobki słabe.

#5 ~AristoNie~

~AristoNie~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 13:25

Nie polecam. Knucia, intrygi, nie szanują pracownika. Pani G uważa się za szefowa, a jest nikim jako człowiek przede wszystkim. Do tego pracuje bez umowy.

#6 ~GownoHotel~

~GownoHotel~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:20

Aristo to najgorsze miejsce w którym pracowałam. Zatrudniają bez umowy, pani która sprząta u szefowej uważa że wszystko jej wolno, nikogo nie traktuje dobrze. Plotki, klotnie, wyzwiska. Jak najdalej. Słowa nie opisza niczego. Chłopak który pracował tam 3 dni na okresie próbnym nie otrzymał wynagrodzenia, gdy się upomnial usłyszał że my pana nie znamy i nigdy nie widzieliśmy...

#7 ~Tragedia~

~Tragedia~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:08

Porażka. Podpisujesz umowę, która ginie. Miała być oddana do podpisu dla kierownictwa. Wyzysk w biały dzień. Przychodzisz na 8 i robisz do 10. A potem wyganiają do domu, żeby nie płacić. I każą przyjść później. Nie placą. Nie polecam. Najgorsze miejsce z jakim miałam doczynienia. Podsłuch auto- wizualny. Bardzo zła atmosfera. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 11:41

Porażka. Podpisujesz umowę, która ginie. Miała być oddana do podpisu dla kierownictwa. Wyzysk w biały dzień. Przychodzisz na 8 i robisz do 10. A potem wyganiają do domu, żeby nie płacić. I każą przyjść później. Nie placą. Nie polecam. Najgorsze miejsce z jakim miałam doczynienia. Podsłuch auto- wizualny. Bardzo zła atmosfera. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Do PiP zgłosić

#9 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 15:07

Nie polecam pracy w Aristo. Na dniu szkoleniowym podpisuje się umowę zlecenie, która jest "tylko atrapą, żeby w razie kontroli nikt się nie czepiał". Pracownik nie dostaje kopii umowy, więc niech nikt się wynagrodzenia nie spodziewa. Na rozmowie o pracę właścicielka nawet nie raczyła się przedstawić, pożegnać. Podejście typowo w myśl "jak nie Ty to inny jeleń". :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych