Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hotel Aristo

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 15:40

Dość często pojawiają się ogłoszenia o zatrudnieniu do tego hotelu, i to na różne stanowiska : pokojowa,na zmywak, recepcjonista, barman itd. Jest tam aż tak zle że ludzie sami rezygnują czy może nie podobają się szefostwu?

#2 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 13:39

Byłam tam ok. pół roku temu na rozmowie na stanowisko recepcjonistki. Rozmowa trwała kilka minut. Warunki pracy jakie mi przedstawiono to umowa zlecenia na początek i jeśli się sprawdzę to wtedy umowa o pracę. Podejrzewam, że nie sprawdził się do tej pory nikt... :) Dlatego jest taka duża rotacja i dość często pojawiają się ogłoszenia. Na okresie próbnym płacą minimum, więc nie opłaca się im nikogo zatrudniać na stałe. Chętnych jest cała masa, bo wiadomo jak jest z pracą w tym mieście. Każdy ma nadzieję, że się sprawdzi i zostanie na stałe dlatego idzie pracować za minimum, a później słyszy "do widzenia" i przychodzi kolejna osoba... :)

#3 ~Nie polecam~

~Nie polecam~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:20

Nie polecam pracy w tym miejscu. Brak szacunku do człowieka jako pracownika, liczą się tylko pieniądze. Właścicielka jest typową Grażyną biznesu, która chce zarobić jak najwięcej kosztem pracowników. Najniższa możliwa stawka ( podczas, gdy ogłoszenie mówi o satysfakcjonujących zarobkach), odpowiedzialność materialna dotycząca dosłownie wszystkiego oraz brak jakiejkolwiek stabilności. Normą jest tam szukanie nowych pracowników i zwalnianie z dnia na dzień obecnych. 

#4 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 20:30

Nie polecam. Praca na noc. Od 7 do 7. I po południu na 14 musisz znowu przyjść. Pracownicy zmęczeni. Zarobki słabe.

#5 ~AristoNie~

~AristoNie~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 13:25

Nie polecam. Knucia, intrygi, nie szanują pracownika. Pani G uważa się za szefowa, a jest nikim jako człowiek przede wszystkim. Do tego pracuje bez umowy.

#6 ~GownoHotel~

~GownoHotel~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:20

Aristo to najgorsze miejsce w którym pracowałam. Zatrudniają bez umowy, pani która sprząta u szefowej uważa że wszystko jej wolno, nikogo nie traktuje dobrze. Plotki, klotnie, wyzwiska. Jak najdalej. Słowa nie opisza niczego. Chłopak który pracował tam 3 dni na okresie próbnym nie otrzymał wynagrodzenia, gdy się upomnial usłyszał że my pana nie znamy i nigdy nie widzieliśmy...

#7 ~Tragedia~

~Tragedia~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:08

Porażka. Podpisujesz umowę, która ginie. Miała być oddana do podpisu dla kierownictwa. Wyzysk w biały dzień. Przychodzisz na 8 i robisz do 10. A potem wyganiają do domu, żeby nie płacić. I każą przyjść później. Nie placą. Nie polecam. Najgorsze miejsce z jakim miałam doczynienia. Podsłuch auto- wizualny. Bardzo zła atmosfera. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 11:41

Porażka. Podpisujesz umowę, która ginie. Miała być oddana do podpisu dla kierownictwa. Wyzysk w biały dzień. Przychodzisz na 8 i robisz do 10. A potem wyganiają do domu, żeby nie płacić. I każą przyjść później. Nie placą. Nie polecam. Najgorsze miejsce z jakim miałam doczynienia. Podsłuch auto- wizualny. Bardzo zła atmosfera. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Do PiP zgłosić

#9 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 15:07

Nie polecam pracy w Aristo. Na dniu szkoleniowym podpisuje się umowę zlecenie, która jest "tylko atrapą, żeby w razie kontroli nikt się nie czepiał". Pracownik nie dostaje kopii umowy, więc niech nikt się wynagrodzenia nie spodziewa. Na rozmowie o pracę właścicielka nawet nie raczyła się przedstawić, pożegnać. Podejście typowo w myśl "jak nie Ty to inny jeleń". :)

#10 ~Zgłaszać~

~Zgłaszać~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 14:25

Polecam zgłaszać wszystkie oszustwa, bo tak to tylko można nazwać do urzędu skarbowego oraz PIP. Proszę się zabezpieczać przed oszustwem choćby dyktafonem, świadkiem.

#11 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 20:18

Ja ze swojej strony dodam, że na dłużej pracują tam ludzie z pewnej miejscowości na Z. Tak koniecznie proszę zabierać ze sobą świadka i dyktafon, pilnować żeby była umowa dla kazdego. Nie zapłacili dla chłopaka za kilka dni pracy potwierdzone. Jeśli będziemy pozwalać na to wszystko to chyba nie trzeba niczego więcej dodawać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych