Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

honor

honor

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:51

cały dzień w tym upale byłem na dachu - zrobiliśmy fajrant, odebrałem swój instrument i po zimne piwko, ale nawet do sklepu nie doszedłem - z nóg mnie ścięło - inny facet to widział i z miejsca pomógł mi się pozbierać do kupy - takie postępowanie to jest honor i szacunek

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 19:41

cały dzień w tym upale byłem na dachu - zrobiliśmy fajrant, odebrałem swój instrument i po zimne piwko, ale nawet do sklepu nie doszedłem - z nóg mnie ścięło - inny facet to widział i z miejsca pomógł mi się pozbierać do kupy - takie postępowanie to jest honor i szacunek

nie pamiętam tego chłopa, ale chcę podziękować za opiekę nad moją osobą - wiele to dla mnie znaczy i chcę się podziękować za pomoc w potrzebie - dla tych co honoru w Bielsku nie widzą - jesteście ślepi

#3 ~Combat18 Bielsk Podlaski~

~Combat18 Bielsk Podlaski~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 19:51

Krew i Honor ponad wszystko!

#4 ~Lekarz spejalista~

~Lekarz spejalista~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 20:39

Pamiętaj na przyszłość, aby nie spożywać zbyt dużych ilości alkoholu w czasie upałów.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 04:54

Pamiętaj na przyszłość, aby nie spożywać zbyt dużych ilości alkoholu w czasie upałów.

święta prawda

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: honor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych