Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hipnoza leczy od uzależnień :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ranking~

~Ranking~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 14:09

najskuteczniejszą pomoc zawsze mogą zaoferować nam ośrodki leczenia uzależnień. Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) to miejsce, gdzie można zapoznać się z ofertą i opiniami pacjentów na temat ośrodków. 

#2 ~Kabała.3oko,kineza.fale~

~Kabała.3oko,kineza.fale~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 16:04

Tak,się zahipnotyzujcie,tylko patrzcie w jakim swiecie was "terapeuta" wybudzi.

#3 ~MariolaM~

~MariolaM~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:37

Nie wierze w hipnoze. Alkohlikowi może pomóc tylko porządna terapia pod okiem doświadczonych terapeutów, znajacych temat czasem też z własnego doswiadczenia. Takich co naucza jak bez alkojolu zyć, jak funkcjonować no to jest dla nich najtrudniejsze po terapii. O tak jesr z kazdym uzaleznionym. Nie wyobrazam sobie żeby hipnoza pomogła. zresztą moja mama próbowała hipncy żeby przestać palić. Paliła dalej, nc a nic to nie pomogło.  Co do osrodków, przyjaciółka pól roku temu była na terapii w ośrodku w  Tratwa  Wiśle, w prywatnym, ale terapeuci i lekarze tam na uzależnieniach zeby zjedli, wiedzą jak pomóc, jak podejść, bo kazdy jest inny. Ona potrzebowała dużo pomocy psychologicznej, była w depresji, po terapii inaczej patrzy na świat, nie pije oczywiscie. Odzyskałam przyjaciółkę, q ona zaczęła nowe zycie Dzięki Tratwie

#4 ~siwa~

~siwa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 23:12

Hipnoterapia jest pomocna. Usuwa problem. Nie jest sztuką maskowanie objawów. Trzeba znaleźć źródło. Niestety w Polsce problemem jest znalezienie naprawdę dobrego hipnoterapeuty. 

#5 ~Rozi~

~Rozi~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:18

Hipnoterapia jest pomocna. Usuwa problem. Nie jest sztuką maskowanie objawów. Trzeba znaleźć źródło. Niestety w Polsce problemem jest znalezienie naprawdę dobrego hipnoterapeuty. 

Wiem coś o tym. W końcu odkryłam, że na stronie Towarzystwa hipnozy terapeutycznej i badań nad hipnozą jest lista osób, które mają odpowiednie kwalifikacje. 

#6 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 23:57

Nie wierze w hipnoze. Alkohlikowi może pomóc tylko porządna terapia pod okiem doświadczonych terapeutów, znajacych temat czasem też z własnego doswiadczenia. Takich co naucza jak bez alkojolu zyć, jak funkcjonować no to jest dla nich najtrudniejsze po terapii. O tak jesr z kazdym uzaleznionym. Nie wyobrazam sobie żeby hipnoza pomogła. zresztą moja mama próbowała hipncy żeby przestać palić. Paliła dalej, nc a nic to nie pomogło.  Co do osrodków, przyjaciółka pól roku temu była na terapii w ośrodku w  Tratwa  Wiśle, w prywatnym, ale terapeuci i lekarze tam na uzależnieniach zeby zjedli, wiedzą jak pomóc, jak podejść, bo kazdy jest inny. Ona potrzebowała dużo pomocy psychologicznej, była w depresji, po terapii inaczej patrzy na świat, nie pije oczywiscie. Odzyskałam przyjaciółkę, q ona zaczęła nowe zycie Dzięki Tratwie

Tratwa w Wiśle na ulicy Beskidzkiej 8 ? Bo widziałam że sa tam dwa ośrodki , chcialam sie upewnic co do tego najlepszego co polecasz. Moja mama ma problem z alkoholem po odejściu taty :(

#7 ~MariolaM~

~MariolaM~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 00:39

Tratwa w Wiśle na ulicy Beskidzkiej 8 ? Bo widziałam że sa tam dwa ośrodki , chcialam sie upewnic co do tego najlepszego co polecasz. Moja mama ma problem z alkoholem po odejściu taty :(

Tak ,to ten ośrodek właśnie. Tam pomogli mojej przyjaciólce, naprawdę szczerze polecam . Współczuje problemów Mamy :( wiem co to jest gdy ktoś bliski tak choruje, bo uzależnienie to straszna choroba...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych