Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 06:41

"sorry, taki klimat" - cytując tych co mieli dać nową gminę.

#2 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 06:59

Znów Emilka ,uciekła posadka w nowej gminie to teraz każdy sposób jest dobry żeby zaistnieć w mediach.

#3 ~wiktor~

~wiktor~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:20

Rozłamowcy zaczynają ujadać że śnieg pada zimą i dzieci mogą iść na ślizgawkę. Ale jaja.Pani redaktor rozpoczęła kampanię referendalną.

#4 ~podlas~

~podlas~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:27

5cm sniegu i gehenna bo do kosciola nie mozna dojechac. Smiechu warte!!!

#5 ~w du.. sie poprzewracalo~

~w du.. sie poprzewracalo~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:35

Obolali po niedopuszczeniu do kryta ??  To za łopaty i do roboty!

#6 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:37

hehhehe Atak zimy? pani redaktor niech odda pieniądze za studia i przeprosi za pomyłkę, jak trzeba być głupim żeby robić tak .ny reportaż?

#7 ~kraina lodu~

~kraina lodu~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:48

Hahahah w Henrykowie. U mnie na osiedlu Zielone Wzgórza chodnik, miejsca postojowe a czasami ulica Wrocławska w ogóle nie odśnieżane - pół administracji - pół gminy i tak co roku albo się ślizgamy albo sami odśnieżamy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:50

A z tym jajkiem to co to miało być ? Miało się przeturlać,przelecieć liczy się odległość czy styl . :lol:

Ludzie są żałośni.

"Pani kierowniczko jest zima i musi być zimno takie jest odwieczne prawo natury" 

#9 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:50

W niedzielę byłam w Henrykowie. Wróciłam do Grabówki bez problemu. Czy pani Januszkiewicz nie przesadziła (jak zwykle) z tytułem???

#10 ~irytacja profesjonalizmem~

~irytacja profesjonalizmem~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:04

Autor artykułu (Julita Januszkiewicz) ma chyba odrębne pojmowanie rzeczywistości lub żyje w "Matrix ie" skoro wymyśla takie tytuły. 

Atak zimy odciął ludzi od świata

Brawo jeszcze raz Brawo 

#11 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:09

Wystarczy kupić opony zimowe. Wtedy można bez problemu jechać. Sam jechałem 7 i 9 stycznia po drodze, gdzie nigdy nie było odśnieżane i jakoś przejechałem te kilka km.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:15

snieg w styczniu - zgroza !!!

#13 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:19

Niech się pani Emilia cieszy że nowa gmina nie powstała, bo nawet nie miałaby gdzie zadzwonić ze skargą.

#14 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:23

Pani dziennikarka Julita Januszkiewicz to przecież znajoma pani radnej L.Sawickiej i wszystko jasne

#15 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:31

Kobieto wes te jajko i idz dla meza jajecznice usmaz i nie rob wstydu bo jestes zalosna jak malo kto.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:59

Ciekawe z czego się smieje pani sołtys Borowa może z tego ze ma jak chciała po staremu. Tam moim zdaniem nie chodzi o grubość pokrywy śnieżnej a o śliską nawierzchnie.

#17 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 09:34

kup sobie łyżwy lub narty i zasuwaj 

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 09:52

Wybryk natury, żeby w styczniu było zimno, śnieg i ślisko.Poproście sołtysa z Grabówki  to wam odśnieży drogę do kościoła i posypie piaskiem.

#19 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 09:56

Tytuł trosze wyolbrzymia cały problem a chodzi przede wszystkim o brak interwencji przez gminę Supraśl... Czyżby zemsta na mieszkańców "za lasu". Pani sołtys wyśmiewa śliską drógę i utrudnione warunki do poruszania sie ale jak latem sie kurzyło to szybko strażaków wezwała żeby drogę polali hahaha

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 10:13

Żałośni ludzie.

A w porannym nie ma kogoś kto selekcjonuje co się pokazuje na stronie? Czy może to miał być artykuł prześmiewczy i czytelnicy nie zrozumieli ironii? :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych