Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zagubiony~

~zagubiony~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 09:16

Danke danke spasiba spasiba.
Dziękuje Pani .Oddycham juz  i żyje ze spokojem.

#22 ~Mieczysław~

~Mieczysław~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 01:56

Chciałem krotko podziękowac Szanownej Pani za mediację i pomoc w zamknięciu poważnej sprawy.Doszliśmy do kompromisu z partnerem biznesowym i wszyscy są zadowoleni.Dziękuję i nie wahajcie się jeżeli jeszcze możecie dokonać wyboru pomiędzy sądem a postępowaniem mediacyjnym.Kierunek -mediacja.

#23 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 21:57

Jestem bardzo wdzięczna swojemu mecenasowi za propozycję mediacji i skierowanie mnie do do Pani Borys. Nigdy wczesniej nie słyszałam o tym  by ktos z moich znajomych z tego korzystał.Na dzisiaj mam pewność ze to było bardzo dobre rozwiązanie bo zakończylo się ugodą i bez sądu. Bardzo szczerze mogę polecic to rozwiązanie i mediatora ( to życzliwy fachowiec).Zna się na pracy i to bardzo dobrze! Zapewniam. :mellow:

#24 ~SK~

~SK~
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 02:03

tez mediowalem ze swoja partnerka.wszystko jak nalezy.Doszlismy do porozumienia bez sadu i tego balaganu sadowego.sedzia tylko uznal ugode i mamy to za soba.
Nam tez podpowiedzial mecenas i skierowal do niej .Mediatorka w porzo.

#25 ~Jaga górą!~

~Jaga górą!~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 00:31

Spoko .Nie taka baba straszna jak ją malują.Mnie wyciągneła z pier
i wszystko poszło gładko i bez hadko.
Nawet normalna chociaż prawników nienawidze bo to hieny.Ona nie jest .Walcie jak w dym.No najwazniejsze ze  dało sie dogadać i bez sądów.Jak bende mieć coś takiego to polaze jeszcze raz.

#26 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:54

G.prawda taka prawda.Nie przyjmuje juz tam a szybciej sie umowisz z nią poza Bialymstokiem.Ja byłem w Warszawie i przy okazji dostalem tam adres do niej i tam ją złapałem.Ale mediacja była w Białymstoku.Ale było tak jak powiedział znajomy.
Prawda ze konkretna baba i było jak trzeba.Nawet nie było gadania o jakichs sądach.Ale zdnerwowania troche było , ale to taka nerwowa sprawa .Załatwiona sprawa  i tyle.Bez sądu.

#27 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 11:20

A gadacie jakieś głupoty.Nigdzie nie trzeba szukać bo to sędzia każe iść i sie idzie.
Nam sedzia kazał .Mediatorka do nas zadzwoniła a pozniej ona mediuje.
I potem tylko sedzia sprawe zamknął i tyle.To trzeba przez sąd jak u nas.
To juz nie wiem jak u was tam było.

#28 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 11:24

Ale to nie było na Warszawskiej tylko na Spółdzielczej tam przy tej fontannie.Pamietam ze mediacja była w kancelarii na Spółdzielczej

#29 ~macieja~

~macieja~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 22:39

Ja tez podziękowac .
Jakbym był starszy to bym sie podkochiwał .
Laska spoko i kumata.

#30 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 00:13

Ja jak najbardziej za.Polecam temat innym.Szanownej Pani dziękuje za wszystko.
Z szacunkiem
Kazimierz W.

#31 ~kozak~

~kozak~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 22:03

Nie będę sie rozpisywac.Cała sprawa odbyła sie w 53 minuty z podpisaniem ugody alimentacyjnej z byłą żoną.Nie chce  mi sie nawet tego porownywać z tym jakby to wyglądało w sądzie.
Pani mediator bardzo konkretna .Podanie ręki i tyle.
My bylismy na mediacji w Białym ale pod innym adresem jak tu piszecie.

#32 ~Włodzimierz~

~Włodzimierz~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 14:52

Z pelną odpowiedzialnością mogę się podpisać i polecić  mediacje i szanowną Panią Mediator.
To była wielka przyjemność spotkania Pani i podobne wrażenia miała tez druga strona mediacji .Bardzo dziękuję .
Z szacunkiem pozdrawiam i dziękuję.

Włodzimierz Rz.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 23:33

Szanowna Pani Mediatorko!
Kłaniam się i dziękuje za pomoc.Bardzo polecam tym ktorzy juz zwątpili.Dużo życzę zdrowia i cierpliwości a ma jej Pani Szanowna ponad miarę.
Kazimierz i Lena

#34 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 13:15

Już jestesmy Pani Mediatorko po rozwodzie.Bezboleśnie.Dziękujemy za pomoc i  wszystko .Magda z dziećmi.

#35 ~kaziukaziuzakochaj sie~

~kaziukaziuzakochaj sie~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 14:08

Oki toki!
Spoko babka .Mnie pomogła jak trza i moge juz sie z dzieciakami spotykac bez darcia mordy.

#36 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:05

Nie polecam. Stronnicza osoba.

#37 ~JAGA!!~

~JAGA!!~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 23:22

Nie polecam. Stronnicza osoba.

Bo nic nie kumasz czlowieczku!
Co pewnie myslało sie ze bedzie na Twoim i sie nie dało:)))
Bo matole trza sie dogadywac a nie liczyc ze samo sie załatwi albo mediatorka stanie po twojej .Tez byłem i myslalem ze sie nie da ale z mediatorką się dalo .Duzo nam pomogla i dzieciaki na tym tylko skorzystaly.Ale ciemnota niech sie obija w sądach.
Ja tam mialem spoko sedzie i wyslala nas do mediatorki i tam juz poszło.

#38 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 11:14

Zdecydowanie wpisuję się w polecających.Nie mielismy pojęcia o co chodzi w mediacji i zostalismy do pani mediator skierowani przez sąd. Dwa spotkania i podpisalismy dwie ugody rodzinne.
Bardzo szybko i rzeczowo.Dobra sprawa i warto wejsc w to.

Radek

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 12:01

Walcie jak w dym!Mediatorka świetna.Jezeli jeszcze ktos ma taki wybor do sądu albo do mediatora to tylko do mediatora.Nie mam porownania z innymi ale ta została polecona i nie rozczarowała nas.
Juz po wszystkim i bez nerwów. Krótko i bardzo rzeczowo.

#40 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 12:02

Walcie jak w dym!Mediatorka świetna.Jezeli jeszcze ktos ma taki wybor do sądu albo do mediatora to tylko do mediatora.Nie mam porownania z innymi ale ta została polecona i nie rozczarowała nas.
Juz po wszystkim i bez nerwów. Krótko i bardzo rzeczowo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych