Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hajnówka to ...

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 07:44

Hajnówka to miasteczko gdzie trudno o pracę mając wyższe wykształcenie.

Szczęściarze nie muszą mieć matury aby dostać pracę w biurze.

A co ty mając wyższe wykształcenie potrafisz ? Czy potrafisz napisać program komputerowy ? Czy zaprojektujesz most ? Czy naprawisz samochód z zaawansowaną elektroniką ? A może coś innego potrzebnego ludziom potrafisz ?  Większość prac biurowych to typowo mechaniczne, proste czynności. Najczęściej do ich wykonywania wystarczy zwykłe przyuczenie. Wiem, bo pracowałem.

#22 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 10:49

A co ty mając wyższe wykształcenie potrafisz ? Czy potrafisz napisać program komputerowy ? Czy zaprojektujesz most ? Czy naprawisz samochód z zaawansowaną elektroniką ? A może coś innego potrzebnego ludziom potrafisz ? Większość prac biurowych to typowo mechaniczne, proste czynności. Najczęściej do ich wykonywania wystarczy zwykłe przyuczenie. Wiem, bo pracowałem.

Święte słowa niektórzy myślą że jak mają papierek to są najmądrzejsi i należy im się więcej od innych

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 14:10

Najgorzej jak cham ze słomą w butach zostanie dyrektorem i uważa, że to mu daje prawo do pomiatania pracownikami i traktowania ich jak_gówno.

#24 ~#~

~#~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 18:40

W Hajnówce liczą się znajomości, w naszych urzędach pracują ludzie bez matury i emeryci, ambitnych i wykształconych brak, nie ma dla nich tu miejsca, część wyjechała. Dlatego tu taka wiocha i nic się nie zmienia, a urzędnicy i podejście do ludzi szkoda słów

#25 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 18:46

I wszystko już czynne a Urząd Miasta nadal przez okienko obsługuje mieszkańców wstyd.

#26 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 18:52

Rano w urzędzie śniadanie więc lepiej nie przychodzić, później też nie bo idą na zakupy...a teraz okienko i na telefon

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 19:32

I wszystko już czynne a Urząd Miasta nadal przez okienko obsługuje mieszkańców wstyd.

Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku nie zdążyli otworzyć, bo przed weekendem jeden z pracowników  złapał wirusa i mają teraz kwarantannę, więc kto wie...  Może  lepiej że nasze urzędy pozamykane. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 21:42

Rano w urzędzie śniadanie więc lepiej nie przychodzić, później też nie bo idą na zakupy...a teraz okienko i na telefon

Proponuję założyć wątek, kto gdzie widział urzędnika w godzinach pracy. Może wtedy burmistrzowi i dyrektorom podległym zrobi się wstyd, że marnotrawią nasze pieniądze.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 04:17

Proponuję założyć wątek, kto gdzie widział urzędnika w godzinach pracy. Może wtedy burmistrzowi i dyrektorom podległym zrobi się wstyd, że marnotrawią nasze pieniądze.

Bardzo słuszna idea. Załóż też wątki "Rejestr obywateli pędzących samogon na mojej ulicy, dzielnicy i w całym mieście", "Spis posiadaczy drogich aut kupionych nie wiadomo za co", "Wykaz osób smarkających na trotuar z zamknięciem nozdrza kciukiem ręki prawej". Dla mańkutów możesz założyć osobny wątek. Co ważne: zgodnie z rodzinną tradycją każdy wpis rozpoczynaj preambułą "Kochany Panie Gestapo."

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 04:52

Bardzo słuszna idea. Załóż też wątki "Rejestr obywateli pędzących samogon na mojej ulicy, dzielnicy i w całym mieście", "Spis posiadaczy drogich aut kupionych nie wiadomo za co", "Wykaz osób smarkających na trotuar z zamknięciem nozdrza kciukiem ręki prawej". Dla mańkutów możesz założyć osobny wątek. Co ważne: zgodnie z rodzinną tradycją każdy wpis rozpoczynaj preambułą "Kochany Panie Gestapo."

Spis rodzinnych panstwowych miejsc pracy i do Ziobry wtedy .Mamusia i coreczka lub tatus zonka itp..

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 05:58

W Hajnówce liczą się znajomości, w naszych urzędach pracują ludzie bez matury i emeryci, ambitnych i wykształconych brak, nie ma dla nich tu miejsca, część wyjechała. Dlatego tu taka wiocha i nic się nie zmienia, a urzędnicy i podejście do ludzi szkoda słów

Czy praca w urzędzie, siedzenie godzinami na stołku i przewracanie papierzysków to taka wspaniała praca ? Znam kilku zdolnych ambitnych ludzi z Hajnówki i żaden z nich nigdy nie marzył o urzędniczym stołku. Mają ciekawszą pracę i robią coś sensownego w życiu. A moje koleżanki, które jako młode zgrabne dziewczyny przykleiły się do urzędniczych stołków stały się od tego siedzenia tłustymi  babsztylami.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 08:10

Oczywiście, mogę pozakładać tyle wątków.Mnie one nie pomogą ale Tobie czekając na miłą panią co do sklepu poszła pomogą na pewno.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 13:45

w czasie pracy maja siedzieć na d...... w pracy i pracować, a nie robić zakupy , widocznie co poniektórym słowo ,,praca '' jest obce znaczeniowo

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 06:33

Wszyscy wszystko widzą i dostają bólu głowy,ludzie ogarnijcie się.Trzeba było podejść i zwrócić uwagę,ależ swój żal i jad trzeba wylać na forum typowe dla Hajnówki.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 06:40

Wszyscy wszystko widzą i dostają bólu głowy,ludzie ogarnijcie się.Trzeba było podejść i zwrócić uwagę,ależ swój żal i jad trzeba wylać na forum typowe dla Hajnówki.

Tak, to bardzo typowe dla Hajnówki. Narzekać i zazdrościć łatwo, ale kiedy trzeba coś zrobić i otwarcie stanąć twarzą w twarz z problemem wtedy już trudno. PGR Hajnówka

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 14:51

Dokładnie MALKONTENT CITY

#37 ~Kayagogo~

~Kayagogo~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 16:45

Hajnówka była kiedyś fajna , czysta.Teraz wszędzie pełno reklam , nie wiesz gdzie co jest.Dawniej rybny to był rybny ,szrwc to był szewc.Teraz w sklepach jest wszystkiego po trochę-takie wielobranźówki.Tęsknię do tej dawnej Hajnówki.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 05:46

Hajnówka była kiedyś fajna , czysta.Teraz wszędzie pełno reklam , nie wiesz gdzie co jest.Dawniej rybny to był rybny ,szrwc to był szewc.Teraz w sklepach jest wszystkiego po trochę-takie wielobranźówki.Tęsknię do tej dawnej Hajnówki.

To są wspomnienia twojej młodości, a młodość jaka by nie była zawsze jest wspominana jako piękna. Czasy się zmieniły i Hajnówka się zmieniła i wcale nie na gorsze.

#39 ~Kayagogo~

~Kayagogo~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 07:05

Zawsze byłam sentymentalna i to niestety powoduje ,że ciężej jest żyć.Tak Hajnówka jest nadal pięknym miasteczkiem jakkolwiek by teraz nie wyglądała ,chociaż czasu nie cofniesz.
Nie ma juź czołgu na skwerku czy ktoś coś wie ?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 08:21

Zawsze byłam sentymentalna i to niestety powoduje ,że ciężej jest żyć.Tak Hajnówka jest nadal pięknym miasteczkiem jakkolwiek by teraz nie wyglądała ,chociaż czasu nie cofniesz.
Nie ma juź czołgu na skwerku czy ktoś coś wie ?

Szkoda czołgu. Postawili na jego miejscu krzyż, ale krzyży nie brakuje, zaś czołg zawsze byłby jakąś atrakcją.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych