Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gwiazda z marcelka

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 22:09

Jedna z łapskich gwiazd " alla fryzjerka Dorota" non stop parkuje swoją mazdę na chodniku przy placu tzw.marcelek , mało tego wjeżdża po przejściu dla pieszych. Czy łapska policja widzi co ta gwiazda wyprawia. Jest teraz tyle miejsc parkingowych przy dworcu PKP, ale chyba za daleko iść? A może mała fota i na poranny?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 11:48

Jedna z łapskich gwiazd " alla fryzjerka Dorota" non stop parkuje swoją mazdę na chodniku przy placu tzw.marcelek , mało tego wjeżdża po przejściu dla pieszych. Czy łapska policja widzi co ta gwiazda wyprawia. Jest teraz tyle miejsc parkingowych przy dworcu PKP, ale chyba za daleko iść? A może mała fota i na poranny?

Zrób fotkę i podeślij na jeden z profili fb o Łapach. Może podziała i przestanie :)

#3 Administrator

Administrator

Administrator forum

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 15:04

Na parkowanie na chama nadaje się doskonale :) 

https://poranny.pl/m...wanie-na-chama/

#4 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 17:36

Znalazł się następny Chuck Norris w Łapach co będzie robił porządek w całym mieście . Może zacznij od ćpunów co siedzą na Marcelku i nieźle w nosa sobie dają.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 19:51

Od tego jest policja.

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 12:02

A ja proponuję zająć się swoimi sprawami a nie szukać sensacji z tego co widać to nie tylko ona tam staje więc wczym problem. Kolejna

#7 ~Dzban~

~Dzban~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 13:50

A ja proponuję zająć się swoimi sprawami a nie szukać sensacji z tego co widać to nie tylko ona tam staje więc wczym problem. Kolejna

To nie jest moja sprawa ze ktoś staje na chodniku?

#8 ~Niki~

~Niki~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 15:56

Ona parkuje na chodniku wjeżdzajac po przejściu dla pieszych..Co w tym dziwnego, jutro takim zachowaniem może kogoś potracić.

#9 ~Łapianka 96 Sexi~

~Łapianka 96 Sexi~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 21:06

Dobrze że wyprowadziłam się z tej nudnej dziury . Ale czasami przeglądam co się dzieje w tych Łapach . Ludzie przestańcie pisać takie głupoty ... A ta tutaj zaparkowała a ksiądz robi to... A burmistrz jeszcze co innego  a ta nie robi dobrego jedzenia ( nie polecam)  . Macie ludziki łapskie za dużo czasu na przeglądanie forum .Może byście się lepiej zajeli  pracą i rodziną , a nie chodzeniem do MOPSU po darmowe pieniążki i śledzenie plotkami w necie . Każdy niech spojrzy na siebie i na drugi raz się zastanowi czy warto pisać jakieś głupoty.POZDRAWIAM

#10 ~PIESKIE ZYCIE~

~PIESKIE ZYCIE~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 22:06

Dobrze że wyprowadziłam się z tej nudnej dziury . Ale czasami przeglądam co się dzieje w tych Łapach . Ludzie przestańcie pisać takie głupoty ... A ta tutaj zaparkowała a ksiądz robi to... A burmistrz jeszcze co innego  a ta nie robi dobrego jedzenia ( nie polecam)  . Macie ludziki łapskie za dużo czasu na przeglądanie forum .Może byście się lepiej zajeli  pracą i rodziną , a nie chodzeniem do MOPSU po darmowe pieniążki i śledzenie plotkami w necie . Każdy niech spojrzy na siebie i na drugi raz się zastanowi czy warto pisać jakieś głupoty.POZDRAWIAM

Jakie ku...wa glupoty? Baba parkuje na chodniku, zeby tak zaparkowac trzeba na chodnik wjechac prawdopodobniej po przejsciu na pieszych. 

Niedlugo wejda do chalupy  i Cie zgwalca i powiesz , ze nie ma co sie przejmowac to tylko male ubogacenie kulturowe.

Prawo jest takie ze nie mozna stawiac i nalezy z tym walczyc. Tak samo z parkowaniem na GESIEJ na chodniku ze przejsc sie nie da i to w dodatku pod oknami KOMENDY LAPSKIEJ.

Pieski osleply , nawet wyjezdzaja coraz ze swojej budy i nie widza jak ludzie parkuja? 

#11 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 22:13

Widzę kogoś strasznie to boli. Mi naprawdę to Nie przeszkadza. Święty się odezwał co nigdy nie złamał przepisów drogowych. Żal za du.... Ściska masakra. Pilnuj swojego nosa a nie wszystkich do okola widzę ale sam jesteś święty. ŻAL

#12 ~dzban~

~dzban~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 22:29

Widzę kogoś strasznie to boli. Mi naprawdę to Nie przeszkadza. Święty się odezwał co nigdy nie złamał przepisów drogowych. Żal za du.... Ściska masakra. Pilnuj swojego nosa a nie wszystkich do okola widzę ale sam jesteś święty. ŻAL

zlamalem, ale co innego rozpedzic sie do 70km/h w terenie zabudowanym i zorientowanie sie ze troche za szybko a co innego bezczelne codzienne parkowanie i jezdzenie po chodniku.

Malo macie miejsc parkingowych teraz? Ciezko ruszyc tlusty row i przejsc sie 20 metrow ? 

#13 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 23:03

Co, dają ćpunki po kinolach.... Siedzą na ławeczce na mercelu naćpani dotykają się po genitaliach, wystawiają swoje kule na mróz i przyklejają się do zamrożonej ławki.
A wszystko to sponsoruje wład zmieszany z tanią mefa dla ubogich.
Rzygać mi się chce na was, zaćpane bydlaki.
Później ostatni etap wędrówki najniższej warstwy społecznej, walenie w żyłę jakiejś kałówy zamieszanej z uryną. Jesteście brudem spod paznokci, gnidami.
Idź tam pod jedynkę i weź woreczek mefedronku i kryształu. Posyp i zainhaluj narkomanie, poniżej idź i pobij matkę, ty wszo.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 07:49

Co, dają ćpunki po kinolach.... Siedzą na ławeczce na mercelu naćpani dotykają się po genitaliach, wystawiają swoje kule na mróz i przyklejają się do zamrożonej ławki.
A wszystko to sponsoruje wład zmieszany z tanią mefa dla ubogich.
Rzygać mi się chce na was, zaćpane bydlaki.
Później ostatni etap wędrówki najniższej warstwy społecznej, walenie w żyłę jakiejś kałówy zamieszanej z uryną. Jesteście brudem spod paznokci, gnidami.
Idź tam pod jedynkę i weź woreczek mefedronku i kryształu. Posyp i zainhaluj narkomanie, poniżej idź i pobij matkę, ty wszo.

Trochę za dosadnie ale dokładnie tak jest.

#15 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 09:27

Hmmm kultura wypowiedzi panie dzban.... Szeryfy jak z koziej d.... Tromba się znaleźli. Na każdym kroku widzę jak ktoś lami prawo stając w miejscu nie dozwolonym ale najlepiej uczepic się jednej osoby hipoktyci!!!!

#16 ~Dzban~

~Dzban~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 12:06

Hmmm kultura wypowiedzi panie dzban.... Szeryfy jak z koziej d.... Tromba się znaleźli. Na każdym kroku widzę jak ktoś lami prawo stając w miejscu nie dozwolonym ale najlepiej uczepic się jednej osoby hipoktyci!!!!

Ależ ja nie mówię tylko o tej pani. Dzbany które parkuja na gesiej i głównej też w pobliżu przejść dla pieszych to się także ich tyczy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 21:55

Ależ ja nie mówię tylko o tej pani. Dzbany które parkuja na gesiej i głównej też w pobliżu przejść dla pieszych to się także ich tyczy.

Policja zajmie się sprawą łamania przepisów, gdy ktoś zginie. W obu przytoczonych przypadkach samochody parkowane są bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Co będzie jak zasłonięty pieszy wejdzie na przejście pod nadjeżdżający samochód?

#18 ~pieskie zycie~

~pieskie zycie~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 12:17

Najlepsze ze z okien komisariatu widac te parkowanie, psiaki osleply. 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 13:09

Policja zajmie się sprawą łamania przepisów, gdy ktoś zginie. W obu przytoczonych przypadkach samochody parkowane są bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Co będzie jak zasłonięty pieszy wejdzie na przejście pod nadjeżdżający samochód?

Sprawa jasna na przejściu dla pieszych zawsze winny jest kierowca i nie ma tłumaczenia.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 13:54

Sprawa jasna na przejściu dla pieszych zawsze winny jest kierowca i nie ma tłumaczenia.

Masz prawo jazdy.?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych