Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grozi ci windykacja zaległych opłat lub długu :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obrońca skazanych~

~Obrońca skazanych~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:10

Ludzie poczytajcie o przedawnieniu długów i nie dajcie się wciągnąć w żadne spłaty długów przeterminowanych !!! Firmy windykacyjne skupują długi za grosze a żądają pierwotnej wartości długu od dłużnika. Na youtube wpiszcie windykacja to zobaczycie jak się z takimi gnojami obchodzić.

#2 ~jozef~

~jozef~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:55

Gosc mi nie zaplacil  za towar 20 tys  wystawił fakturę bez pokrycia  opływa w luksusy na info dlugi ma juz300tys nie spłaconych pieniędzy I co mam sie litowac Jesli nie odzyskam na czas bedzie zalowal 

#3 ~jozef~

~jozef~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:57

Gosc mi nie zaplacil  za towar 20 tys  wystawił fakturę bez pokrycia  opływa w luksusy na info dlugi ma juz300tys nie spłaconych pieniędzy I co mam sie litowac Jesli nie odzyskam na czas bedzie zalowal 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:35

na stronie dlugi.pl można zobaczyć cała watahę dłuzników od kilkudziesięciu zł w górę,możesz kupić nawet ich dlugi...

Są też biznes-srajmeny z Białegostoku...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 06:49

Ludzie poczytajcie o przedawnieniu długów i nie dajcie się wciągnąć w żadne spłaty długów przeterminowanych !!! Firmy windykacyjne skupują długi za grosze a żądają pierwotnej wartości długu od dłużnika. Na youtube wpiszcie windykacja to zobaczycie jak się z takimi gnojami obchodzić.

A jak by tobie nie oddali

#6 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 09:13

A do nas do domu przyszedł SMS'em "monit" z PGNIG, że rzekomo nie zapłaciliśmy, minął termin za ostatnią fakturę. Niestety po ostatnim odczycie do dnia otrzymania monitu nie dostaliśmy (nie dotarła) żadnej faktury. Po wielokrotnym przeklikaniu się przez ich menu na infolinii i półgodzinnym oczekiwaniu na połączenie z konsultantem miła pani przyjęła wyjaśnienia i przedłużyła termin zapłaty o 2 tygodnie i powiedziała, że w ciągu najbliższych dni wyślą fakturę jeszcze raz. Faktycznie "już po tygodniu" faktura przyszła i natychmiast ją opłaciłem. Czyli jednak da się takie sprawy załatwić polubownie i bez żadnych konsekwencji, może dlatego, że takie zaginięcie w drodze na poczcie i przez to brak zapłaty przytrafiło się nam po raz pierwszy.

#7 ~burdel PIS~

~burdel PIS~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 11:16

PGNIG i tzw. PGE notorycznie nie wysyla faktur

dno i wodorosty

Moze naćpani i nae bani?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych