Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gratulacje dla organizatorów Marszu Równości oraz dla policji!

278 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gdyby~

~gdyby~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 05:56

Tytuł artykułu Kuriera  jest chyba niezgodny z odczuciami Białostoczan.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 11:18

ty nie jesteś wyznawcą Chrystusa...jesteś wyznawcą antychrysta...poczytaj ze zrozumieniem choćby jedna z Ewangelii...nie znajdziesz tam nawoływania do nienawiści tylko do zrozumienia, miłości i tolerancji...

Ten sam Bóg zniszczył Sodome i Gomore za to co tam się działo

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 11:31

Gdyby tak chciał zadziałać w pierwszej kolejności musiałby zniszczyć wszystkie kurie i seminaria.

"Tylko Nie Mów Nikomu"

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 11:53

Skąd wiesz że tego nie zrobi , jest napisane że Bóg oczyści kościół ,to że zniszczył te miasta bo to co się tam działo było sprzeczne z jego nauką i prawem

#25 ~Białystok~

~Białystok~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:08

Ale który Bóg??
Thor, Zeus, Ra, Jahwe ???

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:19

Ale który Bóg??
Thor, Zeus, Ra, Jahwe ???

Dla ciebie chyba i tak to bez znaczenia , to kto ma jaka orientacje to jego sprawa i jego sumienia nie rozumiem po co urzadzac jakies marsze i epatować tym w przestrzeni publicznej

Ja nie pochwalam takich zachowań bo to jest sprzeczne z moim swiatopoglądem ale  nie narzucam swoich poglądów innym i osoby lgbt tez niech tego nie robią

#27 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:35

Ja też nie pochwalam marszów wychwalajacych nacjonalizm lub morderców typu bury czy łupaszka itd.
Ale nie atakuję ich uczestników butelkami i kamieniami, nie kopię ich po głowach i nie pluję na nich.
Taka drobna różnica.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:44

Ja też nie pochwalam marszów wychwalajacych nacjonalizm lub morderców typu bury czy łupaszka itd.
Ale nie atakuję ich uczestników butelkami i kamieniami, nie kopię ich po głowach i nie pluję na nich.
Taka drobna różnica.

Ja też tego nie robię więc do kogo ta mowa, co kto robi u siebie 4 scianach to jego sprawa i nie ma potrzeby robić z tego jakiegoś widowiska i cyrku , medycyna jednoznacznie określa czym są zachowania inne niż heteroseksualne, jak napisałem mi to zwisa

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:12

ty nie jesteś wyznawcą Chrystusa...jesteś wyznawcą antychrysta...poczytaj ze zrozumieniem choćby jedna z Ewangelii...nie znajdziesz tam nawoływania do nienawiści tylko do zrozumienia, miłości i tolerancji...

Bóg mówi w biblii o homoseksualizmie ze jest to obrzydliwość ( Kół 18,22 20,13
BEZECENSTWO I ZLO,grzech przeciw naturze

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:24

I uwiecznił ciekawska żonę Lota w słupie...soli.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:27

Bóg mówi w biblii o homoseksualizmie ze jest to obrzydliwość ( Kół 18,22 20,13
BEZECENSTWO I ZLO,grzech przeciw naturze

Wielu wypisujących , powołujących sie wybiórczo na Biblię tego nie doczytali ?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:41

Wielu wypisujących , powołujących sie wybiórczo na Biblię tego nie doczytali ?

Jest sprzeczne z natura bo 2 ludzi tej samej płci nie może mieć dzieci i w naturze takie jednostki wykazujące odchyły od normy sa eliminowane w drodze selekcji naturalnej ,umierają bezpotomnie i problem niedostosowania znika ,przyroda sama to reguluje.

#33 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:51

Jest sprzeczne z natura bo 2 ludzi tej samej płci nie może mieć dzieci i w naturze takie jednostki wykazujące odchyły od normy sa eliminowane w drodze selekcji naturalnej ,umierają bezpotomnie i problem niedostosowania znika ,przyroda sama to reguluje.

tak jak hejtujące samotne bezdzietne wyłysiałe trolle po 40 ..... no i co z tego wynika?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:09

tak jak hejtujące samotne bezdzietne wyłysiałe trolle po 40 ..... no i co z tego wynika?

A no to że nie biegają po ulicy z jakimiś marszami i nie obnoszą się ze swoimi preferencjami ,nie robia z tego cyrku

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:21

Skąd wiesz że tego nie zrobi , jest napisane że Bóg oczyści kościół ,to że zniszczył te miasta bo to co się tam działo było sprzeczne z jego nauką i prawem

Już  Europa i cały świat usłyszał o  Białymstoku i o poziomie ludzi, dopiero się śmieją, i pewnie są przerażeni, ze coś takiego istnieje....wolność i do nauki!

#36 ~Kondon~

~Kondon~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:06

Jak usłyszeli to niexh teraz przyjadą i zobaczą naszą wschodnia gościnność ja sam ich uraczę hakaos ćwiartką a i tak już jestem dobrze narżnięty haha

#37 ~Kondon~

~Kondon~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:06

Jak usłyszeli to niexh teraz przyjadą i zobaczą naszą wschodnia gościnność ja sam ich uraczę hakaos ćwiartką a i tak już jestem dobrze narżnięty haha

#38 ~chór~

~chór~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:45

Z siebie sie śmiejesz  gogolowy bohaterze.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 22:23

Już  Europa i cały świat usłyszał o  Białymstoku i o poziomie ludzi, dopiero się śmieją, i pewnie są przerażeni, ze coś takiego istnieje....wolność i do nauki!

Kogo obchodzi opinia swiata czy Europy popatrz co tam się dzieje w tej twojej Europie

#40 Viking

Viking

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 06:11

Nie jestem religijny. Jestem ateista, ale mi nie odpowiada zbiorowa granda pedalow, ktorzy sie afiszuja, ze lubia sobie czekolade mieszac nawzajem. Pedaly byly, sa i niestety beda jeszcze jakis czas i niech sobie robia mix czekolady ile chca, ale niech nie wchodza w droge ludziom zdrowym umyslowo. Nikt nie musi wachac ich czekolady. Szczegolnie powinno byc zabroniona adopcja dzieci przez nich. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych