Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gratulacje dla organizatorów Marszu Równości oraz dla policji!

278 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:37

Jako postronna obserwatorka tego, co działo się dziś w Białymstoku, chciałabym pogratulować organizatorom Marszu Równości oraz policji.
Organizatorom za to, że im się po prostu udało. Wbrew przeciwnościom dopięli swego.
Pozytywnie zaskoczyła mnie też liczba uczestników. Jak na pierwszy raz i Białystok to duże brawa!!!!
Policji za to, że po prostu zrobiła swoje i skutecznie "wyrywała chwasty". Szacunek!

#2 ~Kondon~

~Kondon~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:44

Chwastem to Ty jesteś i te wszystkie elementy od rowerow

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 20:11

Jako postronna obserwatorka tego, co działo się dziś w Białymstoku, chciałabym pogratulować organizatorom Marszu Równości oraz policji.
Organizatorom za to, że im się po prostu udało. Wbrew przeciwnościom dopięli swego.
Pozytywnie zaskoczyła mnie też liczba uczestników. Jak na pierwszy raz i Białystok to duże brawa!!!!
Policji za to, że po prostu zrobiła swoje i skutecznie "wyrywała chwasty". Szacunek!

Jako postronny obserwator marszów 'równości' zauważyłem, iż na ich czele zawsze jest kilka tych samych 'twarzy' Podejrzewam, iż to etatowi LGBT- ciarze, podobnie, jak zawodowi KODomici!

#4 ~teszowicz~

~teszowicz~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:42

Biskupowi i wykonawcom jego rozkazów też pogratulujesz.

Za przykładem  swego biskupa i wzmocnieni jego ewangelicznym przekazem wypełnionymi chrześcijańską miłością kamieniami i butelkami, wznosząc katolickie okrzyki pokonali wrogów.

Sam biskup pobłogosławi bandę byczków, którzy kopali jedną dziewczynę.

#5 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 06:11

Biskupowi i wykonawcom jego rozkazów też pogratulujesz.

Przeproś Chrzescijan !!!! i to zaraz !

#6 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 06:43

Jako postronny obserwator marszów 'równości' zauważyłem, iż na ich czele zawsze jest kilka tych samych 'twarzy' Podejrzewam, iż to etatowi LGBT- ciarze, podobnie, jak zawodowi KODomici!

nie rzucim ziemi skąd nasz glut ,
nie damy pogrześć mooooowy
tempy my narut , wolski lut
odwieczny szczep glizdooooowy
nie damy by nas gnębił wrug
tak nam dopomóż buk
Jarosław i Tadzik zbuk ...
do krwi ostatniej kropli z żył
bronić będziem pisiego zucha
aż się rozpadnie w proch i pył
esbecka zawieroocha
tfierdzą nam będzie każdy post
tak nam dopomóż Jarka lisi chwost
tak nam dopomóż Jarka lisi chwost
Nie będzie eLGieBT pluł nam w twarz
i dzieci nam genderzył
bluzgami rzuci hufiec nasz
Pawłowicz nam hetmaaaani
pójdziem jak zagrzmi 500plusowy znak
tak nam dopomóż buk
Tarczyński i Piotrowicza flak
Nie damy miana Wolski zgnieść
nie pójdziem żywi w trumnę
wsadzim tam wszystkich co przeciw nam
kształcone i rozuuumne
ziemię odzyska prosty glut
tak nam dopomóż buk
i podkuty nazioooola but ...

#7 ~białostoczanin~

~białostoczanin~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 07:06

Ja gratuluję "niestety prezydentowi" Truskolaskiemu za dopuszczenie do tego marszu i tym samym współodpowiedzialnemu za to co się tam działo.
CO do frekwencji, że niby była "duża" to co się dziwisz jak LGBTowców zwożono autokarami i pociągami aby tę frekwencję zapewnić. ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 07:25

Kibole sami się zwozili. Jak mocno byli spragnieni widać było po ilości pustych butelek po wódce pod pomnikiem. A na pomniku co? BÓG HONOR OJCZYZNA!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:21

Ty natomiast jesteś pewnie PISowskim Patolem żyjącym z 500plusów. Hahahahah Pasożyt a nie obywatel :)

#10 ~teszowicz~

~teszowicz~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:59

Przeproś Chrzescijan !!!! i to zaraz !

Co kopanie młodzieży, rzucanie kamieni, petard i wyzywanie ma wspólnego z nauczaniem Chrystusa?

Poczytaj Ewangelię i życiu zastosuj nauki o miłości bliźniego zamiast słuchać takiego biskupa i wyszkolonych przez niego kapłanów.

#11 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 11:45

Co kopanie młodzieży, rzucanie kamieni, petard i wyzywanie ma wspólnego z nauczaniem Chrystusa?

Poczytaj Ewangelię i życiu zastosuj nauki o miłości bliźniego zamiast słuchać takiego biskupa i wyszkolonych przez niego kapłanów.

Nie powołuj się na Świętą Ewangelię bezbożniku, a za obrażanie wyznawców Chrystusa przeproś .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 11:47

Kibole sami się zwozili. Jak mocno byli spragnieni widać było po ilości pustych butelek po wódce pod pomnikiem. A na pomniku co? BÓG HONOR OJCZYZNA!

Etatowy oczerniaczu kibiców, łżesz !

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 14:34

Etatowy oczerniaczu kibiców, łżesz !

Ty pastewniaku myślisz, że jak rzucisz butelkę pod nogi to już jej nie widać? Zdjęcia z fotoreportażu nie kłamią.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 16:26

Kibole Boga znają jedynie z nauczania swego kapelana. Żaden z nich nie słyszał o naukach Chrystusa opisanych w Ewangeliach.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 17:18

Przepraszaj za oczernianie Panów Kibiców i to szybko . Nie udawaj durnia, a moze durniem jestes.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 17:23

Nie powołuj się na Świętą Ewangelię bezbożniku, a za obrażanie wyznawców Chrystusa przeproś .

Na co czekasz ? teszowicza nawet na nalezne przeprosiny nie stac ?

#17 ~teszowicz~

~teszowicz~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 17:31

Na co czekasz ? teszowicza nawet na nalezne przeprosiny nie stac ?

Przepraszam, że wczoraj na wezwanie biskupa nie wypiłem kilku piw, nie wyrwałem kostek brukowych i z okrzykiem "j..ć p...w" nie atakowałem kobiet, a zgodnie z nauczaniem Chrystusa, marząc o tolerancyjnym i szanującym wszystkich Białymstoku byłem po drugiej stronie kordonu.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 18:41

Przepraszam, że wczoraj na wezwanie biskupa nie wypiłem kilku piw, nie wyrwałem kostek brukowych i z okrzykiem "j..ć p...w" nie atakowałem kobiet, a zgodnie z nauczaniem Chrystusa, marząc o tolerancyjnym i szanującym wszystkich Białymstoku byłem po drugiej stronie kordonu.

Zaliczono pierwsze słowo . Insynuacji nie zaakceptowano.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 18:48

Zeby nie policja to ten marsz skonczylby sie zaraz po wyruszeniu. Bialostoczanie rozniesliby to towarzystwo. Ale jak 200 uczesnikow marszu chronilo 500 policjantow to jakos poszlo. Byli takim szczelnym kordonem otoczeni ze mysz nawet nie przeslaby. I czym tu sie chwalic? Bez policji lezycie i kwiczycie, pedaly.

#20 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 23:26

ty nie jesteś wyznawcą Chrystusa...jesteś wyznawcą antychrysta...poczytaj ze zrozumieniem choćby jedna z Ewangelii...nie znajdziesz tam nawoływania do nienawiści tylko do zrozumienia, miłości i tolerancji...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych