Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GRACJA v SFERA v inne lokale w Łapach

111 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~synoptyk~

~synoptyk~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 21:04

Który lokal najlepiej wypada w oczach mieszkańców ( biorąc pod uwagę wszystkie kryteria - wnętrze, obsługa, jedzenie, ceny ).
Gdzie warto zorganizować imprezę ???

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 21:08

CYTAT(synoptyk @ 18.05.2010, 22:04:17) <{POST_SNAPBACK}>
Który lokal najlepiej wypada w oczach mieszkańców ( biorąc pod uwagę wszystkie kryteria - wnętrze, obsługa, jedzenie, ceny ).

Wenecja super na wesele wink.gif

#3 ~gość z Brukselii~

~gość z Brukselii~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 13:43

Wyłącznie SFERA! Smaczne jedzonko miła obsługa bogaty wystrój

#4 ~~łapiak~~

~~łapiak~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 15:29

myslę że nie ma co porównywać Sfery do Gracji czy tez Wenecji ze wzgledu ze to lokal zrobiony w zupelnie innym stylu Sfera działa codziennie jako restauracja czynny jest bar mozna wpaść i wypic piwko mozna tez przenocowac jest hotel korzystałem kilka razy z restauracji jedzenie mi smakowało nie narzekałem

#5 ~~łapiak~~

~~łapiak~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:38

CYTAT(gość z Brukselii @ 19.05.2010, 14:43:28) <{POST_SNAPBACK}>

A dlaczego nie "gość w Londynu" podszywaczu ???

#6 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:40

CYTAT(synoptyk @ 18.05.2010, 22:04:17) <{POST_SNAPBACK}>

nie chodzi o to czy do gracji można wpaść i coś zjeść ale o to gdzie lepiej jest zrobić wesele ... zdecydowanie Gracja, super jest też sala pod Płonką ... nigdy w Sferze ...

#7 ~hulk~

~hulk~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:42

miła obsługa ??? Ha Ha Ha ... A takową Sfera posiada ? Bo z tego co wszyscy wiedzą to oni nawet żadnego kelnera nie mają, więc wogóle kto tu mówi o obsłudze ???
a może i jeszcze czysta i ładna ??? ? Ha Ha Ha ....

#8 ~kolorowa kredka~

~kolorowa kredka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:45

Bogaty wystrój ? Jak dla mnie tandetny ... taki ukazujący przepych, czego nie lubię :/ a co świadczy o stylu bycia - powtarzam tandetnym i kiczowatym.
Jak coś jest ładne to nie trzeba tego lansować, tylko każdy powie, że jest ładne ...

A sala zdecydowanie Gracja na wesele smile.gif ostatnio byłam z mężem i baaardzo sobie chwaliłam wszystko...

#9 ~forumowicz~

~forumowicz~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 18:45

CYTAT(kolorowa kredka @ 19.05.2010, 17:45:33) <{POST_SNAPBACK}>
Bogaty wystrój ? Jak dla mnie tandetny ... taki ukazujący przepych, czego nie lubię :/ a co świadczy o stylu bycia - powtarzam tandetnym i kiczowatym.
Jak coś jest ładne to nie trzeba tego lansować, tylko każdy powie, że jest ładne ...

A sala zdecydowanie Gracja na wesele smile.gif ostatnio byłam z mężem i baaardzo sobie chwaliłam wszystko...

Zgadzam się. W Sferze nigdy nie zrobiłabym wesela swojego, już mam zamówione w Gracji smile.gif

#10 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 18:53

co wy zachwalacie ta gracje czyzby brak klijentow sprawilo ze trzeba troche dokopac konkurencji P Bajda wstyd HAHAHAHA

#11 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 18:57

CYTAT(forumowicz @ 19.05.2010, 19:45:29) <{POST_SNAPBACK}>
Zgadzam się. W Sferze nigdy nie zrobiłabym wesela swojego, już mam zamówione w Gracji smile.gif

A JA MIAŁAM SWOJE WESELE W SFERZE W KWIETNIU I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA

#12 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 15:19

Zastanawiam się , dlaczego tubylcy nie umieją docanić Sfery , musi przyjechać ktoś z Brukseli , albo Londynu , żeby
docenić walory tej restauracji , coś w tym musi być , tylko nie wiem...co ?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 15:27

gracja z zewnątrz wyglada jak stodoła

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 15:29

no jak ktoś lubi wąchac smrody, to jasne ze polecam sale pod Płonką

CYTAT(kola @ 19.05.2010, 17:40:08) <{POST_SNAPBACK}>
nie chodzi o to czy do gracji można wpaść i coś zjeść ale o to gdzie lepiej jest zrobić wesele ... zdecydowanie Gracja, super jest też sala pod Płonką ... nigdy w Sferze ...

#15 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 15:36

Oj , bardzo tendencyjna wypowiedż , najleoiej nikomu nie ,,dokładać ,, bo to nieładnie .
Ta sala ma dobre położenie , ale sąsiedztwo niekoniecznie , po prostu cuchnące , nie ma co ukrywać .
Można ją nazwać ,,Zimowa,, , bo wtedy nie ma ,,zapachu,,

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 16:50

Czytam te durne ataki i mam wrazenie ze to wlasciciele na siebie nadaja bo ktoby inny . Normalny klient poszedlby tu albo tam i wybral ale nie zajmowal sie tym.To kto ma powody? Chyba tylko wlasciele albo jakies osobiste porachunki .W Lapach to normalka. Siedza i nadaja zamiast zatroszczyc sie o klienta.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 16:58

Napisz otwarcie że szukałaś tańszego lokalu,bidulko, i znalazłaś.Jezeli cię nie stać na coś to nie neguj tego.

#18 ~~gośc~~

~~gośc~~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 18:19

CYTAT(hulk @ 19.05.2010, 17:42:32) <{POST_SNAPBACK}>
miła obsługa ??? Ha Ha Ha ... A takową Sfera posiada ? Bo z tego co wszyscy wiedzą to oni nawet żadnego kelnera nie mają, więc wogóle kto tu mówi o obsłudze ???
a może i jeszcze czysta i ładna ??? ? Ha Ha Ha ....

Chyba ty nie masz kelnera ?? Pewnie nie byłeś jeszcze bo wstydzisz się wejść... Jak znajdziesz trochę odwagi i wstąpisz do sfery to się zdziwisz. A co do przepychu ... to co w oczy kole, że w marzeniach nawet swój dom nie będzie tak wyglądał...

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 18:21

CYTAT(kolorowa kredka @ 19.05.2010, 17:45:33) <{POST_SNAPBACK}>

Ja byłem w gracji na sylwestrze i to była moja ostatnia impreza tam. Mam nadzieję. .. Nic tam ciekawego tyle że nowa.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 19:06

CYTAT(Gość @ 20.05.2010, 16:27:43) <{POST_SNAPBACK}>
gracja z zewnątrz wyglada jak stodoła

Zewnątrz jak stodoła ale w środku to pałac przystawić do Sfery , a jaka mili właściciele a oni z Sfery to wielkie Gumiśie przyrównać jak głupiego do mądrego świerze jedzenie a nie z tygodnia po jakiegoś małolata imprezie co robił ośiemnastke. Zewnątrz Sfera ładna a wśrodku to szkolne klasy i zczym oni się postawią do Gracji chyba długami co będą splacac jeszcze ich wnuki haha.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych