Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GOSPODARKA

99 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Podatnik~

~Podatnik~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:02

Kto jest odpowiedzialny za odbiór terenu po budowie kładki nad rzeką . stan tego terenu w niczym nie przypomina tego przed budową obraz tragedii i niegospodarności , doły, jamki w których można wykręcić nogę trawa stara i zniszczona to tak ma wyglądać miejsce na spacery i odpoczynek . ZRÓBCIE GOSPODARKO z tym porządek bo to wasz obowiązek za to wam płacimy my mieszkańcy i podatnicy

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 09:05

Kto jest odpowiedzialny za odbiór terenu po budowie kładki nad rzeką . stan tego terenu w niczym nie przypomina tego przed budową obraz tragedii i niegospodarności , doły, jamki w których można wykręcić nogę trawa stara i zniszczona to tak ma wyglądać miejsce na spacery i odpoczynek . ZRÓBCIE GOSPODARKO z tym porządek bo to wasz obowiązek za to wam płacimy my mieszkańcy i podatnicy

To trawę sieje się w listopadzie?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 11:33

To trawę sieje się w listopadzie?

Można i tak się uczyć chroniąc swą niekompetencje , trawę sieje się z dwutygodniowym zapasem terminu przed przymrozkami po to by mogła wzejść ,należy odczytać pogodę długoterminową i działać jeśli jest jeszcze czas a jak się zaniedbało czekać od wiosny

#64 ~RODZIC~

~RODZIC~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 13:05

Wczoraj widziałam na ścieżce edukacyjnej ,spacerowej czy jak ją tam nazwać pracownika komunalki który zbierając do worków śmieci z koszy pił piwo . Wydaje się że to teren lasów państwowych i miasto nie powinno ponosić kosztów uprzątnięcia tego terenu kto jest odpowiedzialny za takie sprawy , no i rzeczywiście ścieżka edukacyjna to to jest    pracownik z piwem super 

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 16:41

Ta ścieżka to sprawa radnej pszczulki więc może od nich zapadły jakieś decyzje on przecież pracuje w komunalnych

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 16:57

To ci dywersanci mogą tak działać pod bokiem naszego Burmistrza kopali dołki pod Pełkowskim nawet ,,swemu jak mówili,,Bielawskiemu dokopywali z różnych stron a teraz wzięli się za naszego  :blink:

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:44

A co tak wczoraj gospodarka spacerowała po mieście w te i z powrotem czy to roboty nie ma czy spacery kto zalecił

#68 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 11:36

Dziś odpoczywają na oś Leśnym

#69 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:56

Marcinie wróć

Może i niech by wrócił bo wiele dobrego robił  ale żeby zachował to co zostało teraz wprowadzone co mieszkańców cieszy teraz odbierają sami z podwórka samochodem gruz ziemię gałęzie liście nie trzeba latać z opłatami do urzędu można na miejscu nie trzeba zamawiać tych kosztownych kontenerów , brawo to zmiana nam potrzebna .

#70 ~Gości~

~Gości~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 06:44

Chyba chcesz na nich donieść. Bo pewnie wiesz, że z podwórek prywatnych nie powinni odbierać. Temat gosp. komun. ma ostatnio na forum negatywny wydźwięk. O co chodzi? Chcą ją zlikwidować i dlatego ten hejt? Bo chyba nie chodzi o wymianę pracowników. Nie ma źle pracujących ludzi jak mają nad sobą kierownika. Za całokształt odpowiada kierownik

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 12:02

Chyba chcesz na nich donieść. Bo pewnie wiesz, że z podwórek prywatnych nie powinni odbierać. Temat gosp. komun. ma ostatnio na forum negatywny wydźwięk. O co chodzi? Chcą ją zlikwidować i dlatego ten hejt? Bo chyba nie chodzi o wymianę pracowników. Nie ma źle pracujących ludzi jak mają nad sobą kierownika. Za całokształt odpowiada kierownik

A może coś się zmieniło   że teraz odbierają a z pracownikami bywa różnie tego notorycznie wiszącego na płotach nikt niczego nie nauczy, wyczytałem  na forum że w traktorze pospać można no to jeśli sami za siebie nie odpowiadają to i kierownik nic nie poradzi

#72 ~Gości~

~Gości~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 16:49

Radny nieporadny ala kierownik nieporadny to coś nie tak

#73 ~Zdzich~

~Zdzich~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 11:45

Łuckiewicz zatrudnił swoją kierownik żeby mu porządki personalne zrobiła już 2 osoby się zwolniły

#74 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 15:50

I bardzo dobrze jednostki nieproduktywne trzeba zwalniać a co wy koorwy nyslieliscie że całe życie będziecie tam sobie kawkę popijac i pensje brać? Niedoczekanie wasze

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 15:58

POSŁUCHAJ . nędzny typie   a skąd ty to wiesz kto to był i czy był produktywny czy nie, piszę tak ordynarnym językiem jak,, krowa laks,,i bardzo wszystkich kulturalnych przepraszam

#76 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 16:03

Wiem że swoich źródeł nie podoba się to wypier papier

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 16:07

Wiem że swoich źródeł nie podoba się to wypier papier

Zobaczmy czy twoje żródła są wiarygodne napisz kogo zwolnili i czy za kawę

#78 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 16:45

To są informacje poufne nie dla plebsu nie pewno zajmij się swoim obornikiem

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 17:24

Dziś pare minut po 15 koło jedynki dowiedziałem się że już od nowej kierownik zwolniło się czterech ludzi co to się wyprawia czy ktoś może odpowiedzieć czy tam panuje ktoś nad tym wszystkim , z tego wszystkiego walnąłem małpke choć rzadko to w moim zachowaniu i poszedłem pogadać z sasiadem

A co się tu wyprawia jakie poufne zapendziłeś sie krowa jak wtedy rozmawiałem z kolegami z gospodarki to mówili o kogo chodzi wszyscy wiemy tylko nie gadamy tak jak ty ja ze swoim sąsiadem wspominaliśmy jak gadaliśmy kidyś ze świętaej pamięci naszym kolegą rybakoskim to on bardzo chwalił tych ludzi a i ja potem znając ich nic nie moge złego powiedziec a z gospodarki mówili wtedy że jak jeszcze nie było zaprzysięgi przez młodego to on chciał już zwolnić 

#80 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 17:34

Idź wytrzeźwiej bo bredzić zaczynasz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych