Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GOSPODARKA

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 15:22

Taaa jest taki pan w im co odpowiada za utrzymanie dróg. Ale burmistrz pewnie nie jest w stanie zlecić mu tego

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 15:54

Trzeci dzień gospodarka plącze się przy przychodni widać ze robota płynie przez ręce a w sochoniach na całej ulicy zarośnięte chodniki , przecież to tereny gminy które też powinny być czyste czy ktoś to sprawdza ma nad tym nadzór

Zadzwoń do zakładu i zgłoś konkretne miejsce. Jak się zgłosi to przyjeżdżają.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 16:41

Ludzie tylko narzekać potrafią. A ile jest posprzątane, ile dróg podrównanych to już nie. Wystarczy raz będzie coś nie tak to zapomną że 100 razy bylo dobrze zrobione

#24 ~były radny~

~były radny~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 16:59

Zadzwoń do zakładu i zgłoś konkretne miejsce. Jak się zgłosi to przyjeżdżają

Ja mogę zadzwonić i to zrobie tylko gdzie są ludzie którzy sprawdzają stan dróg i ich czystość czy jadąc od Sochoń w stronę Jurowieckiej po prawej nie widać tego zarośniętego chodnika a przy krawężniku piasku  czy wszystko trzeba palcem pokazać tym ludziom 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 18:21

Ja mogę zadzwonić i to zrobie tylko gdzie są ludzie którzy sprawdzają stan dróg i ich czystość czy jadąc od Sochoń w stronę Jurowieckiej po prawej nie widać tego zarośniętego chodnika a przy krawężniku piasku czy wszystko trzeba palcem pokazać tym ludziom

Nie wszystkie drogi są gminne.

#26 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 19:16

ta opisywana jest gminną jakieś 2lata wstecz gospodarka wyczyściła ten chodnik że był jak nowy

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 19:23

Trzeci dzień gospodarka plącze się przy przychodni widać ze robota płynie przez ręce a w sochoniach na całej ulicy zarośnięte chodniki , przecież to tereny gminy które też powinny być czyste czy ktoś to sprawdza ma nad tym nadzór 

Jeśli chodniki zarosły to widać, że mieszkańcy z nich nie korzystają (gdyby korzystali to wszystkie chwasty byłyby wydeptane). Oj źle zainwestowane pieniądze  ;)

#28 ~Grarzyna~

~Grarzyna~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 19:33

Jeśli chodniki zarosły to widać, że mieszkańcy z nich nie korzystają (gdyby korzystali to wszystkie chwasty byłyby wydeptane). Oj źle zainwestowane pieniądze  ;)

No mądrego to zawsze dobrze posłuchać  :D

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 19:47

Jeśli chodniki zarosły to widać, że mieszkańcy z nich nie korzystają (gdyby korzystali to wszystkie chwasty byłyby wydeptane). Oj źle zainwestowane pieniądze ;)

Nie korzystają i nie sprzątają.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 21:31

Jeden z radnych gminy chciał żeby trawki z powiatowego chodnika usuwał zakład komunalny gminy. Ot znajomość tematu.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 05:14

To niech usunął piach napływający z dróg gminnych;) sam chodnik nie jest zarośnięty aż tak ile chaszcze sięgają z pasa zieleni. A odpływy wód do studzienek i tych prowizorycznych zbiorników na deszczówkę samakra zasypane piachem i porośnięte

#32 ~Grarzyna~

~Grarzyna~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 10:02

Jeden z radnych gminy chciał żeby trawki z powiatowego chodnika usuwał zakład komunalny gminy. Ot znajomość tematu.

No drogi Gościu ale chodniki na zalewie to nie są powiatowe do tej pory były schludne i bez trawy  a teraz stają się trawnikiem może to kosić będą i będzie chodniko/trawnik taka ekologia  i łusek z pestek i papierów pełno będzie na tej ekologii  :D

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 20:07

No drogi Gościu ale chodniki na zalewie to nie są powiatowe do tej pory były schludne i bez trawy a teraz stają się trawnikiem może to kosić będą i będzie chodniko/trawnik taka ekologia i łusek z pestek i papierów pełno będzie na tej ekologii :D

Ten tekst tłumaczy ostatnie ruchy.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 08:15

Ten tekst tłumaczy ostatnie ruchy.

Powiedz więcej o jakie ruchy chodzi   może to pozwoli rozwinąć bardziej merytorycznie nurtujące nas sprawy

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 05:36

Merytorycznie. Ładne słowo

#36 ~posiadacz wodomierza~

~posiadacz wodomierza~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 06:31

Dziś pare minut po 15 koło jedynki dowiedziałem się że już od nowej kierownik zwolniło się czterech ludzi co to się wyprawia czy ktoś może odpowiedzieć czy tam panuje ktoś nad tym wszystkim , z tego wszystkiego walnąłem małpke choć rzadko to w moim zachowaniu i poszedłem pogadać z sasiadem

A może to  dlatego co mówił ,,p ,, spisyjąc wodę  że przez nową kier nie mpże spać i :o że przyszła żeby zlikfidowac gospodarke  :ph34r:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 09:41

To smutne że Gospodarka nie ma szczescia do kierownikow i należy ją zlikwidować.

#38 ~też z wodomierzem~

~też z wodomierzem~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 10:02

siedlecki ,i  ci co ido  do odstrzału mysleli i robili dla mieszkańców i miasta dobrą robote z resztą wszyscy pracownicy gospodarki pracowali dobrze i za marne pieniądze , temat tego pana od wody to zupełnie gdzie indziej powinien byc rozpatrzony jest arogancki i  podczas jednego ze spisów próbował mnie skłócić z sasiadem

A może to  dlatego co mówił ,,p ,, spisyjąc wodę  że przez nową kier nie mpże spać i :o że przyszła żeby zlikfidowac gospodarke  :ph34r:

#39 ~kkkk~

~kkkk~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 12:40

Pan od wodomierzy jest w okresie cgronionym, tak samo jak Zbyszek Tochwin, więc możecie panie B. i pani J. jedynie łaske im zrobić.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 22:48

Pan od wodomierzy jest w okresie cgronionym, tak samo jak Zbyszek Tochwin, więc możecie panie B. i pani J. jedynie łaske im zrobić.

w samo setno. Brawo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych