Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GOSPODARKA

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:36

Co sie dzieje z gospodarką komunalna od jakiegos czasu nie widac ludzi koszących sprzątających ulice,, oprócz urzędu,,tnących gałęzi zaczynamy zarastać brudem kosze na smieci przepełnione

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:24

Co sie dzieje z gospodarką komunalna od jakiegos czasu nie widac ludzi koszących sprzątających ulice,, oprócz urzędu,,tnących gałęzi zaczynamy zarastać brudem kosze na smieci przepełnione

Ciekawe. Już od dawna cypel i droga na Białystok nie były tak ładnie wykoszone. Gdzie ten rzekomy brud - konkretnie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:38

Ciekawe. Już od dawna cypel i droga na Białystok nie były tak ładnie wykoszone. Gdzie ten rzekomy brud - konkretnie?

A Jakimy zarośnięte iśmieci na ziemi 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:13

Wasilków ul. Przemysłowa chaszcze na nowym chodniku, piasek w rynsztoku, pudełko tekturowe zamiast kosza na przystanku. ul. Żurawia wystające studzienki.

#5 ~Huj~

~Huj~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:53

Kto ma sprzątać jak te moczymordy ciągle pijane stoją za sklepami na czele z tym czerwonym nosem pod wąsami za kierownicą

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:03

Nie obrażaj

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:56

Wasilków ul. Przemysłowa chaszcze na nowym chodniku, piasek w rynsztoku, pudełko tekturowe zamiast kosza na przystanku. ul. Żurawia wystające studzienki.

Bzdura. Są kosze na śmieci w mieście, które są sprzatane.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 15:36

Ścieżka przy lesie do św wody zarośnięta i zapomniana, strach wchodzić trawy długie sięgają do środka mogą być siedliskiem kleszczy widziałem dziś z autobusu jakiś ludzi z kosami ale za to nie zabierali się

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:25

Przyjedź zobacz przystanek na Przemysłowej

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 16:25

Czy w gospodarce pracują jacyś męczennicy lub za jakąś karę pracują na kolanach czyszcząc chodniki w śródmieściu , to jak w filmach komediowych 

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 17:39

Czy w gospodarce pracują jacyś męczennicy lub za jakąś karę pracują na kolanach czyszcząc chodniki w śródmieściu , to jak w filmach komediowych 

A co?Szukasz pracy? :lol:

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 17:32

A co?Szukasz pracy? :lol:

Dziś pare minut po 15 koło jedynki dowiedziałem się że już od nowej kierownik zwolniło się czterech ludzi co to się wyprawia czy ktoś może odpowiedzieć czy tam panuje ktoś nad tym wszystkim , z tego wszystkiego walnąłem małpke choć rzadko to w moim zachowaniu i poszedłem pogadać z sasiadem

#13 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 18:09

O kolego widzę bratnia dusza. Zapraszam na kłodę na degustacje trochę lepszego kalibru trunki. Małpka to może być pakiet startowy. Np kiedyś pakiet startowy na przystanku to był kubeczek wina i papieros na zagryzke i czlowiek jechał podchmielony autobusem. Ech stare dobre czasy

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:22

Dziś pare minut po 15 koło jedynki dowiedziałem się że już od nowej kierownik zwolniło się czterech ludzi co to się wyprawia czy ktoś może odpowiedzieć czy tam panuje ktoś nad tym wszystkim , z tego wszystkiego walnąłem małpke choć rzadko to w moim zachowaniu i poszedłem pogadać z sasiadem

W jedynce stare pracownice nie dopuszczą nikogo nowego,bo czują się zagrożone. :blush:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:02

W jedynce stare pracownice nie dopuszczą nikogo nowego,bo czują się zagrożone. :blush:

dodaję ż chodzi jak w temacie dotyczy pracowników gospodarki wasilkowskiej a przy jedynce to tylko to słyszałem

#16 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:41

Ale kolego w jedynce nie ma zimnych małpek a to jest poważny problem proponuję inne sklepy które są zaopatrzone w lodówkę do wódki

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 11:04

droga przyjaciółko obeznana w tych sprawach ekspercko ja nie napisałem że tą małpke kupiłem w jedynce 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 19:39

dodaję ż chodzi jak w temacie dotyczy pracowników gospodarki wasilkowskiej a przy jedynce to tylko to słyszałem

Właśnie się przebudziłem bo dziś z sąsiadem debatowaliśmy nad tym tematem przy alkoholu no i uradziliśmy że przy jedynce po 15 zasięgniemy języka no i wiemy więcej zwolnił się z gospodarki behypowiec , sprzątaczka ,kierowca i jeden z brygadistów do końca tygodnia jeszcze daleko mówił nasz gadajoncy . boli łeb od tego rzadko tyle wypijam a do Ireny to nawet nie myślę startować w szranki szacun dla ciebie Irenka 

#19 ~Grarzyna~

~Grarzyna~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 06:13

Właśnie się przebudziłem bo dziś z sąsiadem debatowaliśmy nad tym tematem przy alkoholu no i uradziliśmy że przy jedynce po 15 zasięgniemy języka no i wiemy więcej zwolnił się z gospodarki behypowiec , sprzątaczka ,kierowca i jeden z brygadistów do końca tygodnia jeszcze daleko mówił nasz gadajoncy . boli łeb od tego rzadko tyle wypijam a do Ireny to nawet nie myślę startować w szranki szacun dla ciebie Irenka 

Gościu z Panią Ireną warto jest wypić to ładna pani, mądra i wpływowa 

#20 ~były radny~

~były radny~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 13:33

Trzeci dzień gospodarka plącze się przy przychodni widać ze robota płynie przez ręce a w sochoniach na całej ulicy zarośnięte chodniki , przecież to tereny gminy które też powinny być czyste czy ktoś to sprawdza ma nad tym nadzór 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych