Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ilonna~

~Ilonna~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 00:16

Super, że coraz więcej pojawia się takich artykułów. Wiele osób nadal uważa zabiegi ginekologii estetycznej za przejaw kaprysu i luksusu. A obecnie to najczęściej zabiegi, które sa wykonywane z z powodów czysto zdrowotnych. Tak było ze mną- miesiąc temu wyleczyłam w szpitalu medicover nietrzymanie moczu. Prosty zabieg, dzięki któremu nie musze nosić ciągle wkładek czy martwić się, że 'popuszczę' ;)

#2 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:33

Bardzo fajny artykuł. Dobrze, że coraz częściej się mówi o ginekologii estetycznej i o takich zabiegach jak labioplastyka. Sama znam parę dziewczyn, które zdecydowały się na ten zabieg i wykonały go w AlfaMedycyna.

#3 Kingkong157

Kingkong157

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 18:10

prawda trzeba mowic o takich sprawach i nie mozna ukrywac swoich problemow kiedy sa sposoby na ich rozwiazanie

#4 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:54

Zaraz po samej operacje ( plastyka pochwy) zaczelam stosowac emusje mucovagin na regeneracje okolic intymnych. Poprawa pewnosci siebie i komfortu gwarantowana. 

#5 ~sabina9992~

~sabina9992~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 23:06

Ginekologia estetyczna pomaga w przypadku, gdy mamy problem z nietrzymaniem moczu lub gdy nasze wargi sromowe są zniekształcone. Korzystają z niej kobiety w każdym wieku, gdy odczuwają taką potrzebę. Specjalistów w Polsce jest wielu, ale według mnie warto skorzystać z usług tych w klinice Multiclinic.

#6 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 12:39

U mnie ginekologia estetyczna miała głównie zwiększyć poczucie komfortu i pewności siebie, ale znam osoby, które musiały się na nią zdecydować ze względów zdrowotnych. Zabieg robiłam w Klinice Magnuccy i jestem zadowolona z efektu. Mogę polecić to miejsce głównie ze względu na komfort zabiegów i profesjonalizm lekarzy. Rezultat jest nawet lepszy niż oczekiwałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych