Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

ginekolg

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~emila~

~emila~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:20

hej, czy jest może ktoś kto mógłby mi powiedzieć ile kosztuje prywatna wizyta u ginekologa, a konkretniej chodzi mi o dr Złotkowskiego? Z góry dziękuje za odp;-)

#2 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:57

50-60 zł

#3 ~stefek~

~stefek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 20:13

Ok półtora roku temu każda wizyta 70 zł

#4 ~zboczuch~

~zboczuch~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 20:47

Ja sie co prawda nie znam na ginekologii, ale mogę zerknąć i nie wezmę pieniędzy.

#5 ~emila~

~emila~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:02

dzięki za "poważne" odp;-)

#6 ~emila~

~emila~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 08:16

a czy w jego prywatnym gabinecie jest możliwość wykonania usg? czy trzeba się udać do szpitala?

#7 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 13:24

a czy w jego prywatnym gabinecie jest możliwość wykonania usg? czy trzeba się udać do szpitala?

wizyta u dr. Złotkowskiego kosztuje 60 zl i nie ma on w swoim gabinecie usg

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 14:34

czy któryś z ginekologów w hajnówce ma w swoim gabinecie usg?

#9 ~Triada~

~Triada~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 16:43

Zdrowie intymne kobiety, to zdrowie i"święty spokój" nas Wszystkich. Opieka ginekologiczna powinna być bardziej dostępna. Wszak lekarz ginekolog nie tylko jest niezbędny w czasie całego okresu ciąży, to również opieka nad kobietą w każdym okresie jej życia, jak również szeroko rozumiana profilaktyka. Kiedy poradnie "K" przeniesiono z Przychodnii z ulicy Piłsudkiego na "koniec świta",nikt nie protestował - nikt nie domyślał się również że będzie tak bardzo niedostępna i mało komfortowa. W miejsce dużego gabinetu, z korytarzykiem dla pacjentek zapropanowano jakiś skrawek korytarza.
Ale to jeszcze nic...mam na myśli dostępność. Dostałam zaproszenie na badania cytologiczne, kiedy przedzwoniłam, by ustalić termin...hmmmm zaproponowano jakiś termin za 3 miesiące.
Cytologię można było zrobić w dawnej przychodnii, ale już w gabinecie prywatnym byłej Pani ordynator za bagatela...no będę miała litość i nie napiszę za ile. Zastanawiam się tylko dlaczego musimy korzystać z gabinetów prywatnych i kogo na to stać? Mnie nie!

#10 ~emila~

~emila~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 18:29

No właśnie..skierowania na usg w szpitalu wydać nie chce a prywatnie nie ma możliwości by je zrobić;/ cytologię musiałam na własną rękę robić, bo jestem za młoda by mi ją zrefundowano hehe no i wychodzi na to że na USG też muszę zapolować w jakiejś poradni ginekologicznej..

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 18:53

Dajcie sobie spokój z ginekologami hajnowskimi. Wiem, co mówię (dobra: piszę), bo byłam pacjentką chyba wszystkich. Zaliczyłam też kilku ginekologów białostockich i dopiero niedawno odkryłam (z pomocą koleżanki) wspaniałą lekarkę dr Jolantę Świątecką. Ma świetnie wyposażony gabinet (usg, robi cytologię) w Białymstoku przy ul. Skłodowskiej 14 gab. 22. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. I to nie jest żadna reklama z mojej strony. Jestem zwykłą pacjentką.

#12 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 19:00

Pani dr Wesołowska ma usg w gabinecie. polecam ja.

#13 ~saint~

~saint~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 20:03

Wesołowska ponoć kiedyś przy wodobrzuszu pacjentki twierdziła,że to ciąża,polecam.

#14 ~grucha~

~grucha~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 16:19

Żal się wypowiadać na hajnowskich ginekologów, a dr Wesołowska... nie polecam nikomu, chyba że przy prywatnych wizytach to i owszem, sama zadzwoni i spyta jak pacjentka się czuje, tyle dobrego. Nie poinformowała mnie o złym stanie zdrowia, a o tym dowiedziałam się drogą pantoflową, za co mam do niej największy żal. Dr Janowski? Naciągacz na kasę, leczyć może do końca świata bez efektów, i czy nikogo nie dziwi, że wypisuje środki higieny (płyny, mydła, maści) jednej firmy? Jednorazowo można wydać u niego nawet ponad 100 zł. Niestety, w poszukiwaniu dobrego lekarza trzeba wyjechać do białego, wyda się kasę na dojazd, ale przynajmniej będzie się pod fachową opieką.

#15 ~pracoholik~

~pracoholik~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 16:56

Żal się wypowiadać na hajnowskich ginekologów, a dr Wesołowska... nie polecam nikomu, chyba że przy prywatnych wizytach to i owszem, sama zadzwoni i spyta jak pacjentka się czuje, tyle dobrego. Nie poinformowała mnie o złym stanie zdrowia, a o tym dowiedziałam się drogą pantoflową, za co mam do niej największy żal. Dr Janowski? Naciągacz na kasę, leczyć może do końca świata bez efektów, i czy nikogo nie dziwi, że wypisuje środki higieny (płyny, mydła, maści) jednej firmy? Jednorazowo można wydać u niego nawet ponad 100 zł. Niestety, w poszukiwaniu dobrego lekarza trzeba wyjechać do białego, wyda się kasę na dojazd, ale przynajmniej będzie się pod fachową opieką.

poważnie się zastanawiam jak o swoim stanie zdrowia można dowiedzieć się pocztą pantoflową?.a co do doktór wesołowskiej zawdzięczam jej życie i doktorowi janiukowi.kiedy słucham jacy u nas zli lekarze a w białymstoku dobrzy to śmiać mi się chce.w białymstoku też pani profesor w godzinach dyżuru ściągnęła ze mnie kasę za co dostała taki ochrzan od ordynatora że chyba na całe życie mnie zapamięta jako pacjentkę.nigdy nie zostałam potraktowana przez naszych lekarzy jak zło konieczne .zawsze wiedziałam o swoim stanie zdrowia .

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 07:51

DR Janowicz? nie zamienię go na rzadnego innego! nigdy nie mogłam narzekać na profesjonalizm, fakt - jestem upierdliwa i za dużo pytam, ale nigdy nie dał mi tego odczuć, zawsze ma dla mnie nadludzką cierpliwosć - a nie chodzę do niego prywatnie, wiec... zupełnie nie rozumiem o czym piszecie!jest to dla mnie lekarz jedyny z niewielu w naszym mieście... bo wielu, to mam wrażenie tylko są magistrami medycznymi

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 15:25

Pani dr Wesołowska ma usg w gabinecie. polecam ja.

potwierdzam. :)

#18 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 21:49

nie polecam rzadnego ginekologa w hajnówce nie umieja zdiagnzowac polecam dr MARIĘ JANUCIK-GACUTA w białymstoku jest oblegana przez pacjentki przyjmuje prywatnie wizyta 100zł w tym usg cytologia stopien czystosci na miejscu w gabinecie a wynik jest 2 dni po wykonaniu na telefon jesli coś jest zlego kieruje do swego szpitala i tam dalej prowadzi leczenie z konsultacja wybitnego profesora i szefa prof.KNAPPA .odradzam jakiekolwiek lecznie w hajnówce bo malo ktory na czym sie zna od wielu lat juz sie lecze w bialymstoku A wrazajac do ginekologa t apani doktor jest bardzo miła poswieca duzo czasu swoim pacjentom nawet na jakies porady telefoniczne jest otwarta jest konkretna i bardzo dobra przyjmuje tez panstwowo

#19 ~ab~

~ab~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 15:37

żaden z hajnowskich lekarzy nie jest godny polecenia

#20 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 16:09

Ja również nie polecam hajnowskich ginekologów! Moja drugą ciąże prowadzi dr Madejski z Bielska - naprawde polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych