Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gimnazjum w naszym mieście to absurd!

gimbaza zamykanie szkoły czarna białostocka

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 07:33

To prawda pili nie raz pijani byli i chodzili na kielicha w czasie lekcji do magazynku

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 23:27

Tak się kicha na kielicha! :-D

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 13:10

Nie wypisujcie bzdur i nie pomawiajcie nauczycieli...nie jesteście anonimowi. Uważajcie,bo możecie mieć problemy.  Plotkarze!!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 12:27

Co będzie z nauczycielami po nowej reformie likwidyjącej gimnazja?

#45 ~absolwent~

~absolwent~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 20:05

Część nauczycieli z gimnazjum zostanie zatrudniona w podstawówce, np. nauczyciel chemii, fizyki, geografii, historii. Matematycy, poloniści, "wuefiści", "muzycy", "artyści-plastycy" z gimnazjum - będą zwolnieni!

Byłoby dobrze, gdyby wymieniono dwie matematyczki z podstawówki na dwie matematyczki z gimnazjum i jedną "anglistkę" ( taką chudą, pogniecioną!) z podstawówki należy wymienić na anglistkę z gimnazjum!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:42

Dziś uczniowie są jak sierota-oświata ni to państwowa ni to samorządowa. Tak samo uczniowie ni to rodzice ich wychowują ni to nauczyciele. I jakoś muszą sobie radzić, I radzą jak komu wyjdzie.

#47 ~absolwent~

~absolwent~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 09:58

A, tak dokładnie! O co Ci chodzi? Nie wiesz, że samorządy są " państwowe"? Wychowaniem dzieci zajmowali się, zajmują (powinni!) rodzice! Treści wychowawcze zawarte w różnych programach nauczania z różnych przedmiotów, są przekazywane " przy okazji" i mogą być pomocne w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. Nigdy, jednak, rodzice nie pozbędą się odpowiedzialności za wychowanie swoich dzieci! Tak, jak człowiek przez całe życie staje się człowiekiem, tak rodzice przez całe swoje życie stają się rodzicami! Problem tkwi w tym, że nie każdy rodzic ma tego świadomość!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:41

Szkoła wychowa,nauczy,nakarmi,umyje i uzdrowi.Ba,powiem więcej może jeszcze noclegi zapewni.A wy rodzice weźmiecie na weekend dzieciaczka,czyż nie fajne?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 19:35

chlania wodki hehe w magazynku chyba :D

#50 laura287

laura287

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 12:10

siema ;d

#51 ~Tajemnicza w fiolecie~

~Tajemnicza w fiolecie~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 20:56

Witam! Jako absolwentka tej jakże zacnej i cenionej w regionie szkoły chciałabym napisać do was parę słów. Na wstępie dodam, że moja wypowiedź nie ma na celu obrażać imienia szkoły, uczniów i jej pracowników.
Zacznę od tego, że szkołę tą kończyłam już opinią o niej neutralną, jednak dzisiaj się wszystko zmieniło :P. Jeżeli więc myślisz, że Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej to szkoła nudna, gdzie nic z wyjątkiem uczniów się nie zmienia to muszę Ci powiedzieć, że bardzo się mylisz. W ubiegłych latach nie obchodziło się bez bójek, wyzwisk, problemów uczniów i nauczycieli, papierosów, alkoholu, kradzieży, złego zachowania ... wiem co mówię i zaznaczam - na liście świętych mnie nie znajdziecie. W tej szkole zawsze brakowało szacunku na tle uczeń nauczyciel i odwrotnie. Definicja ucznia w gimnazjum w Czarnej Białostockiej to zło konieczne, aroganckie, wrednie, niewychowane, niekulturalne, mające problemy z rówieśnikami i ogółem spod ciemnej gwiazdy (oczywiście szkoła ma swoje rodzynki). A jaką mamy kadrę? No właśnie i tu robi się banan na twarzach uczniów: wspomnijcie sobie technikę tj. ton nauczycielki taki, że słychać wszystko w sali niżej (od fizyki), a znacie tekst z wykorzystaniem postawy dzielnego słuchacza? Zapewne tak :). Wspaniałe lekcje na których po mapie nauczycielka wodzi środkowym palcem, zabawne lekcje wychowania fizycznego gdzie uczeń nie jest wpuszczany na lekcje z powodu NIEBEZPIECZNYCH trampek, religia na której katechetka wyczuwa zapach palonej celulozy, fizyka na której każde urządzenie podłączone do prądu robi bum, angielski na którym nauczycielka jest w stanie wstawić 8 jedynek na jednej lekcji, nie wspomnę o niemieckim na którym można się świetnie bawić a po ukończeniu szkoły pozostają e-wspomnienia. Za moich czasów nie było można nosić koszulek z nadrukami, ale za to można było podziwiać koronkowe majtki i krótkie spódniczki jednej z pracownic szkoły. Tak tak to szkoła idealna jeżeli chcesz się dobrze bawić, ale pamiętaj mydło i papier toaletowy dostępne tylko we wrześniu :P.

#52 ~Tajemnicza w fiolecie~

~Tajemnicza w fiolecie~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 20:56

Witam! Jako absolwentka tej jakże zacnej i cenionej w regionie szkoły chciałabym napisać do was parę słów. Na wstępie dodam, że moja wypowiedź nie ma na celu obrażać imienia szkoły, uczniów i jej pracowników.
Zacznę od tego, że szkołę tą kończyłam już opinią o niej neutralną, jednak dzisiaj się wszystko zmieniło :P. Jeżeli więc myślisz, że Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej to szkoła nudna, gdzie nic z wyjątkiem uczniów się nie zmienia to muszę Ci powiedzieć, że bardzo się mylisz. W ubiegłych latach nie obchodziło się bez bójek, wyzwisk, problemów uczniów i nauczycieli, papierosów, alkoholu, kradzieży, złego zachowania ... wiem co mówię i zaznaczam - na liście świętych mnie nie znajdziecie. W tej szkole zawsze brakowało szacunku na tle uczeń nauczyciel i odwrotnie. Definicja ucznia w gimnazjum w Czarnej Białostockiej to zło konieczne, aroganckie, wrednie, niewychowane, niekulturalne, mające problemy z rówieśnikami i ogółem spod ciemnej gwiazdy (oczywiście szkoła ma swoje rodzynki). A jaką mamy kadrę? No właśnie i tu robi się banan na twarzach uczniów: wspomnijcie sobie technikę tj. ton nauczycielki taki, że słychać wszystko w sali niżej (od fizyki), a znacie tekst z wykorzystaniem postawy dzielnego słuchacza? Zapewne tak :). Wspaniałe lekcje na których po mapie nauczycielka wodzi środkowym palcem, zabawne lekcje wychowania fizycznego gdzie uczeń nie jest wpuszczany na lekcje z powodu NIEBEZPIECZNYCH trampek, religia na której katechetka wyczuwa zapach palonej celulozy, fizyka na której każde urządzenie podłączone do prądu robi bum, angielski na którym nauczycielka jest w stanie wstawić 8 jedynek na jednej lekcji, nie wspomnę o niemieckim na którym można się świetnie bawić a po ukończeniu szkoły pozostają e-wspomnienia. Za moich czasów nie było można nosić koszulek z nadrukami, ale za to można było podziwiać koronkowe majtki i krótkie spódniczki jednej z pracownic szkoły. Tak tak to szkoła idealna jeżeli chcesz się dobrze bawić, ale pamiętaj mydło i papier toaletowy dostępne tylko we wrześniu :P.

#53 ~Tajemnicza w fiolecie~

~Tajemnicza w fiolecie~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 21:07

Ja się z tym akurat zgodzę. Najbardziej wspominam te nauczycielki od matematyki. Nie było dnia ani godziny, żeby był spokój. Zawsze kiedy siedzieliśmy cicho na lekcji to jedna z nich zawsze musiała się do czegoś przyczepić. I te rozwiązywanie zadań przy tablicy na czas. Może ktoś nie jest najlepszy z matematyki?! W takim wypadku (moim zdaniem) powinna wytłumaczyć na szybko jeszcze raz, a nie od razu krzyczeć na całą szkołę, że nic nie umie. Sama raz nie dałam rady rozwiązać jednego zadania, ponieważ nie rozumiałam tego, a nauczycielka już do mnie z pretensjami, że na dodatkową matematykę nie chodzę, a tu proszę. Byłam na każdej, ale ona zawsze była zajęta czymś innym. I to grożenie jedynkami. "Jeśli pomylę się przez was wstawię wszystkim jedynkę z wagą trzy!"- cytat z jednej lekcji. Moim zdaniem takie grożenie nie jest dopuszczalne. Tyle mam do powiedzenia. Tajemnicza w fiolecie odmeldowuje się.

#54 ~prymus~

~prymus~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 15:11

Ja się z tym akurat zgodzę. Najbardziej wspominam te nauczycielki od matematyki. Nie było dnia ani godziny, żeby był spokój. Zawsze kiedy siedzieliśmy cicho na lekcji to jedna z nich zawsze musiała się do czegoś przyczepić. I te rozwiązywanie zadań przy tablicy na czas. Może ktoś nie jest najlepszy z matematyki?! W takim wypadku (moim zdaniem) powinna wytłumaczyć na szybko jeszcze raz, a nie od razu krzyczeć na całą szkołę, że nic nie umie. Sama raz nie dałam rady rozwiązać jednego zadania, ponieważ nie rozumiałam tego, a nauczycielka już do mnie z pretensjami, że na dodatkową matematykę nie chodzę, a tu proszę. Byłam na każdej, ale ona zawsze była zajęta czymś innym. I to grożenie jedynkami. "Jeśli pomylę się przez was wstawię wszystkim jedynkę z wagą trzy!"- cytat z jednej lekcji. Moim zdaniem takie grożenie nie jest dopuszczalne. Tyle mam do powiedzenia. Tajemnicza w fiolecie odmeldowuje się.

W zupełności się z tobą zgadzam jeżeli uczeń nie potrafi rozwiązać zadanie lub czegoś nie rozumie to jest to wina nauczyciela ,a nie jego.Nauczyciel ma za zadanie nauczyć za to w końcu mu płacą , a o rozwiązywaniu zadań na czas pierwsze słyszę to parodia jakaś.Krzykiem nic nie nauczysz jednemu będzie wchodzic do głowy drugiemu nie proste taka jest kolej rzeczy zawsze tak było i będzie szkoda słów dobrze ,że mam to już za sobą.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 19:11

Chyba byłeś kabaretowym " prymasem " nie prymusem. Na lekcjach języka polskiego też na ciebie krzyczano - nawet widać efekty.

#56 ~prymus~

~prymus~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:47

Chyba byłeś kabaretowym " prymasem " nie prymusem. Na lekcjach języka polskiego też na ciebie krzyczano - nawet widać efekty.

ty byłeś pewnie prymusem przez duże P ,a zarazem płaczką co dostała jedynkę i płakała pół lekcji

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:10

ty byłeś pewnie prymusem przez duże P ,a zarazem płaczką co dostała jedynkę i płakała pół lekcji

Zdanie rozpoczyna się dużą literą !!!!  Interpunkcja - o zgrozo !!!!! Niedokształcony  analfabeto. 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 14:40

w magazynku w hali dalej gorzałka się polewa jak pare lat temu??? :D :D :D

#59 marta196

marta196

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 15:44

:))))))))

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 21:03

Likwidują gimbazę? A co z gimbobelframi? Na bezrobocie? Jees, czekałam na ten moment.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gimbaza, zamykanie szkoły, czarna białostocka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych