Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gimnazjum w naszym mieście to absurd!

gimbaza zamykanie szkoły czarna białostocka

67 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 21:29

A Ty Zbysiu chyba jesteś moherem, że ciągle siedzisz przed komputerem. :D  :D  :D  :D  :D  :D

Dwa wpisy w ciągu pięciu ( 5 ) miesięcy nazywasz " ciągłym siedzeniem" ? Może i masz rację. Chory jestem od poniedziałku więc się nudzę i serwuję po internecie. Nie wydaje Ci się, że pozwalasz sobie na zbytnią poufałość? Używając zdrobnienia mego imienia. Ps. Mohera znajdź sobie w śród  swoich znajomych lub w swej rodzinie. Trochę szacunku wykaż, w stosunku do innych dorosłych, skoro chcesz aby Ciebie też szanowano.

#22 ~też lubię koronkowe majtki~

~też lubię koronkowe majtki~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 13:54

Pisałaś, że na liście świętych uczniów gimnazjum Ciebie nie ma. Pewnie zalazłaś nauczycielom z skóre, zostałas ukarana w myśl dokumentacji szkolnej, i masz żal do nich. 

Otwórz oczy i popatrz na siebie kim jesteś, co osiągnęłaś. Myślę, ze nic oprócz nienawiści i frustracji. Po latach namyśliłaś wylewać czare goryczy z pomyjami na innych. 

#23 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 15:19

Ja napiszę jako rodzic że zamykanie szkoły też mi się nie podoba.Znam swoje dziecko i wiem że narkotyków nie bierze, chcąc zwolnić swoje dziecko z lekcji przestałam pod drzwiami.Zmuszona byłam wrócić do domu i zadzwonic  do szkoły, aby ktoś zechciał otworzyć drzwi.Wymagają od dziewczynek aby się nie malowały, nie nosiły krótkich spódniczek,dekoltów,a jaki przykład daje jedna z nauczycielek  mini, szpilki i dekolt do p...   Zamykając szkołę  czy stawiając full punktów minusowych nie nauczymy młodzieży,dlaczego dziecko starając się np/udział w akademii/ dostanie +5 a jak zrobi coś żle,to od razu z grubej rury-20.Ja uważam że młodzież należy zachęcić a nie tylko ganić i stawiać zakazy- to nie klasztor. 

#24 ~Dawna absolwentka~

~Dawna absolwentka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 21:30

Gdybym była na Twoim miejscu, wstydziłabym się coś takiego napisać. Bez pozdrowień.

#25 ~emerytka~

~emerytka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 14:27

Ja napiszę jako rodzic że zamykanie szkoły też mi się nie podoba.Znam swoje dziecko i wiem że narkotyków nie bierze, chcąc zwolnić swoje dziecko z lekcji przestałam pod drzwiami.Zmuszona byłam wrócić do domu i zadzwonic  do szkoły, aby ktoś zechciał otworzyć drzwi.Wymagają od dziewczynek aby się nie malowały, nie nosiły krótkich spódniczek,dekoltów,a jaki przykład daje jedna z nauczycielek  mini, szpilki i dekolt do p...   Zamykając szkołę  czy stawiając full punktów minusowych nie nauczymy młodzieży,dlaczego dziecko starając się np/udział w akademii/ dostanie +5 a jak zrobi coś żle,to od razu z grubej rury-20.Ja uważam że młodzież należy zachęcić a nie tylko ganić i stawiać zakazy- to nie klasztor. 

Sama sobie przeczysz! Raz, piszesz, że uczeń może dostać +5 za pracę dodatkową, udział w akademii, it.d., drugi raz, że jak coś narozrabia, to dostaje -20. To normalne!  Musi być system kar i nagród, zakazy też są potrzebne!

W ogóle, to pamiętaj kobieto, że to rodzice wychowują swoje dzieci! Szkoła musi czegoś nauczyć i musi mieć jakieś instrumenty, żeby zapanować nad bardzo różnymi dziećmi! W gimnazjum przebywają tylko 3 lata przez 5-7 godzin dziennie, a rodzice będą z nimi całe życie! To rodzice ponoszą odpowiedzialność za wychowanie swoich dzieci!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 12:45

Absurdem jest liceum a gimbazjum jest jak cała ta gmina bez sensu

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 18:42

Jak się nie podoba , to można wozić dziecko do Białego. W czym problem? Mamy przecież taką możliwość.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 14:06

Tak robię.

#29 ~takich wiele~

~takich wiele~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 19:09

Właśnie niech zaczną sami od siebie świat zmienać.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 20:49

Nauczyciel to nie uczeń .  A co w tym dziwnego,że n-lka chodzi w szpilkach,a z dekoltem...to nie przesadzajcie,tak samo z bardzo krótką spódniczką.  Jest młoda,dorosła i może ubierać się ładnie.  A uczennice??...no nie porównuj z nauczycielką...jeszcze im do nich dużo brakuje,jeszcze niech się pouczą trochę.!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 21:22

Dokładnie, nałuczycielki powinny być gupie, tępe i się bawić w słoneczko. Bo czemu mają realizować swoje cele i pragnienia? Zresztą, co one wiedzą, jak zdobywały wykształcenie to gimnazjum nie istniało, było synonimem dobrego wykształcenia z okresu Polskiz z lat 20-tych a matura nobilitacją. Teraz jest inaczej, rodzice wymagają od nauczycieli nie od dzieci. .ne czasy!!!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 21:40

Rodzice niech zaczną wymagać od siebie.Wiecie co się dzieje w SP?wszy panują a rodzic ma to w . i twierdzi,ze bachor ma łupież.Co za syf!!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 22:07

Rodzice niech zaczną wymagać od siebie.Wiecie co się dzieje w SP?wszy panują a rodzic ma to w . i twierdzi,ze bachor ma łupież.Co za syf!!!!

A co ty chcesz powiedzieć? Czego oczkujesz? A jak dziecko ma rodzica .a albo pijaka... to co?  Do obozu, czy odrazu do Metanoi?
Podaj rozwiązanie bo marudzić to tu każdy potrafi.

#34 ~H2O~

~H2O~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 15:03

Coś z tym gimnazjum jest nie tak. Rodzice narzekają, nauczyciele narzekają, uczniowie narzekają.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 06:05

Coś z tym gimnazjum jest nie tak. Rodzice narzekają, nauczyciele narzekają, uczniowie narzekają.

Wszędzie narzekają,to nasza cecha narodowa.

#36 ~Kokorosz~

~Kokorosz~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:07

Witam! Jako absolwentka tej jakże zacnej i cenionej w regionie szkoły chciałabym napisać do was parę słów. Na wstępie dodam, że moja wypowiedź nie ma na celu obrażać imienia szkoły, uczniów i jej pracowników.

Zacznę od tego, że szkołę tą kończyłam już opinią o niej neutralną, jednak dzisiaj się wszystko zmieniło :P. Jeżeli więc myślisz, że Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej to szkoła nudna, gdzie nic z wyjątkiem uczniów się nie zmienia to muszę Ci powiedzieć, że bardzo się mylisz. W ubiegłych latach nie obchodziło się bez bójek, wyzwisk, problemów uczniów i nauczycieli, papierosów, alkoholu, kradzieży, złego zachowania ... wiem co mówię i zaznaczam - na liście świętych mnie nie znajdziecie. W tej szkole zawsze brakowało szacunku na tle uczeń nauczyciel i odwrotnie. Definicja ucznia w gimnazjum w Czarnej Białostockiej to zło konieczne, aroganckie, wrednie, niewychowane, niekulturalne, mające problemy z rówieśnikami  i ogółem spod ciemnej gwiazdy (oczywiście szkoła ma swoje rodzynki). A jaką mamy kadrę? No właśnie i tu robi się banan na twarzach uczniów: wspomnijcie sobie technikę tj. ton nauczycielki taki, że słychać wszystko w sali niżej (od fizyki), a znacie tekst z wykorzystaniem postawy dzielnego słuchacza? Zapewne tak :). Wspaniałe lekcje na których po mapie nauczycielka wodzi środkowym palcem, zabawne lekcje wychowania fizycznego gdzie uczeń nie jest wpuszczany na lekcje z powodu NIEBEZPIECZNYCH trampek, religia na której katechetka wyczuwa zapach palonej celulozy, fizyka na której każde urządzenie podłączone do prądu robi bum, angielski na którym nauczycielka jest w stanie wstawić 8 jedynek na jednej lekcji, nie wspomnę o niemieckim na którym można się świetnie bawić a po ukończeniu szkoły pozostają e-wspomnienia. Za moich czasów nie było można nosić koszulek z nadrukami, ale za to można było podziwiać koronkowe majtki i krótkie spódniczki jednej z pracownic szkoły. Tak tak to szkoła idealna jeżeli chcesz się dobrze bawić, ale pamiętaj mydło i papier toaletowy dostępne tylko we wrześniu :P

Ja właściwie idę do szkoły a z twoją odpowiedzią zapewne się zgodzę, ale najbardziej mnie przeraża że będą to 3 lata i cała moja klasa będzie w innej klasie niż ja. Pozdrawiam :)

#37 ~Gimnazjalistka~

~Gimnazjalistka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 22:43

Ludzie drodzy, zluzujcie majty. Napisała, co uważała - wolność słowa, wy piszecie, co uważacie, i na co drążyć temat?  

A co do hali - to faktycznie tam jest niezły syf, ale wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu nim nasz Pan burmistrz zrobi z tym porządek, tak jak zrobił z 2-gim piętrem w gimnazjum, chociaż to zależy też od gminy :) Pozdrawiam :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 22:58

Jarek O dalej materiał wali z Bogdanem S w magazynku w hali?? :D :D :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 17:18

Ty się jrbnij w ten durny łeb

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 23:22

heheh jajca :D oj były, były takie akcje heheh

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gimbaza, zamykanie szkoły, czarna białostocka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych