Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Giełda zwierząt

278 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~hoolygaan~~

~~hoolygaan~~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2009 - 09:40

Witam i proszę o informację gdzie jest obecnie w Białymstoku giełda zwierząt i w jakie dni funkcjonuje. Dziękuję i pozdrawiam.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2009 - 11:44

Jesli chcesz psa - idź do schroniska, Białystok, ul. Dolistowska 2, tel. 085 6753700

#3 ~MONIA~

~MONIA~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2009 - 12:44

albo do renomowanej hodowli, nie powiększajmy świadomie bezdomności zwierząt i tak jest ich w schroniskach zbyt dużo

#4 kociaczek0904

kociaczek0904

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 13 luty 2009 - 11:59

Witam,
Giełda zwierząt jest na ulicy Andersa, osiedle JAROSZÓWKA.
są tam rasy psów jakie tylko chcemy, kotów już tak nie ma. Ostatnio widziałam tylko 2 dachowce.
Giełda jest otwarta W NIEDZIELĘ już od rana coś koło 7 czy wcześniej max do 12.
ostatnio widziane rasy szczeniaków:
- bardzo dużo owczarków niemieckich,
- mopsy
- miniaturki
- syberiany husky
- shar-pei
- pekińczyki
inne.

#5 ~MILOSZ~

~MILOSZ~
  • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 12:54

CYTAT(kociaczek0904 @ 13.02.2009, 11:59) <{POST_SNAPBACK}>
Witam,
Giełda zwierząt jest na ulicy Andersa, osiedle JAROSZÓWKA.
są tam rasy psów jakie tylko chcemy, kotów już tak nie ma. Ostatnio widziałam tylko 2 dachowce.
Giełda jest otwarta W NIEDZIELĘ już od rana coś koło 7 czy wcześniej max do 12.
ostatnio widziane rasy szczeniaków:
- bardzo dużo owczarków niemieckich,
- mopsy
- miniaturki
- syberiany husky
- shar-pei
- pekińczyki
inne.

TO NIE SA ZADNE PSY RASY JAKIEJSTAM!!!!!! to sa kundle w typie rasy , rozmnazane przez pseudohodowcow, trzymane w klatkach i mnozone matka z synem , ojciec z corka. aby tylko byl zarobek. najpierw do schroniska!

#6 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 09:06

kundle ?? zastanów sie co ty wogle mówisz !!!!!!!!!!!
a wy tylko o schroniskach ze od razu tam idą, już chorzy jesteście na tym punkcie.
Zakładacie ze od razu matka z synem ...puknijcie sie w łby.
bylyby chore mając taką samą krew...(mlode)
oba osobniki nie są z tego samego miotu jak sie łączą.
jakieś wasze chore myślenie....ciągle tylko o jednym SCHRONISKO I SCHRONISKO
a to ze sie rodzą małe to nie znaczy ze kazdy czlowiek wywozi je do schroniska czy robi nie wiem co
CO?/ boli was to ze ktos rozmnaza zwierze? wychowuje je jak najlepiej w domu,m czy chce mu znalesc dobry dom?
a WY tylko jedno jak zawsze, ze ten czlowiek jest najgorszy, a wy jacy jestescie?
kazdy ma prawo do wyboru, i nie bedziecie innym narzucac swego zdania.

#7 ~iwa~

~iwa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 09:15

Ciekawe gdzie ty bys trzymal psa mając np 5 sztuk...kazdego z osobna na smyczy?????????? HAHA prędzej by zamarzły stojąc na sniegu.
a tak mają sianko leza sobie żukach,dużych samochodach i nic im sie złego nie dzieje.
-chore myślenie-
byłam tam też niedawno.
i to nie są żadne kundle. moze ty nim jestes.

#8 Czytelniczka

Czytelniczka

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 803 postów

Napisano 19 luty 2009 - 11:13

CYTAT(Inka @ 19.02.2009, 09:06) <{POST_SNAPBACK}>
CO?/ boli was to ze ktos rozmnaza zwierze? wychowuje je jak najlepiej w domu,m czy chce mu znalesc dobry dom?
a WY tylko jedno jak zawsze, ze ten czlowiek jest najgorszy, a wy jacy jestescie?
kazdy ma prawo do wyboru, i nie bedziecie innym narzucac swego zdania.

Nie, boli nas bezdenna tępota, taka jak twoja. Tępota ludzi, którzy zamiast dać dom bezdomnym zwierzakom, rozmnażają nierasowe i cieszą się nie wiadomo z czego. Każdy ma prawo wyboru, tylko ten twój wybór to cierpienie zwierząt, więc się tak nie ciskaj, bo piękne świadectwo sobie wystawiasz blink.gif huh.gif

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 11:52

Ciekawe czy Ty sobie nie wystawisz ;p
Rozmnażają nierasowe zwierzęta?? bardzo śmieszne, a czy pies OWCZAREK NIEMIECKI CZY SHAR-PEJ to zwykłe jakieś tam kundle twoim zdaniem? jak to napisal miłosz wyżej? a kto tu pisze o rozmnażaniu zwierząt nierasowych?
Zeby było więcej chętnych ludzi na wzięcie psów ze schroniska to psów tam by wogóle nie bylo.a na co mi pies jak mam 2 wielkie psy.

#10 ~gawronka~

~gawronka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 12:19

CYTAT(Gość @ 19.02.2009, 11:52) <{POST_SNAPBACK}>
Ciekawe czy Ty sobie nie wystawisz ;p
Rozmnażają nierasowe zwierzęta?? bardzo śmieszne, a czy pies OWCZAREK NIEMIECKI CZY SHAR-PEJ to zwykłe jakieś tam kundle twoim zdaniem? jak to napisal miłosz wyżej? a kto tu pisze o rozmnażaniu zwierząt nierasowych?
Zeby było więcej chętnych ludzi na wzięcie psów ze schroniska to psów tam by wogóle nie bylo.a na co mi pies jak mam 2 wielkie psy.

Jak takie "rasowe" to niech sprzedający pokażą metrykę tych zwierząt lub rodowód.A jak nie ma rodowodu to KUNDEL, taka prawda. A co się dzieje w WYTWÓRNIACH takich "rasowych " zwierząt to zapraszam: . po obejrzeniu powiedz mi wtedy jak tacy pseudohodowcy, nastawieni tylko na kase, dbaja o "pupili"

#11 Czytelniczka

Czytelniczka

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 803 postów

Napisano 19 luty 2009 - 12:38

CYTAT(gawronka @ 19.02.2009, 12:19) <{POST_SNAPBACK}>
Jak takie "rasowe" to niech sprzedający pokażą metrykę tych zwierząt lub rodowód.A jak nie ma rodowodu to KUNDEL, taka prawda. A co się dzieje w WYTWÓRNIACH takich "rasowych " zwierząt to zapraszam: . po obejrzeniu powiedz mi wtedy jak tacy pseudohodowcy, nastawieni tylko na kase, dbaja o "pupili"

Racja, chociaż z tym kundlem to bym się nie rozpędzała. Owczarek niemiecki czy inny pies w typie danej rasy, nie jest kundlem.
Ale z całą pewnością nie jest psem rodowodowym. I rozmnażanie go jest okrucieństwem.

#12 ~gawronka~

~gawronka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 13:02

Ponieważ edytowano mój wpis z linkiem , to chyba moge napisać , że zapraszam na strone straży dla zwierząt? Tam są arykuły o takich "rozmnazaczach" oraz pokazane warunki w ktorych takie "rasowe" zwierzeta zyja.Ciekawe dlaczego moderator tak szybko nie działa w stosunku do zielonego spamera?

#13 ~Agataw10~

~Agataw10~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 13:12

Ja swojego owczarka niemieckiego wykastrowałam i wcale nie uważam że wyrządziłam mu jakąś krzywdę.Psy powinni mieć ludzie odpowiedzialni a nie tacy którzy kiedy szczeniaczek przestaje być już taki fajniutki i dorasta poprostu wyrzucają go i po problemie.Wiem co piszę bo pare miesięcy temu przygarnęłam pieska błąkającego się pod centrum handlowym.Mimo usilnych starań właściciela nie odnalazłam i co powinnam zrobić?Oddać go do schroniska?Chyba nie potrafię.Ta cała giełda zwierząt to obraz nędzy i rozpaczy byłam widziałam i zdania nie zmienię A WYBÓR NALEŻY DO WAS

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 13:13

I ja też zapraszam do naszego schroniska : http://www.bialystok.../cnews2220.html .

#15 kociaczek0904

kociaczek0904

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 23 luty 2009 - 11:35

kazde ma swoją rase......z rodowodem czy bez,kazdy jest inny od siebie. I oznaka braku rodowodu nie oznacza ze kazdy pies jest taki sam, ze jest kundlem! takie jak w schroniskach,mieszane nie wiadomo co. to po jaka cholere wogle są te papiery, rodowody,to nie na tym sie opiera. widac ze wazniejszy jest papierek niz sam pies.
brak komentarza.
waszym zdaniem to każdy jest kundlem (oczywiscie nie wszystkich)
wczesniej jakos nikt nie zmieniał natury a tu czlowiek wszystko chcialby zmienic.

#16 Czytelniczka

Czytelniczka

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 803 postów

Napisano 23 luty 2009 - 12:21

CYTAT(kociaczek0904 @ 23.02.2009, 11:35) <{POST_SNAPBACK}>
kazde ma swoją rase......z rodowodem czy bez,kazdy jest inny od siebie. I oznaka braku rodowodu nie oznacza ze kazdy pies jest taki sam, ze jest kundlem! takie jak w schroniskach,mieszane nie wiadomo co. to po jaka cholere wogle są te papiery, rodowody,to nie na tym sie opiera. widac ze wazniejszy jest papierek niz sam pies.
brak komentarza.
wczesniej jakos nikt nie zmieniał natury a tu czlowiek wszystko chcialby zmienic.

Czy ty sama rozumiesz to, co napisałaś?
Szczerze mówiąc, bardzo wątpię mellow.gif

#17 gawronka

gawronka

reporter

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 23 luty 2009 - 13:07

CYTAT(kociaczek0904 @ 23.02.2009, 11:35) <{POST_SNAPBACK}>
brak komentarza.

Dziecko, ile ty masz lat,że wypisujesz takie bzdury? Według twego rozumowania to łabędź i kura to to samo laugh.gif .
Sama mam pieska, kundelka. Kupiłam go w naszym, białostockim schronisku. Nie patrzyłam czy ma jakieśtam "papiery" tylko pokochałam jego spojrzenie. Ale wiem też, że dzięki mnie ŻADEN pseudohodowca nie zarobił i żadna suczka , ostatnio modnych Yorków, nie jest przetrzymywana w koszmarnych warunkach , rozmnażana kilka razy do roku bo chcę mieć pieska za 900 zł zamiast płacić 1500. Właśnie na tym żerują ci "hodowcy" i ludzie twego pokroju ( min.) ich utrzymują i wspomagają ten proceder. angry.gif

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2009 - 00:01

CYTAT(gawronka @ 23.02.2009, 13:07) <{POST_SNAPBACK}>
Dziecko, ile ty masz lat,że wypisujesz takie bzdury? Według twego rozumowania to łabędź i kura to to samo laugh.gif .
Sama mam pieska, kundelka. Kupiłam go w naszym, białostockim schronisku. Nie patrzyłam czy ma jakieśtam "papiery" tylko pokochałam jego spojrzenie. Ale wiem też, że dzięki mnie ŻADEN pseudohodowca nie zarobił i żadna suczka , ostatnio modnych Yorków, nie jest przetrzymywana w koszmarnych warunkach , rozmnażana kilka razy do roku bo chcę mieć pieska za 900 zł zamiast płacić 1500. Właśnie na tym żerują ci "hodowcy" i ludzie twego pokroju ( min.) ich utrzymują i wspomagają ten proceder. angry.gif

CHYBA TOBIE KURA I ŁABĘDZ TO TO SAMO. PFFF.. NAJPIERW NAUCZ SIĘ CZYTAĆ A PUŹNIEJ PISZ. ŻALOSNE.
A JEŚLI TAK CIE BOLI ROZMNAŻANIE ZWIERZĄT TO WOGLE SIĘ NIE ODZYWAJ. CO CIE TO INTERESUJE, I TAK TEGO NIE ZMIENISZ HAHA

#19 gawronka

gawronka

reporter

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 25 luty 2009 - 08:00

CYTAT(Gość @ 25.02.2009, 00:01) <{POST_SNAPBACK}>
CHYBA TOBIE KURA I ŁABĘDZ TO TO SAMO. PFFF.. NAJPIERW NAUCZ SIĘ CZYTAĆ A PUŹNIEJ PISZ. ŻALOSNE.
A JEŚLI TAK CIE BOLI ROZMNAŻANIE ZWIERZĄT TO WOGLE SIĘ NIE ODZYWAJ. CO CIE TO INTERESUJE, I TAK TEGO NIE ZMIENISZ HAHA

Umiem czytać i pisać w przeciwieństwie do Ciebie( "puzniej, wogole" ). Właśnie dlatego, że kura i łabędź nie jest dla mnie tym samym nie daję zarabiać pseudohodowcom( bo według Ciebie ,zapewnie, York z metryką a York z bazaru to to samo laugh.gif ). I owszem, interesuje mnie. Im więcej będzie się o tym pisać i mówić to mniej zwierząt będzie cierpieć a one na to zasługują . http://www.strazdlazwierzat.com.pl/ .Pozdrawiam.

#20 eineimuS ejowT

eineimuS ejowT

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 luty 2009 - 08:14

CYTAT(gawronka @ 25.02.2009, 08:00) <{POST_SNAPBACK}>
Umiem czytać i pisać w przeciwieństwie do Ciebie( "puzniej, wogole" ). Właśnie dlatego, że kura i łabędź nie jest dla mnie tym samym nie daję zarabiać pseudohodowcom( bo według Ciebie ,zapewnie, York z metryką a York z bazaru to to samo laugh.gif ). I owszem, interesuje mnie. Im więcej będzie się o tym pisać i mówić to mniej zwierząt będzie cierpieć a one na to zasługują . http://www.strazdlazwierzat.com.pl/ .Pozdrawiam.

Stowarzyszenie którego nadrzędnym celem jest łupienie 1% na działalność statutową.
Sama coś zrób a nie wyciągasz łapy po cudze pieniądze.
Błogosławieni którzy nie mając nic do powiedzenia trzymają język za zębami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych