Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 23:44

Ciekawe. Każdy co nie z nami to pijak, morderca. Najlepiej to wychodzi nam fałszowanie historii.

#22 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 15:53

Znam prawdę. Mój dziadek który jeszcze żyje opowiada mi o Generale Świerczewskim prawdziwe historie. Mieszkam teraz  w moim mieście rodzinnym i mam nadzieję słuchać tych ciekawych i pełnych człowieczeństwa opowieści jak najdłużej. Mogę opowiedzieć jak naprawdę zginą generał szanowany przez braci żołdaków. Zapraszam do kontaktu mailowego adamunatco@interia.pl

Pozdrawiam Adam Wołoszkiewicz.

#23 ~pucio~

~pucio~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 14:04

Jak dla mnie to żaden WIELKI Bandyta ,Bohater czy Generał .........ale za BEZSĘSOWNĄ śmierć wielu żolnierzy II Armii On ODPOWIADA !!!..............

#24 ~ZYMIERSKI~

~ZYMIERSKI~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 23:15

Gen Swierczewski byl Zydem  i jako komunista ateista a jego pogrzeb byl katolicki z biskupami krzyzami. Jego znajoma powiedziala ze jakby ozyl toby wszystkich kopna w .

#25 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 12:40

Rozmawiałem z kierowcą drugiego samochodu , i nie brygady UPA rozstrzelały gen. a żołnierze polscy po cywilnemu

#26 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:39

a ile lat miał ten pastuszek ? 8 czy 88? A w Hiszpanni to Karol był ale nie Świerczewski, Jakoś nie wyobrażam sobie hiszpana mówiacego nazwisko Świerczewski.
Pod Budziszynem chciano go rozstrzelać, A w wojnie domowej w 1936 roku to był inny człowiek.A czy tam Walter był jako polak czy jako komunista to nie jestem pewny , bo nie przypominam by gen .Świerczewski czymś dowodził we wrześniu 1939

W JAKIM CELU ŚWIERCZEWSKI POJECHAŁ DO HISZPANI? Wyzwalać Hiszpanów spod panowania Hiszpanów? Pojechał tam jako aktywny komunista z ramienia sowieckiego ,a nie jako Polak.On tam na szczęście Polski nie reprezentował.Pojechał zrobić z tego kraju następną republikę rad.Na szczęście się nie udało.

#27 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 20:24

Świerczewski to Żyd, bydle i świnia - stawiany za wzór narodowi przez komunistów

#28 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 15:03

Tak-  on i wielu innych odpowiadają za śmierć niewinnych ludzi- młodych ludzi - tak działa reżim - psychopaci . Słuchaj wszystkich - do niewielu mów . to przysłowie na czasie - każdy ma tylko jedno życie , czyli wszystko co ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#29 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 06:16

Tylko les ej żebro wski mówi prawdę o tych chaniebnych czasach

#30 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 06:17

Tylko les ej żebro wski mówi prawdę o tych chaniebnych czasach

#31 ~Arek~

~Arek~