Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE WESELA W BIAŁYMSTOKU?

165 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 18:30

Witam,

Oferuję animacje dla dzieci na weselach. Chętnych zapraszam do kontaktu: dzolka6@gmail.com :)

#162 ~cvsss~

~cvsss~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 08:40

Parę tygodni temu byliśmy pod Jarocinem w ośrodku Bryllandia żeby zarezerwować salę i wrażenie na nas to miejsce zrobiło bardzo na plus. Duża przestrzeń, teren wkoło budynków idealny do tego, żeby przyjęcie w ogóle przenieść na zewnątrz. Jest gdzie spacerować, hotel w pobliżu, lokalizacja idealna. Nasz termin jest na przyszły rok, także jeszcze sobie na wesele poczekamy, ale jesteśmy z narzeczoną dobrej myśli, że wszystko się uda tak jak to sobie zaplanowaliśmy.

#163 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 09:36

Ja mogę polecić ci to miejsce na wesele: Hotel Bobrowa Dolina w Bobrowie Byłam tam ostatnio na weselu i bardzo mi się podobało. Fajna klimatyczna okolica ładny obiekt miła obsługa która pilnuje by posiłki były roznoszone sprawnie i szybko oraz pilnuje porządku na stołach. Jedzenie bardzo smaczne, świeże i w sporych ilościach. Z tego co rozmawiałam z organizatorką to tez przygotowanie przebiegały bez problemu.  

#164 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 13:01

Byłam na weselu w Bobrowej Dolinie i bardzo byłam zadowolona. bardzo ładna okolica ładny hotel i piękna sala. Obsługa bardzo się sprężała i szybko roznosiła dania. Wszystko było smaczne i ładnie podane. A jedzenia było tyle że po weselu to przez dwa dni nie mogłam patrzeć na jedzenie. Polecam ich bo są dobrzy w tym co robią 

#165 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 13:01

Byłam na weselu w Bobrowej Dolinie i bardzo byłam zadowolona. bardzo ładna okolica ładny hotel i piękna sala. Obsługa bardzo się sprężała i szybko roznosiła dania. Wszystko było smaczne i ładnie podane. A jedzenia było tyle że po weselu to przez dwa dni nie mogłam patrzeć na jedzenie. Polecam ich bo są dobrzy w tym co robią 

#166 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 19:25

Polecam Saville na kleberga. Jedzenie pyszne i w ogromnych ilościach. Miałam tam swoje wesele we wrześniu ubiegłego roku i ostatnio byłam również na chrzcinach. Sala jest piękna, bardzo elegancka i gustowna. Jedzenia ogrom! Bardzo dużo nam zostało, mimo ze każdy z gości mówił ze jest najedzony i że nie sposób wszystkiego spróbować. Jesteśmy z męzem bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecam. Właściciele bardzo kontaktowi i pomocni. Współpraca super również w trakcie wesela, ciągle ktoś był z kierownictwa i można było o wszystko zapytać. Stoł słodki pyszny, fajne desery i ciasta. Mi się nie udało spróbować miałam chyba ze stresu ściśnięty żołądek, ale rodzinka zadowolona i to najważniejsze. Raz jeszcze polecam! Super miejsce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych