Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE WESELA W BIAŁYMSTOKU?

165 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 09:22

A co powiecie na temat Niagary? Słyszałam o nich sporo pochlebnych opini, podobno dobre jedzenie i ceny też dość przystępne. Mieliście jakieś doczynienia z tą salą?

#42 ~ksiegowy~

~ksiegowy~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 10:37

Wesele to wiejski zwyczaj i niepotrzebny koszt na poczatku nowej drogi zycia.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 11:13

dworek tryumf - tak
dworek czarnecki - tak
promenada - tak
santana -nie
pod herbem - nie
kaunas - być może
nowe trzy po trzy - tak
malibu - nie

Powyżej moje subiektywne zdanie.

forami zresztą się nie sugeruj - piszą tylko właściciele, bądź ludzie płaceni za pilnowanie takich rzeczy (to już zrobił się zawód)
Najlepiej popytać się wśród znajomych.

sztuczne terminy, zapisy na rok do przodu, to tak jak z lekarzem- sztuczne kolejki, aby się utrzymać na rynku

#44 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 11:58

Dworek Czarneckiego koniecznie z atrakcją / naleśniki na gorąco /serwują kucharze.super zabawa.

#45 ~Malinka~

~Malinka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 12:48

Może i koszt duży, ale czy niepotrzebny. Ja marzę o takim pięknym weselu, białej suknie. Co potem wspominać. Przecież kasa nie jest najważniejsza. W Niagarze byłam niedawno na weselu i bardzo mi się podobało. Było dobre jedzenie i sala też jest ładna. Zespół był beznadziejny, ale cóż nie można mieć wszystkiego....

#46 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 08:48

Może i koszt duży, ale czy niepotrzebny. Ja marzę o takim pięknym weselu, białej suknie. Co potem wspominać. Przecież kasa nie jest najważniejsza. W Niagarze byłam niedawno na weselu i bardzo mi się podobało. Było dobre jedzenie i sala też jest ładna. Zespół był beznadziejny, ale cóż nie można mieć wszystkiego....

Ja też byłam w Niagarze na weselu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedzenie naprawdę dobre. Sala klimatyzowana, duża, przestronna. Bardzo fajne miejsce. Polecam!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 13:03

Przestrzegam przed Trzy po Trzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieliśmy mieć menu za 160zł, okazało się, że ceny od 180zł się zaczynają !!!!!!!!!!! Właścicielka z wielką łaską może się spotkać i dogadać detale. Szkoda nerwów.

#48 ~Angie~

~Angie~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 16:38

5 dębów

Ogranizujemy wesele na około 70 osób i zastanawiamy się miedzy 5 dębów a Knieją - jakie macie doświadczenie odnośnie jedzenia w tych miejscach?

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

rewelacja

miejsce

kuchnia

obsługa

podobno że ładnie też jest w Borowinowym Zdroju

zaś sami nie możemy się doczekać otwarcia hotelu supraśl

#49 ~Zimfoto~

~Zimfoto~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 21:39

Kneja nas nie zawiodla ma dwie fajne jasne sali , ladny ogrodek .
5 Debow ma ciemna sale jedna drugiej nie widzialem . Duze podworko wiec pytanie gdzie maja sie bawic gosci jezeli na sali to Kneja jest lepsza .

#50 ~gosiaczek~

~gosiaczek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 09:12

Zgadzam się. nawet najwięksi sceptycy, jak przychodzi co do czego, to chcą mieć tradycyjne wesele - z białą suknią, muzyką, rodziną. w końcu założenie jest takie, że to tylko raz i na całe życie, więc czemu nie ;)

#51 ~milami~

~milami~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 08:02

Kneja nas nie zawiodla ma dwie fajne jasne sali , ladny ogrodek .
5 Debow ma ciemna sale jedna drugiej nie widzialem . Duze podworko wiec pytanie gdzie maja sie bawic gosci jezeli na sali to Kneja jest lepsza .

5 dębów

Ogranizujemy wesele na około 70 osób i zastanawiamy się miedzy 5 dębów a Knieją - jakie macie doświadczenie odnośnie jedzenia w tych miejscach?

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

rewelacja

miejsce

kuchnia

obsługa

podobno że ładnie też jest w Borowinowym Zdroju

zaś sami nie możemy się doczekać otwarcia hotelu supraśl

My też zastanawialiśmy się nad tymi salami. wybraliśmy knieję - zobaczymy w przyszłym roku czy dobry wybór....

Słyszałam, że jedzenie ponoć jest lepsze tzn "bardziej wyszukane" w 5 dębach. Niestety nie byłam na weselu w 5dębach ani Knieji...

i na co się zdecydowaliście?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 11:23

Lepiej kupić buty z CCC. I Ruhlę na rękę.

#53 ~CZYTELNIK~

~CZYTELNIK~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 13:49

Ja polecam ZEJER w Barszczewie.Robiłam tam swoje wesele i było super.Obsługa sali i kelnerzy super.Wszystko na wysokim poziomie.Jedzenie było naprawdę smaczne.Właściciele pomagają i doradzają jak zrobić super wesele a przy tym nie wydać dużo pieniędzy.POLECAM

#54 ~jkl~

~jkl~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 13:24

Ostatnio byłam na weselu w Niagarze i było bardzo fajnie. Mają bardzo dobre jedzenie i super obsługę. Moim zdaniem to świetne miejsce na wesele.

#55 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 14:14

Tak myśli coraz więcej młodych. Wesela są dla rodziców, nie dla młodych.

#56 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 14:21

Domów weselnych i knajp jak w Moskwie rakiet, niedługo będą zamykać.

W porówaniu do 2007 r. ilość tych przybytków zwiększyła się 5-krotnie a ilość zawieranych małżeństw spadła o 30%.

Ciekawe czy najpierw będzie "pożar" czy od razu plajta?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 01:47

Odradzam sale Knieja w Supraslu. W tym roku mialam tam wlasne wesele. Najwiekszy problem - WLASCICIELKA, a co za tym idzie cala reszta
- ustalone wczesniej menu- dwie zupy do wyboru; podczas wesela- przygotowana tylko jedna zupa
- kilka dni przed weselem informacja ze strony wlascicielki, ze zarezerwowane przez nas pokoje hotelowe jednak nie beda wolne; dopiero po rozmowach, negocjacjach, rzucaniu sluchawka przez wlascicielke pokoje sie znalazly
- wymaganie od gosci placenia za pobyt w hotelu w momencie gdy byl przez nas oplacony z gory
- znikanie naszego alkoholu i brak wywiazania sie obslugi z umieszczenia pustych butelek w skrzynkach, abysmy mogli sprawdzic ile zostalo wypitych a ile "pozyczonych"
- proba doliczenia gosciom przez wlascicielke dodatkowo platnych uslug takich jak spa, a nastepnie tlumaczenie ze to jednak pomylka
- wiele innych "niespodzianek", ktorych nie zycze nikomu

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 06:17

Wesele to taki sam badziew jak ruhla z ddr i chinskie buty z ccc   :)

Sprzedajesz sukienki slubne ze tu naganiasz naiwnych?

#59 ~aneczka~

~aneczka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 09:24

Tylko nie Zejer, sala śliczna ładna, a w kuchni tragedia. Miałam okazję zobaczyć tą kuchnię porażka, że im tej knajpy nie zamkną to się dziwię, a najgorsze, że robią katering do przedszkoli, dają tym dzieciom najgorszy szajs. 

Polecam kaunas, moje wesele było super!

#60 ~aneczka~

~aneczka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 09:25

a w szopenie jedzonko pycha polecam również, w stylowej też

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych