Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE WESELA W BIAŁYMSTOKU?

166 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 09:53

cały wykaz lokali z Białegostoku wraz z opiniami znajdziecie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Bialystok/

#22 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 09:24

magnolia

#23 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 17:04

dworek tryumf - tak
dworek czarnecki - tak
promenada - tak
santana -nie
pod herbem - nie
kaunas - być może
nowe trzy po trzy - tak
malibu - nie

Powyżej moje subiektywne zdanie.

forami zresztą się nie sugeruj - piszą tylko właściciele, bądź ludzie płaceni za pilnowanie takich rzeczy (to już zrobił się zawód)
Najlepiej popytać się wśród znajomych.

Witam.
Ja osobiście polecam Hotel Pod Herbem. W ubiegłym roku miałam tam wesele i powiem szczeże że jesteśmy z mężem bardzoooooo zadowoleni!!!!!!
Obsługa super!!! a jedzenie pierwsza liga.
Z pewnością tam wrócimy.

#24 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 17:50

Witam. Ja byłam na weselu Pod Herbem i bardzo mi się podobało. Miła obsługa, jedzenie bardzo smaczne, ładny wystrój sali. Bardzo super!!! polecam

#25 ~moje imie :D~

~moje imie :D~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 01:14

Każdy kto robi wesele powinien wziąć kołek i uderzyć się nim w głowę... Wyrzucanie kasy, marnotrawstwo jedzenia i przyczynek do pierwszych kłutni między rodzicami, między młodymii a rodziami i między samymi młodymi... Wiejska potańcówka rodem ze stodoły przesadzona żywcem do sali ze złotymi sztukateriami i pięknym kryształowym żyrandolem plus marmur na podłodze...

#26 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 17:28

Czy ktoś robił wesele w sali "Chopin" na Marczukowskiej? Ineresuje mnie jedzenie, obsługa itp.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 19:18

jedzenie w santanie jest tragiczne. Fajnie jest w dworku Tryumf w księżynie, w czarneckim lub lechu - to wyrobione marki. Podobno w pomygaczach w howienach jest ciekawie - ale to znam tylko z opowieści. Pozostałe wymienione lokale mogę polecić ;]

Ja robiłem swoje wesele w Santanie, moi znajomi robili i w tym roku też będę na weselu tam, nie zgadzam się z opinią o nie dobrym jedzeniu, ale o gustach się nie rozmawia, jak dla mnie świeże i dobre jedzonko, baaarddzo czysto i mega wyczuona i profesjonalna obsługa...Polecam!

#28 ~rastaman~

~rastaman~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 20:14

moje imie :D - 100% racji masz! wesele to chora i wsiowa instytucja. wódka, disco-polo, spocone mordy i kretyńskie 'zabawy' weselne.

#29 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 20:50

Pod Herbem byłam w ubiegłym roku , jedzenia mało chodzi o dania na ciepło , no i wyłączona klimatyzacja to duży minus .Jak młodzi poproszą to na chwilkę włączą .Właściciel był do końca i myślę że to on ją wyłańczal

#30 ~ida~

~ida~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 22:25

folwark nadawki

niew wiem jak to się piszę byłam tam na 3 weselach; za każdym razem młodzi byli zadowoleni; mi też się podobało za każdym razem; znajomym też; nie ma tak, ze zawsze wszystko wszystkim się podoba;

#31 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 09:41

Po co organizowac wesele w bialymstoku jak nad morzem lub w gorach jest taniej....
Liczy sie oprawa i otoczenie a nie drinki czy talerze pelne zepsutych potraw....no chyba ze nie macie co jesc w domu i w ten dzien zamierzacie najesc sie na cale zycie???
Lokalizacje ktore podajecie nie nadaja sie na zwykly obiad a co dopiero na taka impreze jak wesele.
Trzeba myslec zanim wyda sie 50 tys na impreze.

#32 ~Pałka zapałka~

~Pałka zapałka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:13

Ja swoje wesele robiłam 70km od białegostoku w miejscowości Krzeczkowo Szepielaki. www.salacrystal.pl Powiem wam że minęły już czasy kiedy na wsiach były wiejskie wesela w remizach. Teraz naprawdę wszystkie sale są na poziomie. Nie dość ze za osobę płaciłam o wiele mniej niż w mieście to miałam 2 razy więcej jedzenia niż w jakiejkolwiek sali  w Białymstoku. Także polecam :)Z noclegami tez nie było problemu. 

#33 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 07:57

sala alt w kurianach super dużo miejsca mila obsluga dobre jedzenei

#34 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 10:27

2 lata temu miałam studniówkę w Tryumf, sale są piękne, ale jedzenie okropne, zimne, sosy z torebki, zamiast ziemniaków frytki albo kulki, stoły praktycznie puste, nie zdążyłam dotknąć widelca, a już zabrali mi drugie danie. masakra. teraz zastanawiamy się nad wynajęciem sali Amadeo na wesele. co Wy na to?

#35 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 08:35

ILE LUDZI TYLE OPINI, czesto jest tak ze panstwo mlodzi albo rodzice chca zaoszczedzic i biora najtansze menu i przez to lokal cierpi bo ma juz w opini : mało jedzenia, beznadziejne itp....

#36 ~dede~

~dede~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 08:39

2 lata temu miałam studniówkę w Tryumf, sale są piękne, ale jedzenie okropne, zimne, sosy z torebki, zamiast ziemniaków frytki albo kulki, stoły praktycznie puste, nie zdążyłam dotknąć widelca, a już zabrali mi drugie danie. masakra. teraz zastanawiamy się nad wynajęciem sali Amadeo na wesele. co Wy na to?

Kiedys, 10-12 lat temu, jak jeszce nie szli w ilość a jakość, to było tam ekstra. Jedzenie, obsługa itd..... Teraz nie robiłabym tam wesela za żadne skarby.

#37 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 13:27

PODAJCIE PROSZĘ KILKA PROPOZYCJI GDZIE DOBRZE ZROBIĆ WESELE?
NA FORACH ŚLUBNYCH SĄ SAME AUTOREKLAMY I NIE WIEM GDZIE JUŻ PRAWDĘ PISZĄ. TEMAT KRĄŻY WOKÓŁ KILKU TYLKO LOKALI I JAKOŚ MI TO ZALATUJE NIERZETELNOŚCIĄ
MARCYSIA smile.gif

Jeśli miałabym organizować wesele po raz drugi, to kolejny raz wybrałabym Promenadę. Pani Maria i jej Syn dbają o każdy szczegół. Moje wesele było 08.09.2013 i nadal wspominam bardzo miło całą obsługę. Salę wystrojoną miałam na niebiesko - po prostu chciałam mieć dekorację inną niż u wszystkich tj, na różowo czy beżowo ;) Jedzenie było bardzo smaczne (tak mówili goście i najbliższa rodzina - mi jakoś chyba z wrażenia za bardzo jeść się nie chciało). A przecież to goście mają być z wesela zadowoleni :) Jeśli ktoś ma jakiś wybór między Promenadą a czymś innym, to uwierzcie mi, że wesela w tym miejscu na pewno nie zapomnicie i taką informację, jak moja przekażecie również innym :D GORRRĄCO POLECAM TE SALĘ :) AHA - Pani Maria bardzo dobrze radzi, jeśli chodzi o menu, także warto jej posłuchać.

#38 agd2

agd2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 16:10

Również Kaunas w mieście jest sporo takich miejsc na wesela* nawet w Internecie można łatwo odszukać i najlepiej sprawdzić osobiście lub podzwonić można wybrać coś odpowiedniego dla siebie :)

Użytkownik Moderator edytował ten post 15 wrzesień 2013 - 23:16
*reklama

#39 ~asdi~

~asdi~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 21:04

folwark nadawki - też tam miaąłm wesele, super klimat, wystrój, jedzenie ekstra,  no jedynie ma kieliszki można narzekać bo wyglądają jak szklanki ;P gdyby nie fakt ze rak temu miala tam wesele siostra, na pewno wybrałabym tą sale ;))

#40 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 07:50

Ogranizujemy wesele na około 70 osób i zastanawiamy się miedzy 5 dębów a Knieją - jakie macie doświadczenie odnośnie jedzenia w tych miejscach?

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych