Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

GDZIE WESELA W BIAŁYMSTOKU?

166 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 15:39

polecam Santanę ,byłam tam na kilku imprezach i bardzo mi się podobało (jedzenie,obsługa ,sala)

#2 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 16:17

jedzenie w santanie jest tragiczne. Fajnie jest w dworku Tryumf w księżynie, w czarneckim lub lechu - to wyrobione marki. Podobno w pomygaczach w howienach jest ciekawie - ale to znam tylko z opowieści. Pozostałe wymienione lokale mogę polecić ;]

#3 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 10:35

Fajną ofertę mają teraz w Kaunasie za 130zł cała micha + wódzia w cenie,zostaje tobie tylko orkiestra do zapłacenia

#4 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 10:57

a ile oni tej wódki dają? :)

#5 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 10:59

z tego co wiem flaszkę na parę(tak jak wszystkie knajpy na sylwestra)

#6 Wolverine

Wolverine

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 20 maj 2011 - 19:21

dworek tryumf - tak
dworek czarnecki - tak
promenada - tak
santana -nie
pod herbem - nie
kaunas - być może
nowe trzy po trzy - tak
malibu - nie

Powyżej moje subiektywne zdanie.

forami zresztą się nie sugeruj - piszą tylko właściciele, bądź ludzie płaceni za pilnowanie takich rzeczy (to już zrobił się zawód)
Najlepiej popytać się wśród znajomych.

Użytkownik Wolverine edytował ten post 20 maj 2011 - 19:21

#7 czambałamba

czambałamba

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 433 postów

Napisano 20 maj 2011 - 20:36

Ja byłam na weselu w "Pięciu dębach" w Supraślu i podobało mi sie bardzo. Mają nie tylko fajną salę ale też patio, w którym by wiejski stół i bar. Jeżeli ktoś nie chciał sie bawić to mógł tam spokojnie posiedzieć. Jedzenie ekstra. Sala mała, maksymalnie myślę że 120-130 osób

#8 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 08:16

popieram 5 debów teraz jest tez duza sala, jedzenie wspaniałe i otoczenie tez bawilam sie super

#9 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 14:10

Z lokali w których byłem to co do jedzenia to na pewno mogę polecić Promenadę. Miejsca średnio (sala na samej górze). Piętro niżej jest druga sala i na klatce schodowej można spotkać gości z drugiego wesela. Mi akurat zdarzyło się spotkać kumpla :) więc się częściowo goście wymieniali. Obsługa dobra.
W Titanicu byłem niestety z tego co pamiętam to było dosyć duszno (sala zdaje się na dole) a jedzenie od dobrego do tragicznego- barszczyk. Za to fajne dziewczyny w obsłudze wtedy biegały.
W Trio dużo miejsca, obsługa nie pamiętam. Co do jedzenia to para młoda zamówiła sporo wegetariańskiego jedzenia i było naprawdę dobre. Nie wegetariańskie tez niezłe.
Z tych trzech to ja bym chyba wybrał Promenadę, jakoś najlepiej mi się zaprezentowała ale najpierw musisz wiedzieć ile gości będziesz miała i czy sala w danym obiekcie wystarczy.

#10 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 11:12

A co myślicie o Sali Bankietowej "El Dorado" w Wasilkowie? Moja koleżanka robiła tam wesele i była bardzo zadowolona zarówno z jedzenia jak i obsługi, a Pani menager podobno rewelacyjna. Chciałabym jednak usłyszeć jakąś niezależną opinię o tym miejscu, może ktoś coś wie/ słyszał/ był? Będę wdzięczna za odpowiedź.

#11 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 11:13

A co myślicie o Sali Bankietowej "El Dorado" w Wasilkowie? Moja koleżanka robiła tam wesele i była bardzo zadowolona zarówno z jedzenia jak i obsługi, a Pani menager podobno rewelacyjna. Chciałabym jednak usłyszeć jakąś niezależną opinię o tym miejscu, może ktoś coś wie/ słyszał/ był? Będę wdzięczna za odpowiedź.

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 11:11

ja bylam w tryumfie. otoczenie piekne, sale rowniez. jedzenie do bani(mi nie smakowalo) :/

#13 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 17:19

Ja osobiście mogę polecić Lipowy Most za Supraślem , otoczenie nieziemskie sala może nie za duża chyba maks 150 osób ale za to jest przyjemnie i nie ma się wrażenie że jest się na hali sportowej . Do tego dochodzi fakt że innych wesel nie ma w tym samym dniu . Jedzenie bardzo bardzo dobre kucharze znają się na robocie . Jedyne co to cena była dość duża ale z tego co wiem od 2013 mają już mieć ceny konkurencyjne . Radzę przedzwonić i się przejechać bo na prawdę warto.

#14 Martaaa..

Martaaa..

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 19:19

Osobiście odradzam wesele w Lipowym Moście to największa porażka Podlasia !!! Byłam na weselu w czerwcu i to była totalna tragedia !! Podczas rozdawania drugiego dania byłam akurat w toalecie i niestety nie otrzymałam dania i oczywiście póxniej również nie mogłam sie doprosić, talerze nie były zmieniane, przez godzinę nie było kelnerów na sali co się z tym wiąże wszystkiego brakowało na stole - alkocholu, napojów.... z dań zbiorowych wszystko wyliczone jest na osobę i nie ma możliwości doniesienia tzn były malutkie pierogi i każdy miał po 1 szt :P z przystawek na stole też wszystko na osobe i jeśli się skończyła np wędlina to oczywiście talerz zabierano i juz nie doniesiono .... Drinki które zrobiłyśmy sobie z bratową zostały zabrane ze stołu choć dopiero co umoczyłysmy usta .....kominek w lobby nie został zapalony przez całe wesele choć panna młoda wielokrotnie prosiła .....do wiejskiego stolu nie można było sie doprosić kelnera do obsługi....A co jest najwazniejsze przeczytajcie najpierw umowę zanim ja podpiszecie bo się okazuje, że za wszystko się dopłaca !!!! Za kelnerów , za własny alkochol, za własne soki, za własne ciasto i owoce i za sale bo jest tylko do 4 rano, za zmniejszona ilość gośći....
Jeszcze nigdy nie byłam na tak tragicznym weselu, a kelnerzy to jakieś dzieci biegające we mgle, które nie wiedziały co tam tak na dobrą sprawę robią TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 19:25

no to sie pochwal gdzie pracujesz

#16 ~cioteczka~

~cioteczka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 19:55

Ja byłam na weselu w "Pięciu dębach" w Supraślu i podobało mi sie bardzo. Mają nie tylko fajną salę ale też patio, w którym by wiejski stół i bar. Jeżeli ktoś nie chciał sie bawić to mógł tam spokojnie posiedzieć. Jedzenie ekstra. Sala mała, maksymalnie myślę że 120-130 osób

Byłam tam na weselu! Jedzenie niesmaczne: twarde, przypalone mięso, rosołek wodnisty, ziemniaczki do mięsa wysuszone, surówki niedoprawione! Wystrój sali jest przygnębiający, jak w stodole!

#17 ~heh~

~heh~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 20:31

ojojojoj same żale żałośni jesteście, podniebienia jak z wersalu, same madamy zaje***.. żal nie było obsługi to sama sobie nałóż? kotlet za twardy to walnij głową w scianę lepiej wejdzie, was w merino to max można ugościć , współczuję właścicielom że muszą się użerać z wieśniakami co to myślą że z Paryża są

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 20:57

gesler ku..wa ją mac, w glowach sie popie..liło od 5 funtów na h.

#19 Strażnik Wiejski

Strażnik Wiejski

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 10:34

Każdy kto robił wesele powie że akurat tam gdzie organizował to mu pasowało wszystko. A gościom weselnym i tak się nie dogodzi. Jednemu kotlet będzie zły bo to z kurczaka a on chciałby mielony, a innemu napój nie ten bo chce pepsi a nie coca colę. Owszem można posłuchać opinii ale najlepiej wybrać samemu.Warto pojeździć po lokalach na parę godzin przed weselem i wtedy zobaczyć co i jak. Osobiście jak organizowałem swoje wesele tak zrobiłem. I wyszło. W jednej " niby och i ach " sali o godzinie 11 w dzień na stołach stały już wędliny i wódka - w czerwcu, temp była jakieś 26*C- więc jak to jedzenie będzie wyglądało wieczorem? W innej z kolei właścicielka nie wiedziała nawet co może zaproponować w menu.

#20 miskoziolek

miskoziolek

VIP

• Użytkownicy
  • 2579 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 11:38

bobrowa dolina :) urocze miejsce

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych