Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie szukać pracy?

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Agnieszka Mazurek~

~Agnieszka Mazurek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 10:48

ja długo szukałam pracy, na różnych portalach ogłoszeniowych, głownie na tych znanych, ale stamtąd właściwie nikt się do mnie nie odzywał..

dopiero fajne propozycje zaczęłam dostać dzięki stronie pointr.pl  

widać, że tam są konkretne ogłoszenia i pracodawcy poważnie traktują potencjalnych pracowników

polecam!

#22 ~Laniva~

~Laniva~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 23:03

Mam stałą pracę, ale zastanawiam się, czy dodatkowo nie zająć się też Mary Kay. Myślę o tym, żeby zostać u nich konsultantką od czasu, kiedy sama takiej szukałam w okolicy, na próżno. A wiem, że mają fajne kosmetyki i wydaje mi się, że dałabym radę. Może ktoś z Was jest konsultantką i może pomóc na początek odpowiedzieć na kilka pytań?:)

#23 basiasia

basiasia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 11:14

Polecam prace w Jysku , jestem na obsłudze klientai wypłata zawsze przychodzi punktualnie, a atmosfera przyjazna.  ^_^

#24 ~agata8~

~agata8~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 10:41

ja długo szukałam pracy, na różnych portalach ogłoszeniowych, głownie na tych znanych, ale stamtąd właściwie nikt się do mnie nie odzywał..

dopiero fajne propozycje zaczęłam dostać dzięki stronie pointr.pl  

widać, że tam są konkretne ogłoszenia i pracodawcy poważnie traktują potencjalnych pracowników

polecam!

przyznam, że gdybyś nie napisała o tej stronie pointr.pl to nie wiedziałabym co to jest i w ogóle bym na nią nie trafiła

dzięki za cynk :D

#25 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 09:50

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.

:)  :)  :)

#26 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 09:51

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.

:)  :)  :)

#27 Bartosz09876

Bartosz09876

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 09:18

#28 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 07:51

ja zdecydowanie polecam szukanie pracy na stronie pointr.pl

ciekawe oferty, konkretne ogłoszenia, bez lania wody, no i prosty sposób aplikacji

#29 ~edzia88~

~edzia88~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 07:50

ja zdecydowanie polecam szukanie pracy na stronie pointr.pl

ciekawe oferty, konkretne ogłoszenia, bez lania wody, no i prosty sposób aplikacji

nie znam tej strony, ale chętnie zajrzę... w końcu nic nie mam do stracenia ;)

#30 ~Tolo~

~Tolo~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:11

Moj czas szukania pracy to byla zgroza, koniec koncow skonczyl sie koszmar gdy tylko zmienilem cv, potem poprawilem to i owo, dopisalem i to wystarczylo, oczywiscie bez kreatora cv na pracujpl to juz takie latwe by nie bylo no ale stalo sie i jestem pelnoetatowym pracownikiem po wielu miesiacach bezrobocia - zatem oplaca sie dzialac

#31 ~kadrowy112~

~kadrowy112~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:01

Zaczac szukanie od..... siebie i swojego dobrego cv bo ludziom sie wydaje ze jakis papierek z zyciorysu nie ma znaczenia a on ma i to kluczowe. za duzo juz cv ze zdjeciem dowodu na bialej kartce, mozna zrobic ladne cv i to za darmo nie wydajac kasy na pracuj pl na przyklad jest darmowy kreator zawsze to jakis krok do przodu

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:48

Zaczac szukanie od..... siebie i swojego dobrego cv bo ludziom sie wydaje ze jakis papierek z zyciorysu nie ma znaczenia a on ma i to kluczowe. za duzo juz cv ze zdjeciem dowodu na bialej kartce, mozna zrobic ladne cv i to za darmo nie wydajac kasy na pracuj pl na przyklad jest darmowy kreator zawsze to jakis krok do przodu

pracuj pl to chyba najbardziej (cenzura) serrwis o jakim można wspominac. Każdy, kto szukał pracy wie jak wygladaja statystyki otwierania aplikacji. OTWIERANIA!

Możesz mieć najlepsze CV tylko co z tego, skoro ogłoszenie to lipa? 

I tak, mam pretensje do serwisu głwnie dlatego, że niektóre firmy ogłaszają się wręcz regularnie, a niezaleznie od ilosci CV jakie wpłynie nie otwierają dokumentów. Co z tym robi ów portal? NIC. Kompletnie NIC.

Także ten cały kreator, jak i sam portal i tego typu rady można sobie wsadzić w buty.

#33 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 11:55

Ja korzystałam z pracuj.pl i z samej strony i z kreatora cv bo nie potrafie pisac takich formalnych dokumentów i się udało. Cv wyszło bardzo ładnie a i na kilka rozmów się udałam i prace znalazłam. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:47

Ja korzystałam z pracuj.pl i z samej strony i z kreatora cv bo nie potrafie pisac takich formalnych dokumentów i się udało. Cv wyszło bardzo ładnie a i na kilka rozmów się udałam i prace znalazłam. 

Czyli chcesz napisać ,że ci wszyscy misiewicze białostoccy na ciepłych posadkach już od lat dostali robotę bo skorzystali z kreatora cv ?

hahahhahahah

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 22:37

Tej makulatury nikt nawet nie czyta , dziwnym trafem wszędzie koledzy i rodzina pewnie to zbieg okoliczności

#36 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 06:25

Nawet jeśli ktoś cię polecił na stanowisko to profesjonalnie wykonane cv w takim kreatorze jak pracuj.pl na pewno zrobi dobre wrażenie. 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 16:00

Nawet jeśli ktoś cię polecił na stanowisko to profesjonalnie wykonane cv w takim kreatorze jak pracuj.pl na pewno zrobi dobre wrażenie. 

ten konkretnyportal z zasady nalezy bojkotowac za to, że pozwalają wstawiac ogłoszenia firmom, które notorycznie nie otwieraja przesałnych aplikacji

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 23:35

fajna kryptoreklama

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych