Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie szukać pracy?

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Makes~

~Makes~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 02:57

A placówkę bankową ktoś z Państwa otwierał? Ja myślę o tym od jakiegoś czasu i chyba się zdecyduję. Muszę się zorientować, jakie warunki trzeba spełnić. Może ktoś z Państwa doradzi cokolwiek?

#22 ~aadamm~

~aadamm~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 10:07

Jestem zadowolona z zarobków i ogólnie systemu pracy w Warsaw Concierge Group. Duża niezależność i samodzielność, a zawsze właśnie takiej pracy szukałam. Źle się czuję kiedy mam tylko siedzieć w jednym miejscu przywiązana do biurka i tylko wykonywać przez cały dzień tę samą operację w kółko...

#23 ~raczkos~

~raczkos~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 09:09

EuroKadra, do nich idźcie. Przez agencję zatrudnienia zdecydowanie łatwiej o pracę, każdy może coś znaleźć, warunki i możliwości są coraz lepsze. A jak to będzie dalej wyglądało? Na pewno nie ma takiej możliwości, że komuś zależy na zatrudnieniu i go nie znajdzie. Agencje dają teraz opcję pracy od zaraz, nawet w bardzo znanych firmach. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:26

Na poczcie przyjmują.

#25 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:34

A placówkę bankową ktoś z Państwa otwierał? Ja myślę o tym od jakiegoś czasu i chyba się zdecyduję. Muszę się zorientować, jakie warunki trzeba spełnić. Może ktoś z Państwa doradzi cokolwiek?

Szanowny Panie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#26 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 10:48

Czy wymagane jest prowadzenie przez mnie działalności gospodarczej, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

#27 ~edek483948032~

~edek483948032~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 14:03

Jak nie miałem pracy to jeździłem za granicę z agencją pracy tymczasowej. W MgSolutions miałem wszystko załatwione na miejscu w Austrii. Tam się całkiem inne pieniądze zarabia. 

#28 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 23:59

Ja teraz znalazłem pracę przez Personis. Mają sporo ofert, warto je przejrzeć..

#29 Kierownik45

Kierownik45

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 23:21

Witam, od paru miesięcy zastanawiam się nad zmianą pracy (w obecnej mam ostry konflikt z kierownictwem). Proszę poradźcie mi na jakich portalach najlepiej jest szukać pracy.

Ja ostatnio na tym portalu https://pl.jobsora.c...om/praca-gdańsk znalazłem pracy. Poszukaj, znajdziesz coś. Sam jestem kierownikiem ( dobrym), jeżeli coś- mogę pogadać z szefem, nam teraz brakuje pracowników. Będziemy pracować razem))

#30 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 17:17

Czy wymagane jest prowadzenie przez mnie działalności gospodarczej, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

Szanowny Panie, Nest Bank wymaga, aby przyszły Partner naszej Placówki prowadził działalność gospodarczą. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/oczekiwania-banku.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#31 ~asldkl~

~asldkl~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:28

Jak nie miałem pracy to jeździłem za granicę z agencją pracy tymczasowej. W MgSolutions miałem wszystko załatwione na miejscu w Austrii. Tam się całkiem inne pieniądze zarabia. 

I jakie są możliwosci zarobków, w jakiej pracy konkretnie?

#32 ~matasza~

~matasza~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 17:40

Spróbuj może tutaj. 3,4 tys na dzień dobry wygląda całkiem nieźle. Życzę powodzenia.

ZESPÓŁ DO DZIAŁU MARKETINGU

Od 3400 zł w zależności od stanowiska

Warszawa, Mokotów

Nr ref.: VF/CTT/AE

Jesteśmy grupą ekspertów, zajmujących się marketingiem tradycyjnym i internetowym. Nasz zespół tworzą najnowszej generacji cuda technologiczna, oferujące zaawansowane, autorskie narzędzie, rozwiązania dla zespołów sprzedażowych, strategie, doradztwo i oprogramowania.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i zapotrzebowaniem rynku na reprezentowany przez nas model współpracy, poszukujemy grona specjalistów do zespołu w nowej filii w Warszawie.

NA JAKIE STANOWISKA ZATRUDNIAMY?

• Marketing managera - z min. 3-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku

• Account executive - z min. rocznym doświadczeniem zawodowym

• Copywritera - ze znajomością przynajmniej 35 tys. polskich słów

• Art directora - wyposażonego w opcję automatycznego reagowania na ludzi w otoczeniu

CZEGO OCZEKUJEMY?

• Wyposażenia w standardowe interfejsy, które zapewnią łączność i komunikację z innymi robotami w biurze

• Umiejętności analizy terenu i przeszkód

• Zdolności utrzymania równowagi

• Wyposażenia w moduł kontrolujący ruchy robotów

• Pakietu części zamiennych

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

Aplikuj przez załączony formularz: 01110111 01110111 01110111 00101110 01100011 01101111 01100100 01100101 01100011 01101111 01101111 01101100 00101110 01110000 01101100 W aplikacji zaznacz opcję: jestem robotem

#33 Karolin

Karolin

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 10:17

Ze swojej strony mogę polecać wyszukiwarkę pracy w Polsce , dla tych ludzi którzy poszukują ofert pracy w różnych branżach, miastach i nawet za granicą

#34 trans358

trans358

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 12:43

A może http://warszawalokalnie.pl/praca ? W Warszawie jest najwiecej pracy, wiec w sumie czemu nie probowac?

#35 ~Juste~

~Juste~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 19:41

Czy w takiej placówce partnerskiej Nest Bank, może znajdować się bankomat? Nie ukrywam, że w mojej okolicy by się to sprawdziło. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych