Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie szukać pracy?

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:33

Witam, od paru miesięcy zastanawiam się nad zmianą pracy (w obecnej mam ostry konflikt z kierownictwem). Proszę poradźcie mi na jakich portalach najlepiej jest szukać pracy. 

Pawel, najlepiej u pośrednikow jesli np,. masz mało czasu na bieganie na rozmowy rekrutacyjne... mozesz tez zaczac od dorywczej pracy, jest sporo portali z gotowymi zleceniami, albo i agencji pośrednictwa, np thrpartner.pl/#praca-link

Jest mnostwo mozliwosci tylko trzeba troche w necie posiedzieć

Marek, daruj, pie*** glupoty. Ktoś, kto chce zmienić pracę ze względu na szefostwo lub szuka pracy mając już doświdczenie (i realne umiejętności, które można zweryfikować w trakcie rozmowy o pracę) agencje omija szerokim łukiem.

Jedyna zaleta agencji to właśnie to, że prace dają z dnia na dzień. Jest to praca, którą wykonac może każdy, kto ma 2 ręce.

Szukający pracy do wykonywania której trzeba czegos więcej potrzebuja realnych lub wirtualnych znajomości. Przykro mi, taka prawda. 

A jesli mówisz o tych tak zwanych HH to przykro mi, ale również schodzą na psy. Dobre polują w czasie targów, te które znalazły Twój profil np na linked zwykle zawracają głowę (ale tu tez, ktoś kto zna realia rynku umie zweryfikować "oferte") 

#22 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:52

A szukałeś na stronie Personis? Mają tam bardzo fajne oferty, może akurat się uda coś fajnego znaleźć :)

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:26

A szukałeś na stronie Personis? Mają tam bardzo fajne oferty, może akurat się uda coś fajnego znaleźć :)

Personis, o tak, znam. Połowa ofert nieaktualnych, podobnie jak pracuj.pl  nie weryfikuja ofert.

#24 ~ddaw~

~ddaw~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:06

Podoba mi się jak na razie w Warsaw Concierge Group. Pracuję na recepcji, praca jest normalna ani jakoś super lekka ani też specjalnie ciężka, a najważniejsze że są z tego dużo lepsze pieniądze niż to co zarabiałam wcześniej w jednym z warszawskich hoteli.

#25 zszywka

zszywka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 11:51

Jeśli ktoś aplikuje na doradce ds. sprzedaży lub mechanika to polecam tą stronę https://www.praca-de...e/oferty-pracy/

Znajdziecie tam oferty z całej Polski, znajomy dostał pracę we Wrocławiu, bardzo zadowolony. 

#26 ~kastaro~

~kastaro~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:07

Idziesz do agencji EuroKadra. Zatrudnienie powinieneś sobie załatwić nawet z dnia na dzień. Po prostu pracy jest bardzo dużo i dla każdego. Można ustrzelić coraz lepsze warunki, coraz lepsze firmy, tak więc pozostaje jedynie kwestia wykorzystania możliwości. Bo pod względem możliwości zatrudnienia nic złego się nie dzieje. 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:40

Idziesz do agencji EuroKadra. Zatrudnienie powinieneś sobie załatwić nawet z dnia na dzień. Po prostu pracy jest bardzo dużo i dla każdego. Można ustrzelić coraz lepsze warunki, coraz lepsze firmy, tak więc pozostaje jedynie kwestia wykorzystania możliwości. Bo pod względem możliwości zatrudnienia nic złego się nie dzieje. 

Chyba tam nikt do was nie idzie skoro w kółko smarujecie jak to u ws oferrt pelłno i jaka to praca dobra chce się wam od wiosny ukraincy wyjada na zachód i skończy się tania elastyczna siła robocza

#28 ~Makes~

~Makes~
  • Goście

Napisano wczoraj, 02:57

A placówkę bankową ktoś z Państwa otwierał? Ja myślę o tym od jakiegoś czasu i chyba się zdecyduję. Muszę się zorientować, jakie warunki trzeba spełnić. Może ktoś z Państwa doradzi cokolwiek?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych