Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie szukać pracy?

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paweł24

Paweł24

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 6 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:37

Witam, od paru miesięcy zastanawiam się nad zmianą pracy (w obecnej mam ostry konflikt z kierownictwem). Proszę poradźcie mi na jakich portalach najlepiej jest szukać pracy. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 17:05

polecam portal JOBUJ.PL, mają mega dużo ogłoszeń dot pracy, ja sama tam znalazłam pracę w Sosnowcu

#3 opiekunnestbank

opiekunnestbank

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2018 - 17:27

Wiecie co, ja powoli zaczynam się zastanawiać nad "pójściem na swoje". Po głowie chodzi mi prowadzenie placówki bankowej - to jest to, co od dawna chcę robić. Zastanawiam się, jak to działa i jakie warunki trzeba spełnić, żeby jakiś bank udzielił mi "rekomendacji i pozwolenia"? :)

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 19:43

bialystokonline.pl i katalog ogłoszenia drobne a następnie praca ewentualnie na pracuj.pl

#5 opiekunnestbank

opiekunnestbank

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 16:45

A jak wygląda sprawa z lokalem? Bo mam pewien na oku, czy lokal też musi spełniać jakieś konkretne warunki?

Szanowna Pani, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam, Opiekun Klienta

Nest Bank nestbank.pl

#6 ~Mikosa~

~Mikosa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 09:40

A czy w takim punkcie może znajdować się bankomat? Wiadomo, że to spore ułatwienie dla klientów. 

#7 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 18:56

Szanowna Pani, Nest Bank rozpatruje indywidualnie, czy przy Placówce Partnerskiej może pojawić się bankomat. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt nestbank.pl/kontakt.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#8 ~Mikosa~

~Mikosa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 20:14

Jeśli zdecydowałabym się na otwarcie takiej placówki Nest Banku i w trakcie urządzania, brakłoby mi po prostu pieniędzy (mam nadzieję, że to nie wchodzi w grę) to można liczyć na jakieś wsparcie ze strony banku?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 07:09

Poczta przyjmuje na różne stanowiska .umowa o pracę.

#10 ~pomero~

~pomero~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 08:06

EuroKadra - idziecie do nich, zatrudnienie na bank znajdujecie. Naprawdę - pod tym względem nie ma żadnych problemów, praca znajdzie się dla każdego. Bardziej chodzi tutaj o wykorzystacie możliwości. W ostatnim czasie zaszły pod tym względem naprawdę diametralne zmiany i oby tylko wyglądało to w ten sposób dalej. 

#11 ~pomta~

~pomta~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 08:05

EuroKadra. Idziesz do agencji zatrudnienia i masz pracę z dnia na dzień.

Pod tym względem rynek przeszedł diametralną przemianę i po prostu zatrudnienie znajdzie się dla każdego. Możliwości są, jest gdzie pracować, a wszystko zależy od oczekiwań.

Na pewno jeśli chcesz mieć, co robić, to coś znajdziesz. 

#12 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 17:18

Jeśli zdecydowałabym się na otwarcie takiej placówki Nest Banku i w trakcie urządzania, brakłoby mi po prostu pieniędzy (mam nadzieję, że to nie wchodzi w grę) to można liczyć na jakieś wsparcie ze strony banku?

I po pytaniu o pieniądze opiekun nest bank nagle zamilkł  :lol: buchahaha

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:26

A szukałeś na stronie Personis? Mają tam bardzo fajne oferty, może akurat się uda coś fajnego znaleźć :)

Personis, o tak, znam. Połowa ofert nieaktualnych, podobnie jak pracuj.pl  nie weryfikuja ofert.

#14 ~ddaw~

~ddaw~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:06

Podoba mi się jak na razie w Warsaw Concierge Group. Pracuję na recepcji, praca jest normalna ani jakoś super lekka ani też specjalnie ciężka, a najważniejsze że są z tego dużo lepsze pieniądze niż to co zarabiałam wcześniej w jednym z warszawskich hoteli.

#15 ~kastaro~

~kastaro~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:07

Idziesz do agencji EuroKadra. Zatrudnienie powinieneś sobie załatwić nawet z dnia na dzień. Po prostu pracy jest bardzo dużo i dla każdego. Można ustrzelić coraz lepsze warunki, coraz lepsze firmy, tak więc pozostaje jedynie kwestia wykorzystania możliwości. Bo pod względem możliwości zatrudnienia nic złego się nie dzieje. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:40

Idziesz do agencji EuroKadra. Zatrudnienie powinieneś sobie załatwić nawet z dnia na dzień. Po prostu pracy jest bardzo dużo i dla każdego. Można ustrzelić coraz lepsze warunki, coraz lepsze firmy, tak więc pozostaje jedynie kwestia wykorzystania możliwości. Bo pod względem możliwości zatrudnienia nic złego się nie dzieje. 

Chyba tam nikt do was nie idzie skoro w kółko smarujecie jak to u ws oferrt pelłno i jaka to praca dobra chce się wam od wiosny ukraincy wyjada na zachód i skończy się tania elastyczna siła robocza

#17 ~Makes~

~Makes~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 02:57

A placówkę bankową ktoś z Państwa otwierał? Ja myślę o tym od jakiegoś czasu i chyba się zdecyduję. Muszę się zorientować, jakie warunki trzeba spełnić. Może ktoś z Państwa doradzi cokolwiek?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:26

Na poczcie przyjmują.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:19

ta i cv robote załatwi fajna kryptoreklama

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0