Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie są kosze na śmieci

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 13:44

Wracałem dzisiaj z biedronki, miałem ochotę się wysikać ale nigdzie nie ma kosza na smieci. Przecież nie będe tego robił na jakiś mur bo zostaną żółte ślady

#2 pracoholik

pracoholik

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 959 postów

Napisano 15 luty 2012 - 14:42

Wracałem dzisiaj z biedronki, miałem ochotę się wysikać ale nigdzie nie ma kosza na smieci. Przecież nie będe tego robił na jakiś mur bo zostaną żółte ślady

kosze na śmieci są w biedronce tam było się wysikać

#3 ~erni~

~erni~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 15:55

Ja ti noszę słoiczek zakręcany i jak naprze to w portki nie zrobię bo to nieprzyjemnie ale taki słoiczek opróżniam w domu do sedesu i OK.Bo tak to w Bielsku niema gdzie sie wysiusiać.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 15:57

W domu też sikasz do kosza na śmieci ? :lol: . Już się nie pytam w jaki sposób utylizujesz swoją włąsną prywatną kupkę

#5 ~bielszczanin~

~bielszczanin~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 16:00

Zapraszam siku za budynek Zajazd.Wszyscy tu sikają ,a i śmieci można spalic za sklepem AGD.

#6 ~erni~

~erni~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 16:43

Do Gość\\\ ja nawiązałem do sytuacji jak przy biedronce a wdomu to sranie w pocelanie i koniec tematu.

#7 ~kłósek~

~kłósek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 16:50

A ja to leje gdzie popadnie.A jak sie komuś nie podoba niech nie patszy.Nie ma kibli to lejemy jak w Unii.

#8 traVolta

traVolta

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 667 postów

Napisano 15 luty 2012 - 17:04

A ja to leje gdzie popadnie.A jak sie komuś nie podoba niech nie patszy.Nie ma kibli to lejemy jak w Unii.

to tak. gdzie mamy WC? jeden na rynku, drugi w kauflandzie, jeszcze inny na statoil. Nigdzie nie można załatwić swoich potrzeb fizjologicznych. Ale w sumie sie nie dziwię że nie ma żadnych publicznych toalet. Gdyby powstały zostały by w ciągu 24h zniszczone przez naszą "cywilizowaną" młodzież. ( margines społeczny, oczywiście większość młodych jest normalna :) )

#9 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 17:38

Ludzie weżcie sprawy w swoje ręce,Mianowicie stawiajmy prywatne szalety,póżniej róbmy konkursy na najlepszy w Bielsku trafimy ręczę to TV na wszystkie kanały.Odrazu drgnie turystyka.A cytrynka nie głupia.Na takim kiblo zbiła szmal i ma piętrówke i to jaką.Jednak można.Wtedy zobaczymy jak zaistnieje Cytrynka?Ona to na rozum nie choruje choć nie jeden żle o Niej mówi.Jak narazie to jest na cenzurowanym miejscu.Bravo Pani Cytryko!!!Chamów za łeb i na sedes uczyc kultury załatwiania potrzeb fizjologicznych.A pan Burmistrz doceni ją Medalem Bielska.Jak bedę w Kapitule to to załatwię.A dziedzina to kultura.

#10 ~stasio~

~stasio~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 17:45

to jak mnie naprze k.Ratusz po będę dybał na statoil lub do cytrynki?Szybciej sie zesram na chodniku a UM posprząta.

#11 ~Johnny~

~Johnny~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 18:25

A mnie jak sie posiurkać chce to biore sprawe w swoje renkie i leje pod pierszy nalbilszszy słupek i nie ważne dzie on stoi, leje i jusz !

#12 ~Johnny~

~Johnny~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 18:36

to jak mnie naprze k.Ratusz po będę dybał na statoil lub do cytrynki?Szybciej sie zesram na chodniku a UM posprząta.

Bez jaj no i bez POpuszczania w gacie, PO drodze najbliżej masz gratisowy sraczyk w POdlasiance.

#13 ~stasio~

~stasio~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 18:57

Kolego nie znasz moich mozliwości.Potrafię narobić byle gdzie aby nie w porty.Babom jest lepiej bo mają chody w sklepach.To myk do sklepu i ma sranie i to jakie.

#14 ~mageo~

~mageo~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 19:29

B)To nasraj w słoizek i wsadz do koszyka w sklepie to zrobią kibel klijeętom. :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych