Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie na weekend

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 dominika4

dominika4

stażysta

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 20 luty 2016 - 12:41

Macie jakies pomysły na weekend, gdzie mozna fajnie i miło spedzic wolny czas.

#2 MedioLand

MedioLand

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 luty 2016 - 14:49

Białowieża? Ewentualnie w lato niedaleko Białegostoku jest zalew w Zarzeczanach k. Gródka, bardzo fajnie można tam spędzić czas.

#3 dominika4

dominika4

stażysta

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 08:25

Fajny pomysł dzięki za pomoc. A w taką pogodę jaka jest teraz za oknem to gdzie można udać się?

#4 kotecek

kotecek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 06:24

My w weekend ostatni bylismy w w Białej Podlaskiej. Imprezowaliśmy sporo, ale i było co porobić, pozwiedzać, ładna okolica tam ogółem. Mieliśmy hotel w dobrej lokalizacji, więc wszędzie blisko - hotel Delfin jakby ktoś chciał, ładny, czysty, w dobrej cenie :)

#5 Tomaszmasz

Tomaszmasz

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 06:38

Na weekend to proponowałbym Kraków. Najpiękniejsze polskie miasto jak dla mnie. Ciągle się coś dzieje, jest co robić. Niedawno byliśmy tam z partnerką i wspominamy bardzo dobrze. Spaliśmy w Best Western Efekt Express, jak nie wiece który hotel wybrać, to ten okazał się super, nowoczesny, elegancki, z dobrym jedzeniem i miłą obsługą, a wiem że kwestia hotelu jest wazna jak się gdzieś jedzie :) Miłego weekendu!

#6 ~ala74738~

~ala74738~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 15:50

Mnie niedawno chłopka zabrał na weekend do hotelu Słowik w Poniatowie. Miejsce okazało się naprawdę super. Pokoje bardzo komfortowe, z dostępem do WiFi. Poza tym piękne widoki i smaczne jedzenie. Weekend w tym miejscy był bardzo udany. 

#7 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 13:32

Zdecydowanie Wrocław. Nocleg w hiltonie, rano wycieczka do spa, po południu obiad w jednej z knajpek w hotelu a wieczorem spacer klimatycznymi uliczkami rynku i ostrowa tumskiego. Czego chcieć więcej?

#8 kowfer

kowfer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 18:51

Gołębiewski 

#9 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 09:47

Moi drodzy, ja ostatnio wybrałam się z rodziną, chcąc sprawdzić czy świętokrzyskie rzeczywiście czaruje i się nie zawiodłam. Trafiliśmy akurat na urodziny Kompleksu Świętokrzyska Polana gdzie było pełno animacji i ogromne maskotki. Zwiedziliśmy Oceanikę z rekinami i park miniatur z zabytkami województwa. Moje dzieci świetnie się bawiły w parku linowym i na dmuchańcach. 

#10 kroolova

kroolova

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 09:46

Np fajnie jest wybrać się na jakieś termy albo do aquaparku :)

#11 ~Sartel~

~Sartel~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 09:51

Ja ostatnio spędziłem weekend w Toruniu z ekipą i przy okazji zahaczyliśmy o klub A1 w Wieńcu na imprezkę. No muszę przyznać,ze tak dobrej dyskoteki nie spotkałem w żadnym większym mieście i raczej częściej tam zajrzę bo impreza była mega!

#12 Tuco

Tuco

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 08:04

W sumie w każdym polskim mieście jak najbardziej można przez weekend wypocząć.

#13 ~Kaczer~

~Kaczer~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 12:53

Toruń i okolice. Wieczorem można skoczyć do klubu A1 w Wieńcu i się nieźle zabawi przy najnowszej muzie. Połączenie zwiedzania plus dobrej imprezy najlepsze :)

#14 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 22:56

Fajnie jest też w Rancho Colorado w Trzcielu, można odpocząć, wyluzować się. Miejsce bardzo ładne, są lasy, jeziora, piękne pokoje w hotelu, jest basen, są konie. Dużo możliwości, mają dobre jedzenie. mi się tam bardzo podobało.

#15 ~hela~

~hela~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:14

Opcji jest wiele ;) zależy jakie kierunki nas interesują, można się wybrać do Krakowa, tam jest pełno miejsc które można zwiedzić, na sun&snow widziałam fajny apartament w Browarze Lubicz

#16 Tuco

Tuco

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 07:59

W sumie w każdym z polskich miast miło spędzić można czas, nawet jeśli ma ktoś do dyspozycji jedynie weekend. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych