Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie można wypożyczyc lampę zeptera bioptron

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 18:54

czy można wypożyczyć w Białymstoku lampę Zeptera bioptron, proszę o informację i z góry dziękuję.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 21:59

czy można wypożyczyć w Białymstoku lampę Zeptera bioptron, proszę o informację i z góry dziękuję.

Chińska latarka za 5zł pomoże ci tak samo jak ta lampa.  Możesz się jeszcze dodatkowo natrzeć bobrzym sadłem i owinąć kocim futrem. To wszystko razem nawet umarłego postawi na nogi. 

Przyjemnej kuracji.

I nie dziękuj za tę poradę medyczną.

#3 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 17:03

Jak wynika z tak elokwentnej wypowiedzi, tak światłego poprzednika, rozumiem że szwajcarski instytut medyczny wydał atest chińskiej latarce?

No, cóż sadłem się może nie natarli i nie wiedzieli co robią. O matulo moja niewiedzo.....

Zakładającej temat mogę podpowiedzieć, że przy biurach Zeptera działają gabinety naświetlań, gdzie można się zapisać na pięć bezpłatnych naświetlań. Proszę się skontaktować z najbliższym biurem lub centralą w Warszawie. Udzielą informacji.

Pozdrawiam gorąco

#4 ~wypożyczalnia~

~wypożyczalnia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 18:52

wypożyczyć??? ja mam, właśnie skończyłam naświetlać zarażone gronkowcem złocistym hemoroidy i paskudną grzybicę, szczoteczkę do zębów też mogę pożyczyć, zapraszam serdecznieee

#5 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 13:18

Zawsze można dodać ogłoszenie w (reklama) - może akurat znajdzie się ktoś w okolicy kto wypożyczy Ci taką lampę za nieduże pieniądze.

#6 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 04 październik 2014 - 11:19

Chińska latarka za 5zł pomoże ci tak samo jak ta lampa.  Możesz się jeszcze dodatkowo natrzeć bobrzym sadłem i owinąć kocim futrem. To wszystko razem nawet umarłego postawi na nogi. 

Przyjemnej kuracji.

Jesteś głupszy niż głupi. To tyle.

#7 andrzej_ek

andrzej_ek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 13:54

Jesteś głupszy niż głupi. To tyle.

Zgadzam się z przedmówcą odnośnie oceny ilości szarych komórek przedmówcy:)

#8 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 16:54

Białystok i wszystko jasne. Lampy Boptrom używa się do celów uśmierzenia bólu.

#9 wieczorny

wieczorny

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 21 maj 2018 - 12:36

Lampy bioptron to jeden wielki mit i strata pieniędzy lepiej pieniądze wykorzystać na cokolwiek innego

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 18:49

Lampy bioptron to jeden wielki mit i strata pieniędzy lepiej pieniądze wykorzystać na cokolwiek innego

Nie zgodzę się. Zmagałem się 2 lata z kurzajkami. Po 2 tygodniowych zabiegach lampą kurzajki zniknęły. Dodam, że podchodziłem bardzo sceptycznie do tej lampy.

#11 ~Faustyna~

~Faustyna~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 14:52

Przyjemnej kuracji.

Ty jak widac juz po takiej kuracji...nie dziękuj za stwierdzenie owego faktu

#12 ~Faustyna~

~Faustyna~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 14:55

wypożyczyć??? ja mam, właśnie skończyłam naświetlać zarażone gronkowcem złocistym hemoroidy i paskudną grzybicę, szczoteczkę do zębów też mogę pożyczyć, zapraszam serdecznieee

Odbyt trzeba myc woda z mydłem wtedy sie grzyby nie rozmnożą...szczoteczkę do zębów  też trzeba dezynfekować inaczej sama wyhodujesz sobie szkorbut

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 22:47

Przyjemnej kuracji.

Ludzie to idioci w nic nie wierzą a talampa jest na prawde skuteczna , przetestowała na sobie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych