Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie moge kupic w hajnowce fajny dywan?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ula22~

~ula22~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 18:42

Moze ktos sie z was orientuje gdzie moge kupic w Hajnowce fajny dywan,pytam bo jakos nie mam ochoty jechac do Bialego.Z gory dzieki za pomoc

#2 mika

mika

pszczółka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 15 sierpień 2012 - 19:12

Mieszkasz w Hajnówce? i nie wiesz, gdzie sprzedają dywany? To ja, jako nie Hajnowianka napisze, że ładne mają przy DomLuxie- cen nie znam, ale wzory są ciekawe

#3 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 21:14

przy zawodówce

#4 ~Henia~

~Henia~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 21:15

wejdż na Pogadajmy str 16 -ten temat już był

:)

#5 adrian

adrian

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1973 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 08:12

Moze ktos sie z was orientuje gdzie moge kupic w Hajnowce fajny dywan,pytam bo jakos nie mam ochoty jechac do Bialego.Z gory dzieki za pomoc

Na co ci taki dywan?

#6 ~owy~

~owy~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 09:08

Nie polecam marketu D...x co wyżej wspomniano o nim (ten obok kauflandu). W Hajnówce jak się orientuje można kupić dywan niedaleko ronda w centrum niedaleko biura społem. Można także wybrać się w środe na nowy ryneczek tak zwany, za archelanem lecz tam jakoś dywanów chińska jest no ale najtaniej.

#7 ~mariia~

~mariia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 21:46

w Hajnówece to nie wiem, ale mogę polecić sprawdzony sklep internetowy z dywanami (reklama)

- mają bardzo bogatą ofertę, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, dywany są bradzo dobrej jakości i pięknie się prezentują :)

Użytkownik Moderator edytował ten post 03 listopad 2013 - 22:25
Nie można stosować reklamy na forum

#8 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 22:30

W Dom-Luxie, na rynku we środę. Kiedyś był sklep na Wierobieja, ale od niedawna jest napisane, że został przeniesiony na Warszawską, tam też były fajne dywany i przystępne ceny :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 09:14

W internecie,dowioza do domu.

#10 ~zomo~

~zomo~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 22:01

ogarnij się,zrobisz przysługę dla wszystkich:)

#11 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 09:55

ja na Warszawskiej kupiłam bardzo fajny dywan :)

#12 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 09:34

a gdzie można w hajnówce wyprać dywan ? wiem, że kiedyś było można w tej myjni na białowieskiej ,  ktoś się orientuje czy dalej piorą tam dywany? a może gdzieś indziej? 

#13 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 12:25

a gdzie można w hajnówce wyprać dywan ? wiem, że kiedyś było można w tej myjni na białowieskiej ,  ktoś się orientuje czy dalej piorą tam dywany? a może gdzieś indziej? 

Przywiez do mnie,Ci tak wyszoruję że będzie jak nówka sztuka,a drogo nie zedrę :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 15:03

piorą !!!ja tez  tam dałam do prania  tego lata i zadowolona nie jestem strasznie zbity włos tym karcherem po prostu został zfilcowany piorą chyba zimną wodą  jak leci fakt że nie drogo ale ja wolałabym dopłacic i otrzymać  dywan nie zfilcowany . więcej tam juz nie oddam :(

#15 K.P.

K.P.

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1282 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 15:21

piorą !!!ja tez  tam dałam do prania  tego lata i zadowolona nie jestem strasznie zbity włos tym karcherem po prostu został zfilcowany piorą chyba zimną wodą  jak leci fakt że nie drogo ale ja wolałabym dopłacic i otrzymać  dywan nie zfilcowany . więcej tam juz nie oddam :(

To prawda , poza tym kiedyś tam oddałem dywan do prania to w połowie wrócił wyblaknięty. Dywan i tak był stary więc afery nie robiłem.

#16 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 16:35

Czy w myjni sfilcowaniu może ulec dywan z tworzywa syntetycznego, czy tylko wełniany? Może syntetycznemu nie grozi sfilcowanie? Czy odbierzemy dywan idealnie suchy? Proszę o poradę, bo nigdy nie korzystałam z usług. Zawsze czyściłam w domu, ale to bardzo męczące.

#17 K.P.

K.P.

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1282 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 16:40

Oddawałem do mycia latem , suszyli na powietrzu a teraz nie wiem jak jest.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 22:26

Oddawałem do mycia latem , suszyli na powietrzu a teraz nie wiem jak jest.

nadal tak jest. Jak jest ładna pogoda to ok. ale jak pada to dywany "kiszą się" w pomieszczeniu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych