Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobrze zjeść w Łapach ?

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kebab~

~Kebab~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 22:48

Apel do przedsiębiorców pomyślcie o restauracji z prawdziwego zdarzenia, a nie albo kebab albo pizzeria, gdzie dzieci po 14-16 stanowią głównych klientów...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 22:55

Apel do przedsiębiorców pomyślcie o restauracji z prawdziwego zdarzenia, a nie albo kebab albo pizzeria, gdzie dzieci po 14-16 stanowią głównych klientów...

a ile ma kosztować obiadzik w takiej "restauracji z prawdziwego zdarzenia" i kto tam będzie się stołował ? Bezrobotni ?

#3 ~Gościk~

~Gościk~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 23:03

Przystępna cena i dobra jakość a ręczę, że znajdą się klienci nawet w Łapach.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 23:42

Przystępna cena i dobra jakość a ręczę, że znajdą się klienci nawet w Łapach.

gościu, żarty z pogrzebu robisz ? Zajdź do łapianki i zobacz że ceny przystępne , a ludzi jak na lekarstwo. jeżeli w łapiance obiad za drogi, to powiedz ile według ciebie ma być przystępna cena za obiad dwudaniowy?

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 08:32

Szanowny Kebabie nie znasz infrastruktury gastronomicznej w Łapach. Jak większość narzekających w Łapach. Restauracją z klasą jest Sfera. Dla Łapiaków byle speluna w innym mieście jest jest super lokalem.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 08:46

Jest sfera w której ceny są dość wysoki i jest mało ludzi, jest łapianka w której ceny są dużo niższe i jest mało ludzi...

#7 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 09:02

gościu, żarty z pogrzebu robisz ? Zajdź do łapianki i zobacz że ceny przystępne , a ludzi jak na lekarstwo. jeżeli w łapiance obiad za drogi, to powiedz ile według ciebie ma być przystępna cena za obiad dwudaniowy?

żarty to ty z pogrzebu robisz.Byłem w Łapiance chciałem zjeść obiad.Nic nie mieli z tego co było w karcie.Tu Magda GESLER by się przydała.NIE CHWAL GÓWNA

#8 bizan

bizan

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 15 styczeń 2011 - 10:22

Sfera?Chyba najpierw trzeba smak stracic żeby tam zjeśc.Można zapłacic i więcej ale nie za takie pomyje.Dlaczego oni nie zainwestują w prawdziwego kucharza?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 13:37

Ciężko w łapach znaleźć lokal pokroju OSTERII z Mazowiecka. A szkoda ...

Odnośnie knajp moje zdanie:

Pizza Park - 7/10
Meduza - 7/10
Łapianka - 5/10 - zależy czy dają świeże czy z mikrofali ;-)
Pizza Centrum - 6/10
Sfera - daje 8/10 - bo uważam, że ceny jak na łapy są za duże - ale żarcie ok.
Kebabistan - 4/10 - raz się zatrułem dawno nie byłem.

Brakuje niestety dobrej kanajpy dla smakoszy :-)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 15:36

Jest sfera w której ceny są dość wysoki i jest mało ludzi, jest łapianka w której ceny są dużo niższe i jest mało ludzi...

Jeżeli w sferze ceny są za wysokie to do biedrony po pyry i gotuj z Kuroniem. Co do kebabów to chyba jasne że tam są najlepsze gdzie najlepsze tortille. Pizza Club i Park mają dobrą pizze a Kebabista ma dobre kebaby, proste. Reszta to tandeta. A jak wam ceny w Restaurante Sfera nie pasują to może jedźcie do Sabatino lub Berlina w Białymstoku-tam taniej.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 15:42

A i jeszcze jedno, a co to za rarytas Osteria. Buraki zawsze będą chwalić cudzą tandetę. Rozumiem gdybyś porównał do Pozzy Hot czy innej, ale nie pisz że Osteria to rarytas. Może tak było kiedyś, ale nie teraz. Teraz trzeba być durniem żeby jechać na pizze do Osterii kiedy u nas taki wybór, ale Łapy nigdy mądrością nie błyszczały.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 15:45

Jadłem dużo golonek w swoim życiu i chyba nie rozumiem za co te 8 punktów dla sfery

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 15:55

Ciężko w łapach znaleźć lokal pokroju OSTERII z Mazowiecka. A szkoda ...

Odnośnie knajp moje zdanie:

Pizza Park - 7/10
Meduza - 7/10
Łapianka - 5/10 - zależy czy dają świeże czy z mikrofali ;-)
Pizza Centrum - 6/10
Sfera - daje 8/10 - bo uważam, że ceny jak na łapy są za duże - ale żarcie ok.
Kebabistan - 4/10 - raz się zatrułem dawno nie byłem.

Brakuje niestety dobrej kanajpy dla smakoszy :-)

Osteria ? pf smiech na sali g*wno i nic wiecej, raz bylem i to bylo za duzo.. nie sciemniaj BWMie

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 20:14

Łapiakom nie dogodzisz, oni sami nie wiedzą czego chcą, a jak już fajna restauracja to i tak zadufanego w sobie Łapiaka nie zadowoli, jak mieszkał na wiosce jeden z drugim to też miał takie wymagania :lol:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 21:53

Siedzieć w domu i jeść kartofle.

#16 forumowicz007

forumowicz007

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 styczeń 2011 - 22:52

HE HE HE. Obierać kartofle piec kotlety i dobry obiad będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 02:05

MOIM ZDANIEM MOZNA NAPRAWDE DOBRZE I W MIARE TANIO ZJESC W BARZE "MISMAC" OBOK ŁAPSKIEGO TECHNIKUM. PRODUKTY DO ŻARCIA SA ZAWSZE SWIERZE BO WIDZE TA KOBIETE CODZIENNIE RANO W WARZYWNIAKU ,A MIESA DO KEBABA NIE ZALUJA. OCZEKIWANIE NA ZAMOWIENIE NAPRAWDE BARDZO KROTKIE. OWSZEM SPORO DZIECIAKOW TAM CHODZI ALE JAK SIE DA ZAUWAZYC TO PRZEWAZNIE PO KANAPKI I NAPOJE. TA KOBIETA CO TAM PRACUJE TO NAPRAWDE ROBI BOSKIE TE KANAPKI BO NA RADIU NIE RAZ SLYCHAC JAK KIEROWCY SOBIE POLECAJA TEN BAR. NIE JEST TO SFERA ANI MEDUZA TYLKO BAR SZYBKIEJ OBSLUGI I JESLI CHCE KTOS TYLKO ZJESC A NIE SIEDZIEC NA DUP.. I PIE.... GLUPOTY TO MOZNA SMIALO TAM WPADAC. SERDECZNIE POLECAM. ( staly klient )

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 18:47

Jeszcze do tego jakby się właściciele mismaka myli i zmieniali dresy raz w tygodniu to by było super.

#19 ~lapiaczek~

~lapiaczek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 19:00

i żeby tam nie było kasyna w środku i żeby nie palili faj i żeby higiena była zachowana , ale jak widać dla kolegi nie przeszkadza i stołuje się w mis macu:)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 19:03

i żeby tam nie było kasyna w środku i żeby nie palili faj i żeby higiena była zachowana , ale jak widać dla kolegi nie przeszkadza i stołuje się w mis macu:)

A jest tam gdzie sie odlać czy za budke trzeba?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych